Objednávka AlienGear



Jezevec
Příspěvky: 139

Příspěvek#31 » ned 21. kvě 2017, 22:08

Byl jsem to já kdo ti psal. A s poštovným jsme se nakonec dostali na téměř dvojnásobek toho co jste měli vy. Nevím jak to počítají, ale připadá mi to jako by si ty čísla tahali z rukávu. Jinak dnes mi přišel mail od DHL, že balíček dorazil do ČR a musí se proclít. Takže zejtra začnu zarizovat proclení...



jirka1983
Příspěvky: 12

Příspěvek#32 » ned 16. črc 2017, 15:57

Zdravím,
neplánujete zde někdo objednávat něco z AlienGear? Mě teď vyrazila objednávka z USA. Jenže jsem byl při objednávce zbrklý a přehlédl jsem maličkost o kterou bych měl ještě zájem. A platit 25 USD za dopravu u věci v hodnotě 8 USD se mi nechce. Tak že bych se s někým svezl. A jak se říká lina h... holé neštěstí.
Děkuji za případné odpovědi.



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#33 » pon 17. črc 2017, 08:32

No, záleží co za maličkost. Sice neplánuju objednávat, ale se chystám prodávat svoje pouzdro a pouzdro na zásobník. Je sice hodně dobré, ale nemůžu ho nosit pohodlně ve svém běžném oděvu (vadí mi při sezení - a když ho dám aby nevadilo, tak je pod oblečením zbraň patrná).



jirka1983
Příspěvky: 12

Příspěvek#34 » pon 17. črc 2017, 08:42

jhora píše:No, záleží co za maličkost. Sice neplánuju objednávat, ale se chystám prodávat svoje pouzdro a pouzdro na zásobník. Je sice hodně dobré, ale nemůžu ho nosit pohodlně ve svém běžném oděvu (vadí mi při sezení - a když ho dám aby nevadilo, tak je pod oblečením zbraň patrná).


Náhradní klipy k pouzdru :)



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#35 » pon 17. črc 2017, 08:44

Tak ty v zásobě bohužel nemám :)



rapo
Příspěvky: 1

Příspěvek#36 » úte 26. zář 2017, 22:20

Ahoj, nechystáte se někdo na nákup u AlienGear? Mohli bychom si rozdělit poštovné? Včera mi napsali, že doporučujou doručení přes DHL, protože je rychlé a spolehlivé, ale že bude stát $78.29 (chtěl jsem objednat dva kusy Cloak Tuck 3.0)

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1298

Příspěvek#37 » stř 27. zář 2017, 07:39

Pokud bude víc lidí a někdo si to vzal na hrb (do konce roku mám práce nad hlavu), tak bych se přidal s jedním IWB pro HK P30...



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#38 » stř 27. zář 2017, 08:52

Čistě pro případ, že někdo využije - chystám se prodat zbraň a budu prodávat pouzdro i ten magcarrier na velké zásobníky (.45 ACP doublestack), protože nebudu mít už pro něj využití a klidně prodám pouzdra samostatně. Moje recenze je někde tady ve vláknech s objednávkami :)

Skoro jsem to nenosil, takže kdyby někdo chtěl ušetřit na poštovném i pořizovací ceně, dejte vědět. Inzerát s fotkami tady: viewtopic.php?f=4&t=9020



o.n.y.x.
Příspěvky: 36

Příspěvek#39 » pát 13. říj 2017, 11:34

Kdyby byla objednávka 3.0 vzal bych si jeden IWB futrál na SFP9 :)



OskaRus
Příspěvky: 123

Příspěvek#40 » ned 18. bře 2018, 18:51

Zdravím vespolek. Z aliengeru jsem objednával nedávno. Poštovné bylo za 16USD přes USPS. Tzn. bez trackování a šlo to asi 14dní. Dnes sem doobjednnával nějaké blbinny a poštovné se napočítalo necelých 8USD.

Uživatelský avatar
Sufa
Příspěvky: 126

Příspěvek#41 » sob 4. srp 2018, 17:29

Když to objednáváte přímo z jejich shopu, tak zadáváte v kolonce State/Province "Armed Forces Europe"?



Vindex
Příspěvky: 68

Příspěvek#42 » sob 4. srp 2018, 22:34

Mě pro mezinárodní zásilky odkázali na speciální mail s následujícím komentářem níže. A tam mi nabídli DHL za lidových 140 USD. Zkusím se zeptat na to USPS.

Kód: Vybrat vše

Please include all the information about the product(s) you wish to order. Such as holster type, your firearm’s model, hand orientation, and  your choice of clips.

Please provide your address in the following format:

Name:
Street Address:
City:
Country:
State/Province:
Postal Code:
Phone Number:
Email:

Please email this information to intl@tedderindustries.com and they will contact you within 1-3 business days.

Also, Please be aware that our website is not able to process international orders. You will have to contact them through email to place an order.

Uživatelský avatar
Sufa
Příspěvky: 126

Příspěvek#43 » úte 7. srp 2018, 10:37

Co na to USPS odpověděli?



Vindex
Příspěvky: 68

Příspěvek#44 » čtv 9. srp 2018, 20:51

Odpověděli včera a chtěli 44 USD...



Commando.tn
Příspěvky: 96

Příspěvek#45 » sob 11. srp 2018, 19:37

Ahoj objednal jsem si z AlienGear následující zboží. Zkušenosti z objednání.
1) Alien Gear Cloak Tuck 3.5 IWB Holster (Inside the Waistband) - Walther PPS M2
2) Toolless J Clip
3) Toolless O Clip
4) Double Cloak Mag Carrier - Walther PPS M2
5) Cloak Dock IWB Holster Mount
Shipping & Handling - $27.60 (USPS)
Celková cena včetně poštovného - $137.12

Nejdříve jsem s nimi komunikoval přes chat, který je na jejich webu, pak přes mail. Snažili se mi vnutit přepravu přes DHL, kde mi řekli cenu 80 USD !!! Já jim napsal, že v USA nakupuji pravidelně, platím tak 10-40 USD za dopravu a používám USPS. Pak poslali cenu přes USPS, já to odsouhlasil, na PayPal poslali výzvu k platbě, já zaplatil a asi po týdnu mi odeslali balík (asi to teprve po objednání jde do výroby). Ještě mi to nepřišlo, pak napíši.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti