Objednávka AlienGear

Uživatelský avatar
Sufa
Příspěvky: 126

Příspěvek#46 » ned 12. srp 2018, 13:00

Doprava USPS 27,60 USD u Commanda.tn, Vindexovi napsali za stejnou dopravu 44 USD...

A lze platil Paypalem? To se divím. Když jsem jim psal email, že chci platit Paypalem, sdělili mi, že jen kartou... To jsou tedy zcela protichůdné informace...



Vindex
Příspěvky: 68

Příspěvek#47 » ned 12. srp 2018, 14:02

A OskaRus měl zase za 16 USD, tak trochu nerozumím principu. Pravda, já jsem chtěl objednat shift, což je relativně větší krabice. Ale že by stálo 2-3x tolik?



Commando.tn
Příspěvky: 96

Příspěvek#48 » ned 12. srp 2018, 14:33

Princip je jednoduchý - viz zde: https://postcalc.usps.com/ Zde si spočítáte cenu v závislosti na rozměrech balíčku, váze a destinaci. Proto jsem i psal, co jsem si objednal, aby jste měli představu. Ohledně PayPalu. Já jim nabídl PayPal, kartu nebo převod na účet a oni si vybrali PayPal. Celou dobu jsem komunikoval s nějakou Allison S. :)



Niaz
Příspěvky: 131

Příspěvek#49 » čtv 23. srp 2018, 07:34

Vindex píše:A OskaRus měl zase za 16 USD, tak trochu nerozumím principu. Pravda, já jsem chtěl objednat shift, což je relativně větší krabice. Ale že by stálo 2-3x tolik?


Už jsi to objednával, nebo ještě váháš? Já teď s nima řeším to samé, taky bych chtěl ShapeShift (já celý ShapeShift Core Carry Pack, nevím jak ty). Tak možná kdybysme to vzali jedním balíkem a šábli se o poštovný tak by to nebyla taková raketa.

Otázka je, jestli se zdvojnásobením jednoho rozměru nedojde ke zdvojnásobení ceny za přepravu. :D



Vindex
Příspěvky: 68

Příspěvek#50 » čtv 23. srp 2018, 08:32

Neobjednaval jsem. Za ty prachy Ongear nebo někdo jiný vyrobí pouzdra 3.
Zkus se zeptat, co s tím udělá ten 2x core pack + 1 extra case na zbraň.



Niaz
Příspěvky: 131

Příspěvek#51 » čtv 23. srp 2018, 20:45

Popiš to trochu podrobněji, prosím. Do SZ.



Commando.tn
Příspěvky: 96

Příspěvek#52 » stř 29. srp 2018, 17:38

Zásilka mi již dorazila, bohužel jsem musel platit DPH a 200,- Kč poplatek za vyřízení. Vše v zásilce kompletní, s fakturou a v pořádku. Zatím jsem nijak moc nezkoušel, ale kvalitativně nic podobného v ČR neseženete (porovnávám s kydexovápouzdra.cz).

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 986

Příspěvek#53 » stř 29. srp 2018, 18:21

Pokud by se náhodou stalo, že někdo prošvihl tuto akci a chtěl by pouzdro pro PPQ nebo PPQ M2, tak ho mám na prodej...

Uživatelský avatar
Sufa
Příspěvky: 126

Příspěvek#54 » stř 29. srp 2018, 22:02

Jakou akci?

Uživatelský avatar
Sufa
Příspěvky: 126

Příspěvek#55 » sob 15. zář 2018, 11:13

Velká kritika těchto hybridních pouzder se týká jejich bezpečnosti- ne zcela zakrytého lučíku zbraně.

https://m.youtube.com/watch?v=jM6ERorBLQQ


Jakou máte zkušenost? Je možné spoušť při ne zcela zakrytem lučíku ve spojení s nikoli tuhou zadní stranou pouzdra (kůže,neoprén) promáčknout?

A prosím objektivně, bez ohledu na to,ze jste za to pouzdro dali velké částky.

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 986

Příspěvek#56 » sob 15. zář 2018, 12:24

Já bych zase na vše tak nenaletěl, ten zmatený a psychopaticky se projevující pán je úsměvný, nevím, jakou verzi pouzdra má, ale u verze 3.0 drží při správném nastavení pouzdra zbraň v pouzdře velmi pevně, on jí zasouvá i vyndavá takřka bez odporu, prst rve ke spoušti, což ale prakticky nejde provést, pouzdro prohýbá všemi směry a všude, ale u 3.0 se ohýbají pouze kraje pouzdra u klipsů a to podle tvaru těla, což je příjemné, ale u zbraně ani náhodou. Takže jde asi o nějakou starou verzi pouzdra, špatně nastavenou a záměrně nastavenou tak, aby byla tak trochu pochybná. Nelze všemu naletět, konkurence někdy dělá i podrazy...

Závěr: i při opravdu velké snaze prst ke spoušti nenacpu, zbraň drží v pouzdře velice dobře (!), prohýbání pouzdra dle videa nefunguje, spoušť nelze ani při velké snaze přes zadní stěnu (neopren!) namáčknout, prostě to chce koupit správné pouzdro a není se třeba bát... Je to špičkové funkční a navíc krásné pouzdro!!!



lubco
Příspěvky: 28

Příspěvek#57 » sob 15. zář 2018, 12:35

Mam IWB 4 pre G43, v puzdre drzi super, sila pridrzovania sa da jemne nastavit. Nahodne stlacenie nie je mozne, zospodu je v podstave kus plechu, puzdro je ohybne len na bokoch pri klipoch.



Commando.tn
Příspěvky: 96

Příspěvek#58 » ned 16. zář 2018, 08:47

Pro Sufa: Mám AG IWB 3,5.
1) Pán tam nemluví a ani neukazuje nic o AlienGearu.
2) Je to asi blbost. Strana u těla je uvnitř neoprenu vystužena, protože se nedá lehko ohnout, se zbraní už vůbec ne. Venkovní stěna je plast. Z venkovní strany je spoušť zcela zakrytá. Z vnitřní strany je díky vymezení vůle svoru u mé zbraně (Walther PPS M2) prostor asi 0,5 cm. Pokud je pouzdro na těle, tak méně (v důsledku mírného ohnutí vnitřní stěny). Osobně jsem tam schopen prostrčit jen půlku malíčku a dosáhnout tak na nataženou spoušť. Nejsem ji ale schopen zmáčknout, protože nesepnu pojistku (zobáček), který je uprostřed spuště - na ten nedosáhnu.
3) Jediné, praxí potvrzené, selhání pouzder je u pouzder čistě kožených, kde se v oblasti lučíku unaví kůže, ohne se a při zasouvání zbraně do pouzdra dojde ke smáčknutí spouště. Jiná selhání pouzder jsem nikdy nezaznamenal. Samozřejmě nepočítám to, že někdo po vytasení dá prst na spouť a omylem ji zmáčkne, anebo naopak prst na spoušti při ukládání zbraně do pouzdra.

Dále: Obecně mám radši toto ledvinové řešení, protože pokud zbraň vystřelí, tak mě škrávně střela zadek nebo jen střelí do země a to při všech polohách (stoj, sed, leh). Nemám rád apendixové (přední) řešení, kde vám zbraň míří na tříselnou tepnu anebo na vaše nářadí (zejména v sedě). Prostě blbý pocit i z hlediska toho, co jsem psal na konci bodu 3 (tedy chyba střelce).

Nyní ještě k Alien Gear IWB 3,5 a pouzdrům na zásobníky.
1) Pouzdra na zásobníky mají neuvěřitelně vychytané, mají nastavení svoru, úhlu, možnost venkovního i vnitřního nošení, pádlo, průvlek, výška, atd. Prostě někdo přemýšlel a je to super.
2) IWB 3,5. Ještě jsem zcela úplně nenašel ideální polohu (i kvůli okům na kalhotách - Helikon a opasku - Helikon). Nosit se to dá i s tričkem zastrčeným do kalhot a každého koho jsem se zeptal, kde mám zbraň, tak to nepoznal. Faktem je, že o zbrani prostě víte, zejména při jízdě v autě. Nasazování na PEVNÝ opasek 4,5 cm také není balada a dlouho se s tím vždy peru. Každopádně se pod tím nepotím a ani to nijak šíleně netlačí. Toto řešení preferuji na léto. Na zimu, kdy máte ještě mikinu a bundu budu preferovat venkovní pouzdro.



lubco
Příspěvky: 28

Příspěvek#59 » ned 16. zář 2018, 09:21

Pri IWB 4.0 ide ochrana spuste este dalej, vsetko je kryte puzdromObrázek



burner
Příspěvky: 49

Příspěvek#60 » sob 22. zář 2018, 13:23

Budu objednávat pouzdro z Alien Gearu a pasek z gunbelts.com, chce se nekdo pridat?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host