Timer Shotmaxx



fíša
Příspěvky: 247

Příspěvek#16 » sob 13. úno 2016, 21:46

Tak to asi přehodnotím a oželím funkci odpočítávání 2 minut, použiji stopky jako dosud.
Nabízejí snad něco na IFON nebo jak se to menuje, ale nic jsem neobjevil ( upozorňuji, že anglicky jsem analfabet a počítačově taky, natož naprogramovat něco někam mi je taky na hony vzdálená věc ). Proto se snažím ze zkušenějších něco vypáčit. Škoda že nejsou o tomto timeru někde stránky v češtině, zajímalo by mne s čím to přes bluetoth jde napasovat, abych po tréninku si mohl prohlédnout jednotlivé stage, nebo série.



pajapety
Příspěvky: 294

Příspěvek#17 » stř 24. úno 2016, 12:24

Takže mám několik zkušeností s tímto timerem.

Pozitiva:

Baterka - nabil jsem ho 10.2. a od té doby jsem si s ním občas hrál, většinu času byl v režimu hodinek a minulou sobotu jel nepřetržitě od cca 8:00 do 15:00, když jsem pískal v Čelákovicích. Stav baterky dnes: 55%, což vzhledem k tomu, že byla jen jednou nabitá, považuji za velmi pozitivní.

Timer na volně svěšené ruce bezchybně snímal všechny výstřely různých ráží. Naprosto skvělá věc je, že jako rozhodčí máte s tímhle timerem volnou ruku navíc, ve které můžete držet třeba záslepky/desky apod.

Spy mode: moc pěkná vychytávka. Vyzkoušeno v Čelákovicích na čtyřech situacích a časy se od timeru rozhodčího rozcházely maximálně o desetiny vteřiny (lze případně doladit).

Negativa:

Pokud jej budete kupovat, doporučuji rovnou přikoupit i ochranný kryt spolu s krycími foliemi. Displej je prohnutý a není "utopený" do těla timeru, takže jakákoli neopatrná manipulace může vést k poškrábání displeje.

Čitelnost displeje při snížené hladině osvětlenosti není nejlepší. Na přímém slunci je ale skvěle čitelný. Ve tmě, díky podsvícení displeje, také.

Celkově tenhle timer hodnotím kladně a neměnil bych.



fíša
Příspěvky: 247

Příspěvek#18 » stř 24. úno 2016, 21:25

Děkuji za recenzi, fakt zvažuji koupi, jen mi trochu ještě odrazuje ta angličtina a připojení k PC, pořád v tom mám nějak nejasno



Luboš16
Příspěvky: 111

Příspěvek#19 » úte 8. lis 2016, 22:46

Koupil jsem starší SHOTMAXX, ale bohužel k němu není český návod, takže tímto prosím zdejší majitele tohoto timeru, zda by neofotili návod a neposlali mi jej, popř. jej vložili sem pro případné další zájemce. Díky Luboš



pajapety
Příspěvky: 294

Příspěvek#20 » stř 9. lis 2016, 21:18

Jestli to neudela nekdo driv, tak o vikendu zkusim navod ofotit a nasdilet..

Sent from maj tojlet juzink foun



pajapety
Příspěvky: 294

Příspěvek#21 » pon 14. lis 2016, 11:59

Takže návod jsem nafotil na mobil, udělal z něj PDF a to naleznete zde:

https://uloz.to/file/Up9WIAMMQQ9K/navod-shotmaxx-pdf

(Upraven odkaz. Peggy)

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#22 » ned 7. bře 2021, 17:26

Ahojky,

rád bych si pořídil nějaký timer, na trénování. Co sem tak koukál, tak dost často maj lidi nějaký "žlutý" :) docela malý. Ale na různých videjích mají i vetsi ruzne tvarovaný, s milionem tlacitek apod.

Existuje nějaký aspon ramcový rozdelení typu/druhu, pro ruzný potreby, abych se v tom trosku zorientoval? Na co si dát ev, pozor, co nebrat?

Je jasný, že bych chtel něco malého, lehkého s velkym displejem, co vydrzí rok bez nabití, umi hrat hry, prezije prejeti tankem zaznamená jak vystrel, tak lví pšouk :)



dusky
Příspěvky: 34

Příspěvek#23 » pon 8. bře 2021, 10:02

Pozri si vsetky, ktore existuju - tak vela ich nie je a vyber si ;)
Poobzeraj sa - maju rozne tvary - podla nich ich spolahlivo rozlisis do sekundy, ked ich niekde uvidis.

Klasiky (hlavne v US): PACT [cierna trojuholnikova krabicka]; Competition Electronics Pocket PRO [modra krabicka]
Hodinky na ruku: ShotMaxx
U nas najcastejsie uvidis na sutaziach: speed-timer-3000[zlta krabicka], CED7000 [mensia cierna krabicka]

Nacitaj si a uvidis, cenovo su vsetky podobne. DOlezite co vsetko ocakavas - urcite sleduj:
- nastavenie hlasitosti beep - ak chces doma trenovat a mas susedov
- dryfire a citlivost na odcitanie cvaknutia spuste (ak nechces trenovat len partimes)
- Optional - citatelnost displeja (ak nosis okuliare alebo nemas jastrabie oci), uchytenie na opasok ak si pipas sam, pocet casov dozadu a pamat, UI a tlacidla/ovladanie

K tomu, co si chcel je najblizsie Shooters Global - https://timer.shooters.global/, HW zariadenie, vydrzi megadloho, velky displej a k tomu appka aj s drillmi a subscription.

Ja mam CED7000, akurat ho treba nabijat raz za cas.
edit: na dryfire staci appka na telefon s partime - tu sa len sustred, aby beep bol rovnaky ako na timeri (zvyknu davat ine tony).

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#24 » pon 8. bře 2021, 13:21

AAAAAAAAA super. Díky moc.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů