Pouzdra a jiné způsoby nošení v různém oděvu při různých aktivitách



Dragunov
Příspěvky: 395

Příspěvek#46 » sob 18. kvě 2019, 22:03

No jako mám vyzkoušeno že i když si vemu krátký a poměrně upnutý triko, nikdo nepozná nic. Jedině člověk co ví, že nosím. Moje nezakasatelné pouzdro v riflích a sako je taky v pohodě a boule kupodivu nejsou A to je mi sako malé. Takže menší boule nebo klipy nevadí.

Otázka by byla jak moc bude rozdíl, pokud bych zaměnil IWB za OWB. Vzhledem k tomu že si budu nechat dělat oblek novej by asi bylo záhodno to zohlednit. U žádných kalhot jsem to zatím příliš neřešil a všude si to tak nějak sedlo, ale oblek je jiná záležitost. Tašce se chci pokud možno vyhnout,podpažákuasi taky. Ale řešení to je.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2955

Příspěvek#47 » ned 19. kvě 2019, 09:20

Mám kydex iwb tuckable, používám denně, tuckable funguje skvěle.



Dragunov
Příspěvky: 395

Příspěvek#48 » ned 19. kvě 2019, 11:34

audis:A od jakého výrobce? Je Falco dobrá volba?



vgj
Příspěvky: 605

Příspěvek#49 » ned 19. kvě 2019, 11:57

Dragunov: Od Falco mám zatím jen kůži a měkká šitá pouzdra. Vše OK. Věřím, že dovedou i kydex, ale ještě jsem neměl tu čest.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2955

Příspěvek#50 » ned 19. kvě 2019, 13:20

dragunov:
na míru od výrobce http://www.ongear.cz . Cena odpovídala sériové výrobě.
falco nemám, nezajímám se, nevim, nemám důvod (pouzdro na míru od ongear.Cz :-)



mara.a
Příspěvky: 8

Příspěvek#51 » ned 8. zář 2019, 13:01

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli tady někdo nenosí Alfa 9221 ve vnitřním kydexovém pouzdře, jaké máte zkušenosti, jestli je to vhodné ke skrytému nošení. zároveň by mě zajímalo jestli jsou nějaká vhodná pouzdra na nabíjecí klipy.



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#52 » ned 8. zář 2019, 18:34

Vnitřní / IWB kydex mám od Ongear na sfp9 a g43. Maximální spokojenost. Dobrá kvalita, rychlost í cena.



OskaRus
Příspěvky: 123

Příspěvek#53 » stř 11. zář 2019, 09:12

Me se osvedcil pro G19 na 4. hodine owb kydex, ze kteryho sem sundal poutka a namontoval z druhy strany ulticlipy.
Je to zakasatelne, ulticlipy se schovaji pod opasek, a mnohem plossi a sirsi nez standartni iwb a tudiz nizsi a sirsi boule a tedy ohodne lepsi skryti. pohodli super a diky dvoum klipum siroko od sebe se pouzdro neotaci a drzi uhel co mu nastavim.
Nevyhoda je ze nejde nosit na apendix. Zkousel sem iwb kydex i aliengear a tohle je podle me najlepsi.



sonor
Příspěvky: 354

Příspěvek#54 » stř 11. zář 2019, 12:52

Honzo prosím tě, to pouzdro viridian co máš na fotkách, dá se pořídit i na p07? Já ho našel jenom na glock a ještě jiného tvaru. Dík



honza.pps
Příspěvky: 138

Příspěvek#55 » ned 11. říj 2020, 17:47

To nevím. Ja jej koupil přímo s tím laserem. Časem jsem zjistil jednu nevýhodu - a to, ze občas se pouzdro koukne na zbraní a jde s ni ven. Což je opruz.
Za mě po zkušenostech ideálně IWB hybrid od Foxxe nebo IWB kydex. Ten mě ale tlačí.

Uživatelský avatar
Shirako
Příspěvky: 212

Příspěvek#56 » úte 18. kvě 2021, 09:54

Ahoj. Po delší době jsem konečně vyřešil, sice s kompromisem, ale vyřešil, nošení zbraně spolu s turistickým batohem.
Pořídil jsem brašničku na stehno: mil-tec multipack a k tomu trigger guard. Zbraň se mi perfektně vejde do velké kapsy, nikam se nemrská a i při celodenním pochodu to je pohodlné.
Tasení samozřejmě není tak rychlé jako z kydexu pod tričkem, ale mnohem lepší než zbraň v pouzdru pod bederákem. Má to ale i svoje další mínusy a to, že jsem touhle brašnou přišel o 2 kapsy na kalhotech. Ale taštička není nijak extra nápadná, takže na turistiku za mě OK řešení.



Daleko
Příspěvky: 136

Příspěvek#57 » pon 2. srp 2021, 22:40

Máte prosím tip na futrál a řemení pro chlápka s mírnou nadváhou co by chtěl nosit Sig p365 pod levým podpaždím. Nemám ambice na bleskové tasení, prostě jsem si jen vyhodnotil že je to umístění kde zbraň nejméně omezuje v běžném provozu a zároveň je "ako tako" dostupná pod sakem či větrovkou. ... Falco ?

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2510

Příspěvek#58 » úte 3. srp 2021, 06:39

Proste klikej na webu na podpažní pouzdra. Mám doma dastu a mno jak mnozi haněj, tak ano zandat zpet jde hur, ale jinak to docela funguje. Pokud budes nosit casteji, vychytas si nastaveni co ti bude vyhovovat. A u jednoho pouzdra nezustane to mi ver. Latka, kuze, mozna i nejaky tvrdy. Holt zkouset a par penez do toho dát.



vidocqcz
Příspěvky: 203

Příspěvek#59 » stř 6. říj 2021, 18:41

Zajímavý způsob, jak nosit zbraň v teplácích a tričku.

https://youtu.be/665WrIrWgBM
https://www.phlsterholsters.com/shop/phlster-enigma/

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti