P: Sellier Belot 5.56 HPBT 69 grs

Staré neaktuální inzeráty
Uživatelský avatar
OndrasFM
Příspěvky: 488

Příspěvek#1 » úte 3. pro 2019, 07:16

Prodám 536 ks střeliva Sellier Belot 5.56 s přesnou střelou HPBT 69 grs. Rok výroby 2017/18. Plášť CuZn 30. Velmi vhodné pro stoupání 1:7 a 1:8. Při odběru všeho hermetická origo bedna zdarma. ZP samozřejmostí.
Cena 15,- Kč/kus.
Předání Ostrava a okolí, Praha po dohodě. Kontakt tady SZ nebo mail
ondra.martinak@seznam.cz..
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
OndrasFM
Příspěvky: 488

Příspěvek#2 » úte 3. pro 2019, 09:25

Rezervace

Uživatelský avatar
Quirinus
Příspěvky: 346

Příspěvek#3 » úte 3. pro 2019, 10:32

Se svolením admina doplňuji svou zákaznickou zkušenost, protože prodávající "reklamace" neakceptuje. Z mojí pušky s 16" hlavní s twistem 1:8 měly tyto náboje rozptyl kolem 15cm na 50m (z kolegovy 14,5" s 1:7 dtto), i když naprosto stejný druh nábojů z krabičky z obchodu se vešly do záslepky, stejně jako několikery Hornady a třeba 55gr GGG. Třeba je tohle jiná a lepší šarže, možná je úplně stejně blbá jako ta co jsem ji od prodávajícího koupil já. 0,7 MOA na 100m, které prodávající s těmito náboji údajně stabilně dosahuje byly s mojí várkou naprosto nereálné a nabízel jsem i sázku o 2000,- na ruku, pokud mi ukáže 1 MOA na 50m. Nevzal to a já jsem přesvědčený, že ví proč.

Uživatelský avatar
OndrasFM
Příspěvky: 488

Příspěvek#4 » úte 3. pro 2019, 11:59

Tak to si dovolím oponovat. Neznám nikoho jiného, kdo by si krom tady toho pána stěžoval. Já osobně jsem s puškou JP enterprises, 18" hlavní dosahoval přesnosti s touto municí 0.75 moa a limitující jsem byl já a optika. Nikoli puška a střelivo. Pušku už ale nemám a proto prodávám zbytek. Když si koupíte munici v obchodě a nesedne vaší zbrani, půjdete jí reklamovat, aby vám vrátili peníze? Já se naopak nebráním, když zájemce navrhne reálnou možnost si munici nejprve vyzkoušet. Což už jsem několikrát bez problémů umožnil.
A je dost nefér, byť se souhlasem admina si nechat degradovat inzerát jedním nespokojeným zákazníkem, který relevatně neprokazal nic. To že neumí střílet, nebo munice nesedla jeho zbrani není přece relevantní argument.
Ondra

Uživatelský avatar
OndrasFM
Příspěvky: 488

Příspěvek#5 » úte 3. pro 2019, 12:10

Anebo to uděláme ještě jinak, ať si kupující koupí 10, 20 ks, vyzkouší a pak se rozhodne. A né tady se svolením admina hatovat bez argumentů můj inzerát :)

Uživatelský avatar
OndrasFM
Příspěvky: 488

Příspěvek#6 » pon 9. pro 2019, 07:07

Opět k dispozici. Sleva 14,- Kč/kus

Uživatelský avatar
OndrasFM
Příspěvky: 488

Příspěvek#7 » pon 9. pro 2019, 13:07

Vyřízeno, díky za prostor.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů