Podvěsná svítilna



mc.ready
Příspěvky: 103

Příspěvek#61 » stř 2. srp 2017, 16:59

Výkon je samozřejmně reálný. Olight spolu s Fenixem jsou špička. Několik jich vlastníme a to ne jen zbraňové. Na zbraních drži, vystříleny tisíce nábojů. Jsou velmi odolné co se týče hrubého zacházení. Osobně vyzkoušeno na starším modelu, který ustál i prudké házení proti betonové podlaze. Myslím, že ostatní zbraňové svítilny renomovaných značek jsou při jejich porovnání jen předražené.

Uživatelský avatar
Poli
Příspěvky: 460

Příspěvek#62 » stř 2. srp 2017, 17:13

O.K. umlátili jste mě argumenty, beru zpět.



kubass_hk9
Příspěvky: 458

Příspěvek#63 » čtv 30. lis 2017, 17:25

Ten Olight PL-2 vypadá zajimvě... asi do něj půjdu. Pokud někdo PL-2 používáte s kydexovým pouzdrem, tak mi prosím napište přes SZ, kde jste nechaly pouzdro dělat, ať vím, kdo už by mohl mít kopyto. Dík



picha42
Příspěvky: 80

Příspěvek#64 » pát 20. zář 2019, 10:12

Zdravím, chtěl bych si dát na svojí kosičku svítilnu.. Měl bych doma convoy C8, myslíte že to na té zbrani vydrží ? nebudou jí vadit otřesy ?

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 856

Příspěvek#65 » pát 20. zář 2019, 13:14

Není ten výkon 1000 lm zbytečný? Mám Valkýru PL-Mini se 400 lm a přijde mi to dostatečné. Pro srovnání - na kole jsem s 280 lm bez problémů projel lesní sjezd, při vyšším výkonu se ztrácí detaily.



OskaRus
Příspěvky: 123

Příspěvek#66 » pát 20. zář 2019, 18:03

streamlight chysta pohodlnejsi spinace pro tlr-7 za me by tim vznikla perfektni svitilna pro skryte noseni na Glock 19.
http://soldiersystems.net/2019/05/15/wa ... -8-lights/

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#67 » ned 28. úno 2021, 15:38

Umisteni na pusce. Resite nejak presah svitilny, kdyz je na boku a “fouka” na ni kompenzator? Je lepsi ji predsunout, at to fouka do boku, nebo ji naopak vic schovat zpet?

:) Odhaluju “necekane” zadrhely bull-pub systemu. Je sice super kompaktni, ale zase min mista na doplnky. :)

Uživatelský avatar
Dizza
Příspěvky: 89

Příspěvek#68 » ned 14. bře 2021, 08:03

To Blacky: tak přesně tohle teď řeším taky :-) ptal jsem se pár lidí a nikdo mě není schopen dát relevantní odpověď. Na pár fotkách/videích od t.rexe to má vedle flashideru a má to dost očuzený :-)

Uživatelský avatar
Shirako
Příspěvky: 212

Příspěvek#69 » ned 14. bře 2021, 08:59

Mám 10.5 hlaveň a musím mít dokonce předsazeno před hlavní abych se komfortně vešel pravý i levý gard.. A očuzeno mám. Ale i čínská svítilna zatím svítí a to kolem ní prošlo asi 2 tis výstřelů :) řekl bych, že pravý surefire to musí přežít "neomezeně" dlouho. Ale uvažuju, že na ní koupím nějaký návlek, nebo kratší svítilnu. Něco na způsob Inforce WML.



mission
Příspěvky: 280

Příspěvek#70 » ned 14. bře 2021, 09:42

nic nekupuj, uřízni kus staré duše z kola (podle průměru lampy buď ze silničky anebo MTB) a natáhni na tělo svítilny. Funguje to perfektně.



getsome
Příspěvky: 612

Příspěvek#71 » ned 14. bře 2021, 10:01

Těla a hlavy Surefire, Streamlignt, Cloud, Modlite atd. musí přežít bez problémů. Na sklíčko se buď natírá tenký film oleje, nebo se kupují průhledné lepící folie. Když je sklo extrémně očuzené, film se setře/folie odlepí, aplikuje znova a sklo je pořád jako nové i když sedí vedle 308 kompíku.

Uživatelský avatar
Dizza
Příspěvky: 89

Příspěvek#72 » ned 14. bře 2021, 13:29

Mám surefire ale pískovou :-) to jsem nedomyslel no bude to zhulený :-)

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#73 » ned 14. bře 2021, 16:36

hehehehe JJ na FDE to bude echt vidět :)

Já jí asik víc předsadím, aby to fučelo na tělo a možná na to navlíknu něco co půjde líp umejt.



kubass_hk9
Příspěvky: 458

Příspěvek#74 » pon 15. bře 2021, 00:10

na očouzení se ptejte majitelů MP5 a Surefire 628 co nepoužívají chránič ústí:) Vršek svítilny lehce mažu vazelinou na zbraně a sklíčko trochu olejem. Dolů to jde bez problémů



Špatňák
Příspěvky: 2

Příspěvek#75 » pát 26. bře 2021, 00:37

Prosím vás potřeboval bych poradit. Poctivě jsem pročetl celé vlákno, ale i tak nemám odpověď.

- Chci si koupit svítilnu pod P-10 C.
- Nechci, aby svítilna přečuhovala před hlaveň.
- Když vezmu v úvahu baterku, co používám na běžné potřeby, tak ta má 300 lumenů a přijde mi, že bych ocenil více.
- V zásadě i chci, aby měla laser. Vím, že jeho použití je hodně diskutabilní. Když už ho ale svítilna může mít integrovaný, tak proč ne?
- Problém je cena. Nerad bych za svítilnu dával 10k. Těch 5-6 mi přijde jako limit.

Lze na základě mých požadavků něco doporučit?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů