pouzdro na dlouhou malorazku, co nevypada jako pouzdro na zbran



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#1 » úte 6. čer 2017, 17:58

Malorazka, po ktere koukam, ma skoro 100 cm a za boha se mi nedari na netu vyguglit pouzdro potrebne velikosti (tj. tak 105-110 cm), ktere by bylo dostatecne ochranne (zejmena kvuli optice), dalo se vzit jako batoh (i s madlem do ruky) a soucasne z toho nebylo na hony daleko videt, ze v tom nesu zbran. Na AR-15 jsem takove sehnal, jsem s nim spokojen, vejde se mi k pusce i pozorovak, ale pouzdro ma jen 90 cm a delsi obdobne najit nemuzu. Tohle je skutecne conditio sine qua non, protoze v baraku mame prilis zvedavych sousedu a nechci mit nejake problemy az se krive podivam na nejakou babku.

Budu rad za kazdy navrh.



Sysop
Příspěvky: 411

Příspěvek#2 » úte 6. čer 2017, 18:07

Ja mam na extra dlouhy krochny kovovej kufr z Bauhausu. Uvnitr molitan, spokojenost. Neni to Peli za desitku, ale svoji praci udela. Uz ho mam pres deset let, ale snad neco takoveho jeste se sehnat da. Kdyz se nekdo ptal, tak jsem rekl, ze v tom taham klavesy.



pesi
Příspěvky: 305

Příspěvek#3 » úte 6. čer 2017, 18:11

kytary.cz, muzic-city.cz apod.? Tam maj pouzder dost :) Pouzdro od kytary je sice stylove, ale asi mene skladne, i kdyz jsou pekna hadrova. Ale od nejake pistaly by mohlo na malorazku stacit.



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#4 » úte 6. čer 2017, 18:18

Ja bych idealne chtel neco jako je toto, ale proste tak o tech 20 cm delsi :-)

https://www.prodej-zbrani.cz/prislusens ... 1934p.html



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#5 » úte 6. čer 2017, 18:20

Na kytaru, to je zbytecne moc mohutne a na pistalu 110 cm pochybuju ;-)

Kovovej kufr je taky zbytecne moc velka a tezka vec, navic to nedam na zada :-(

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#6 » úte 6. čer 2017, 19:00

Koukni na pouzdra na florbalové hokejky...délka přiměřená, mimikry 100%

https://www.eflorbal.cz/p/26367/floorbee-vak-na-hokejku



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#7 » úte 6. čer 2017, 19:14

Jo, to jo, akorat to ma pro mne dost podstatne vady - neni to mozno vzit jako batoh a hlavne to nema absolutne zadne polstrovani :-(



Vaclaf
Příspěvky: 102

Příspěvek#8 » úte 6. čer 2017, 19:28

A co futrál na rybářské pruty? :-) Flintu do deky, nebo tak něco ... :-)



cmd_
Příspěvky: 182

Příspěvek#9 » úte 6. čer 2017, 20:05

Dlouhou teprve vybírám, ale měl by se dát u futrál na lyže, vypolstrovat se ale musí dodatečně. V létě se přece jezdí na kolečkových lyžích a ty jsou kratší :-).



Sysop
Příspěvky: 411

Příspěvek#10 » úte 6. čer 2017, 20:12

Ten muj kufrik je hlikovej, ale pravda, na zadech bych ho tahat nechtel. Polstrovani do futralu od lyzi solidni calounik nebo zrucnejsi svadlena snad sfoukne za par babek, ne?



Sysop
Příspěvky: 411

Příspěvek#11 » úte 6. čer 2017, 20:13

...jeste si vzpominam, ze kamaradi z architektury nosili jakesi tubusy na vykresy, nektere byly i pres metr. Melo to popruh na zada. Ale do toho by clovek musel flintu zamotat do hadry, mirelonu, nebo molitanu.



cmd_
Příspěvky: 182

Příspěvek#12 » úte 6. čer 2017, 20:46

Sysop: architekturu sice nemám :-), ale něco výkresů jsem se nanosil, do tubusu dlouhou s optikou nedáš, ani malorážku, viz zakřivení pažby, montáž, poměrně široká optika mimo podélnou osu....



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#13 » úte 6. čer 2017, 20:48

Dokud jsem měl malorajdu jen s dioptrem, nebo jen s menší optikou, tak jsem to tahal v černý Dastě (typ 303B). Jak jsem na to ale přidělal větší optiku (průměr 50) a harrisky, tak se to do pouzdra nevlezlo a musel jsem hledat něco většího. Optika se v místě poutek drala ven a nešel zatáhnout zip. Takže myslím, že jakýkoliv subtilní pouzdro (třeba zmiňovaný tubus) pojme maximálně flintu bez optiky - jak na to dáš optiku a nebo dvojnožku, tak to tam nenarveš.
Nakonec jsem skončil u plastovýho kufru - tuším že Megaline. Flinta se v něm díky molitanový vložce ani nehne a plastová skořepina i celkem slušně chrání obsah. Střelec pozná co to neseš (pozná kufr), ostatní se zvědavě ptali co to táhnu za vercajk. Pokud to polepíš nějakejma nálepkama (rybičky, ptáčci, hadi :D), tak to nebude nikoho vzrušovat. Ale je to jen kufr, takže na záda si to nehodíš.



Sysop
Příspěvky: 411

Příspěvek#14 » úte 6. čer 2017, 20:49

Re: cmd_

Xakru... optiku jsem prehledl, mea culpa :oops:



Sysop
Příspěvky: 411

Příspěvek#15 » úte 6. čer 2017, 20:53

Re: mikymoto

mozna jako maskovacka by se hodily nejaky polepy Hilti, Hitachi, Bosch a podobne. "Mam v tom malej nivelator", nebo tak neco.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti