Pouzdro na rychlonabíječe k revolveru

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2510

Příspěvek#1 » pát 23. úno 2018, 19:22

Ahojky, nenašel jsem vhodnější vlákno. Jde o pouzdro pro quickloadery pro revolver. Konkrétně pro Taurus 85 UL. Nic pořádnýho sem nesehnal, tak sem to nakonec vyřešil takto. Pouzdro od monokuláru MIL-TEC a dva plný QL nad sebe. Prvni je v dosahu okamzite, druhy po trosku vnoreni prstu, ale lze chytit snadno. Tj. mám tak +10 ran, pěkně skrytě, ale v dosahu na opasku.

qloader1.jpg
qloader2.jpg
qloader3.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
peggy
moderátor
Příspěvky: 1571

Příspěvek#2 » pát 23. úno 2018, 20:12

Na jednotlivé rychlonabíječe pasují pouzdra na pepřák, jsou i různé velikosti.



juraj1
Příspěvky: 489

Příspěvek#3 » pát 23. úno 2018, 23:53

Pouzdra na rychlonabijece mam od pana Peta Hesse z Brna. Nemuzu si je vynachvalit

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2510

Příspěvek#4 » sob 24. úno 2018, 08:52

Díky za přesunutí.

Mno já sem právě hledal nějaké pouzdro ne na závody, ale na nošení. Tj zavřené. Co sem viděl k pepřákům, nebo různejm nožům, tak byly "tvrdý", tj se dost blbě vytahoval ten spodní. Ev sem zkoušel dát dolu kostičky polystyrenu, ale to sem zase přišel o jednu pozici. Tohle pouzdro je docela měkký, takze při vyndavání spodního QL se lehce "bortí" a dost snadno se QL chyne a vytáhne. Tj. mám jedno pouzdro na 2 QL. :)

BTW: mám ty pouzdra ještě 3ks takže pokud někdo chce klidně je daruju, nebo za kofolu :)

Uživatelský avatar
peggy
moderátor
Příspěvky: 1571

Příspěvek#5 » sob 24. úno 2018, 09:01

@Blacky - To pouzdro na pepřák, co mám na mysli je velmi podobné tomu na tvých obrázcích (textilní uzavřené na sucháč), jen je poloviční výšky, takže se do něj vejde jen jeden rychlonabíječ. Dolovat ten spodní by mi asi dost vadilo.
Ale pokud to byl záměr ...

@juraj1 - ty věci od Hesse jsou krásná kožená klasika

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#6 » sob 24. úno 2018, 10:14

Já mám tohle
http://www.armymarket.cz/pouzdro-na-ryc ... -asg-d6130
tvůj požadavek uzavřenosti to ale neplní. Nicméně na "závody" mi to plně vyhovovalo. Mně by zase zajímalo, jak z toho pouzdra taháš spodní nabíječ :D nějaký takovýhle pouzdra jsem taky zkoušel, ale většinou jsem spíš vyhodil náboje než vytáhl nabíječ :D

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1010

Příspěvek#7 » sob 24. úno 2018, 10:20

Co tohle ?
http://style.kmsaddlery.cz/Prislusenstv ... nim/766-Kožená-sumka

Dělají i jiné , na jeden rychlonabíječ, polohovatelná, s průvlekem na pásek..

Uživatelský avatar
Brigadier
Příspěvky: 65

Příspěvek#8 » sob 24. úno 2018, 14:25

V čem nosíte klipy s 6x 9mmL k Alfa Para?

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2510

Příspěvek#9 » sob 24. úno 2018, 14:27

Antony30011 píše:Já mám tohle
http://www.armymarket.cz/pouzdro-na-ryc ... -asg-d6130
tvůj požadavek uzavřenosti to ale neplní. Nicméně na "závody" mi to plně vyhovovalo. Mně by zase zajímalo, jak z toho pouzdra taháš spodní nabíječ :D nějaký takovýhle pouzdra jsem taky zkoušel, ale většinou jsem spíš vyhodil náboje než vytáhl nabíječ :D


JJ tohle znám. Když bych střílel nějakou soutěž, tak je to ok, ale já právě potřebuju na běžné hošení. Tahat spodní jde docela snadno. Díky měkosti toho pouzdra se horni hrana, když do nej strčím prsty "sroluje" tak to 2 cm níž, takze bezproblémů palcem a ukazovákem chytnu za nabiječ a vytáhnu. Mám řekl bych normálně velké prsty, tak se mi do pouzdra vejdou. :)

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2510

Příspěvek#10 » sob 24. úno 2018, 14:30

Albert píše:Co tohle ?
http://style.kmsaddlery.cz/Prislusenstv ... nim/766-Kožená-sumka

Dělají i jiné , na jeden rychlonabíječ, polohovatelná, s průvlekem na pásek..


Tohle je moc hezký, ale hned poznat co v tom je. Nebejt v hysterický ČR tak by to nevadilo :)

Uživatelský avatar
Sufa
Příspěvky: 126

Příspěvek#11 » ned 22. zář 2019, 21:46

Oživím toto téma. Je nějaký vývoj nabídky v tomto sortimentu v ČR? Vozí sem někdo výrobky z USA, kde toho mají na výběr dost?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host