Vtipy a srandičky



MojeTikka
Příspěvky: 1653

Příspěvek#3301 » sob 12. pro 2020, 19:29

Vetsina humornych situaci je o tom, ze nekomu vznikne nejaka, ne fatalni, skoda. Lide jsou skodolibi. Prvni grotesky byly prave o tomto. Takze jako vtip a srandu lze samozrejme pojmout i to, jak jsme blbi, sorry jako. Dobry komik si umi udelat srandu predevsim sam ze sebe :-)

Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#3302 » sob 12. pro 2020, 20:33

A co je teda konkrétně vtipného na tom, že se v různých státech prodávají různé komodity za rúzné ceny? Asi raději ani opdověď nechci. Pojďme dál...

Rabín ráno najde v synagoze spát nějakého šnorera, který v tuhé zimě rozbil okénko a ustlal si tam. Probudí ho, šnorer vyskočí a hned se omlouvá: „Rebe, omlouvám se, to rozbité okénko si odpracuju, znesvěcení templu také a tu dršťkovku, co jsem jim snědl, tu zaplatím.“
Rabín odpoví: „Dobře, to rozbité okénko a to znesvěcení templu si tedy odpracujou, to je dohodnuté. Ale s těmi obřízkami z minulého týdne si hlavu nelámou.“



MojeTikka
Příspěvky: 1653

Příspěvek#3303 » sob 12. pro 2020, 21:01

Vtipne je, ze ackoli stejna spolecnost prodava stejnou komoditu na dvou mistech, tak tam, kde za ni plati vice, s tim nic nedelaji a jen nadavaji.

Taky jeden kostelni:

Zavreli do vezeni akademickeho malire, ze smelil s padelanejma svatejma obrazama. I prisli pro nej faternici, ze se doslechli, ze je moc sikovnej a ze kdyby jim vymaloval kostel, tak ze by mu dobre zaplatili a jeste vyjednali zkraceni trestu.

Malir souhlasil, ale ze chce forsus, protoze umi jen na platno a na tohle to chce uplne jiny barvy. Forsus dostal a odesel s vercajkem do kostela. I prisli se faternici po dvou dnech podivat, jak prace odsejpa. Malir se valel po kanapi, okolo nej prazdny flasky od rumu, on michal lzickou kafe a na dotaz "jak to jde" reagoval jen "micham barvy". Faternici zamrmlali, ale odesli.

I prisli za dalsi dva dny, jestli uz se neco pohnulo. Pribyly jen nejake dalsi prazdne lahve a mistr "michal barvy". Faternici se nastvali a rekli mu, ze za deset dni je velka nedelni mse a ze to vymalovani musi bejt hotovy, jinak namisto lochu ho ceka rovnou sibenice.

Prisli se tam mrknout za dalsi tri dny, v podstate uz necekali zadnej zazrak. Koukaj, mistr lezi na kanapi totalne sedrenej, zadny kafe, vsude jen prazdny pixly od barev... koukaji na kostel... a... nadhera! Barvy, obrazy, zlate plochy, svate vyjevy,... uzasne.

Faternici stoji v nemem uzasu, vsechno hotovy, do mse tyden casu... a tak se jeden pta "mistre! My jsme vam od pocatku verili! Tohle ale prekonalo nase ocekavani, jak jste to jen dokazal??"

Malir se velmi, velmi opatrne posadi na kanapi s utrpnym vyrazem ve tvari a slzy se mu derou do oci. "Vite, jak jsem tak vlezl na ty stafle a ze to s nima fakt neumim, tak jsem si pri prvnim kroku se staflema nahore skrpl koule, ja uvidel vsechny svaty a uz jsem je jen obtahl..."



pavelg
Příspěvky: 3129

Příspěvek#3304 » sob 12. pro 2020, 21:05

Tyvole to byla predehra nez prisla pointa...



MojeTikka
Příspěvky: 1653

Příspěvek#3305 » sob 12. pro 2020, 21:06

Ten vtip mi vypravel muj pradeda, prej ho slysel na fronte. Byl v prvni valce. Asi meli dost casu v zakopech :-)



pavelg
Příspěvky: 3129

Příspěvek#3306 » sob 12. pro 2020, 21:24

Na nem je pekne, ze se zase moc zkratit neda. Ale jsou to nervy...



Daleko
Příspěvky: 144

Příspěvek#3307 » ned 13. pro 2020, 00:58

Do synagogy Dolních Dunajovicích příjde kontrolor z berňáku. Rabbi ho uvítá, šálek čaje orgán odmítne , co kdyby to byl skrytý úplatek. A tak financ kontroluje a kontroluje, pořád všechno sedí, když semo tam něco zafalíruje tak se ukáže že jde o halíř nebo dva co z toho vypadly zaokrouhlením. Prostě všechno cajk a berňák začíná být nervozní: "To přece nejde abych nic nenašel, aspoň nějakou maličkou švindlárničku ať můžu lípnou pokutičku a jet do Práglu spokojen.... Ale už to vypadá že jako nic. Pak dostane financ nápad: "Rabbi, vy tady pálíte ty svíce a z těch přece odkapává vosk.... Co s tím voskem pak děláte? " Rabbi:"dáváme ho do krabice" "Jo do krabice" rozzářil se kontrolor" ...a co s ní pak děláte?" "Nu" povídá rabín, "Když je plná , pošlem ji do továrny na svíčky a voni nám občas pošlou nějaký svíčky jen tak". Daňový sup vidí že z toho nic nevydoluje ale nevzdává se : "Rabbi vy tu predsa pečete tých matesouv. A keď ich odkrojujete akesi tie odkrojky zvostanu!" " No pravdaže, přešel moudrý rabín na jazykovou platformu cifršpionovy bližši" "A co s těmi odkrojky robitě?" ...Tuž davame ich do krabice. Berňák:" Do krabice! ...a co pak s nimi ? jistě je nějak zpeněžíte!!!! a Rabbi na to : " My je posíláme do továrny na macesy a oni nám sem tam nějaký ty pláty na výrobu macesů pošlou jen tak." ...takže zase nic, tak zas kontrolor utřel. ....ale má nápad .... "Poslechnou Rabbi" (přešel do onikáni) ..."Oni přece taky dělaj obřízky!" a Rabbi na to "Nu ano obřízky provádíme. Berňák: " Ale tam také zůstává určitý produkt, co s ním pak děláte?" Rabi se zamyslí a odpoví "No co by, dáváme ho do krabice, když je plná tak ji pošlem na berní úřad a oni nám na oplátku jednou za čas pošlou nějakého takového kokota jako jste kupříkladu vy.



pavelg
Příspěvky: 3129

Příspěvek#3308 » ned 13. pro 2020, 10:37

A ze zrovna v Dunajovicich...

Uživatelský avatar
Destructor
Příspěvky: 703

Příspěvek#3309 » pon 14. pro 2020, 12:33

Fakt vtipně popsáno od mluvčí ... :)

https://www.idnes.cz/pardubice/zpravy/p ... zpravy_skn



Hujer Viktor
Příspěvky: 328

Příspěvek#3310 » úte 15. pro 2020, 07:41

opsáno z viditelného macka
Češi jsou smějící se bestie:
Systém PES bude nahrazen systémem PIČUS (ProtiInfekční Český Univerzální Systém), aby se sjednotil jazyk vládní s jazykem veřejnosti. „Ten PIČUS zase nařídil, ten Pičus zase zakázal…“



pavelg
Příspěvky: 3129

Příspěvek#3311 » úte 15. pro 2020, 09:16

Z komentáře na Psovi:

Američané si jasně zvolili demokratickou zodpovědnou vládu s jasnou vizí, která se postaví čelem největším výzvám současnosti. Proto jejím hlavním programem bude boj proti klimatu a institucionálnímu rasizmu. Hranice se otevřou, aby do USA mohlo přijít dostatek voličů Demokratů a podobné trapnosti s těsnými volebními výsledky se už neopakovaly. Naftové vrty, uhelné doly, železárny a tepelné elektrárny se zavřou. Policie bude defundována a poté zrušena, neboť je součástí institucionalizovaného rasizmu a bude nahrazena experty. Kriminalita tak klesne. Klečet se bude před černými dobrovolnickými obrannými oddíly a budou se jim líbat boty. Bude schváleno odškodnění pro oběti otroctví, které spravedlivě zaplatí ti, kteří otroky nikdy nevlastnili a dostanou ti, kteří otroky nikdy nebyli. Státní správa a další instituce budou obsazovány těmi nejkvalifikovanějšími. Hlavním kritériem bude barva kůže, pohlaví a sexuální orientace. Konečně se tak zruší nadvláda agresivních menšin heterosexuálů a bělochů. Ženy budou osvobozeny, potrat povolen do 5 let věku dítěte. Zbraně budou zabaveny, daně se zvýší a Joe jako první dobrovolně podstoupí eutanázii, aby šel příkladem a Kamala bude prezidentkou všech. A Amerika konečně rozkvete.

Já bych jen dodal, že jsem někde četl jásavý článek, že o osudu USA se rozhodlo 7. listopadu. Ano... dobré datum zvolili, Cimrman by měl radost.

Uživatelský avatar
ok1in
Příspěvky: 94
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3312 » úte 15. pro 2020, 10:06

Však Texas už spouští reakci, aby to nebyl až tak obecný jev. Jak se brzy ukáže, nic není jen černé nebo bílé... :lol:



ViralWinter
Příspěvky: 659

Příspěvek#3313 » úte 15. pro 2020, 10:10

Nějak mi nedochází smysl toho 7. 11. a když jsem to googlil, zaujalo mě jen
656 – Muslimové poprvé pozvedli zbraně proti sobě navzájem: Velbloudí bitva mezi vojskem vedeným Mohamedovým bratrancem a zetěm chalífou Alím ibn Abí Tálibem a na druhé straně armáda Mohamedovy manželky Aiši.

a
1620 – Polští kozáci v císařských službách vydrancovali Kladno

:lol:



vgj
Příspěvky: 606

Příspěvek#3314 » úte 15. pro 2020, 10:16

ViralWinter: A co VŘSR?



ViralWinter
Příspěvky: 659

Příspěvek#3315 » úte 15. pro 2020, 10:25

Já myslel, že fakticky začala už 6. Ale ofiko je teda 7.11. koukám, tak jo :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů