Pouzdra vhodná pro P-10C



veleba4
Příspěvky: 40

Příspěvek#1 » stř 25. říj 2017, 07:14

Tak vcera dorazili pouzdra Fobus z Izraele pres Ebay.... a kupodivu jsou to originaly v prepoctu za cca 300Kc. Je to typ GL-2. Jak zde psal vyse kolega tak opravdu napoprve nepasuji, ale stacilo pulhodinka prace s pilnikem a nahratim a padnou naprosto perfektne. Je treba u pistoloveho uvnitr vypilovat na horni hrane jak je moucha cca 2 mm materialu na kazde strane. Dale trochu upravit v miste kde je vypoustec zasobniku a je to.... Takze pokud tam jeste jsou v nabidce nevahejte a kupujte!!!!!!
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
arbo73
Příspěvky: 15

Příspěvek#2 » stř 25. říj 2017, 21:17

veleba4... chcu se zeptat, proč kupujete ty kydex pouzdra? Proč né nylon? Vždyť ten kydex vám odrbe za chvíli povrchovku ne???

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2412

Příspěvek#3 » stř 25. říj 2017, 21:25

Dře, ale drží tvar a snadno se do něj zbraň opětovně zasouvá.



Hribek
Příspěvky: 104

Příspěvek#4 » čtv 26. říj 2017, 05:44

O víkendu jsem absolvoval celodenní kurz s mou P-10C. Mám kydex od RH Holsters. Nedokážu spočítat, kolikrát jsem tu pistoli tasil a zase strčil do pouzdra. Vždy po pár operacích vypadal závěr jako odřený, taky jsem se lekl že se mi odírá povrchovka od toho pouzdra. Stačilo jej ovšem otřít a byl jak nový, v mém případě se tedy šoupe kydex, ne povrchovka.



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#5 » čtv 26. říj 2017, 07:38

Na povrchovku se.e bilej tesak hlavni je funkcnost a bezpecnost

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1298

Příspěvek#6 » čtv 26. říj 2017, 08:14

Mně povrchovku na P30 oleštila víc kůže hybrid pouzdra než kydex. :)

Kromě lepšího vracení do pouzdra ,co napsal Letec, tak z kydexu zbraň nevypadne ani když dělám stojku. Samozřejmě, že jí nedělám denně, ale nerad bych řešil vylítnutí zbraně třeba při pádu...

Uživatelský avatar
Monty
Příspěvky: 37

Příspěvek#7 » stř 29. srp 2018, 00:36

Co říkáte na toto pouzdro?
Nebo radši jít do kydexu?



majlont
Příspěvky: 195

Příspěvek#8 » stř 29. srp 2018, 08:07

Mám P-10C asi rok, pravidelně suším. Zbraň šla do kydexového pouzdra a ven možná i 1000x a není na ní jediná odřeninka. Vidět je pouze drobné opotřebení na mušce od jednoručné natahování závěru o pouzdro.



Hribek
Příspěvky: 104

Příspěvek#9 » stř 29. srp 2018, 17:37

Potvrzuju, stejná zkušenost s kydexem a P-10C, kurzy, závody, sušení a povrchovka jak nová. Ber kydex.



gryphon
Příspěvky: 24

Příspěvek#10 » pon 26. lis 2018, 21:09

Já mám Glock 19 gen 4 (ve vnitřním kydexu RH Holsters) a ošupání zejména na přední části závěru viditelné je. Kydexová pouzdra jsou texturou vesměs všechna stejná, takže bych si tipl, že v této věci závisí více na volbě zbraně (resp. povrchovky na zbrani), než na pouzdru.
Nicméně posedlost netknutou povrchovkou na zbran pro obranu svědčí o naprosto chybném uvažování jedince. Aby zbraň na obranu k něčemu byla, je třeba jí opravdu nosit (kvůli čemuž bude vystavená klimatickým podmínkám, špíně a potu) a je třeba s ní pravidelně a dlouhodobě trénovat ve velkém objemu, během čehož se prostě někdy odře. Tedy pokud u nějaké zbraně trvám na tom, že bude i za několik let vypadat jako nová, tak z ní udělám sbírkovou zbraň, ne zbraň na nošení.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2955

Příspěvek#11 » úte 27. lis 2018, 10:47

Ano přesně tak.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1856

Příspěvek#12 » čtv 6. pro 2018, 20:30

Nemáte někdo info kdy (pokud vůbec) bude k dostání tohle pouzdro v černé barvě? Čekám na to od léta, ale zatím stále nic.
https://www.czub.cz/cz/eu-eshop/taktick ... -3244.html

Uživatelský avatar
DoM
Příspěvky: 103

Příspěvek#13 » čtv 6. pro 2018, 21:03

V čem je tak super, že se na něj vyplatí tak dlouho čekat?

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1856

Příspěvek#14 » čtv 6. pro 2018, 21:23

DoM: prostě se mě líbí a chtěl bych zkusit textilní pouzdro do kterého dám pistoli i se svítilnou. jestli je nebo není super nevím, chtěl bych to právě zjistit. :-)



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#15 » pát 7. pro 2018, 07:40

Preco nie kydex na zakazku? Do latkoveho puzdra by som nikdy nevlozil nieco co nosim a nosim vzdy obtiahnute. Mam rad svoje telo a zivot.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti