Alarm do zbrojáku-tip na typ a výrobce

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2234

Příspěvek#31 » pon 23. pro 2019, 12:37

No, v tomhle má, paradoxně, pravdu. Nebo máš pocit, že obrana majetku se zbraní v ruce je u nás legální?

A vyřadit jednoho z nejlepších výrobců jen proto, že se myšlenkově míjíš se zakladatelem firmy ....

Uživatelský avatar
LoganRaise
Příspěvky: 442

Příspěvek#32 » pon 23. pro 2019, 14:00

Kdo nestřílí s námi, střílí proti nám! Kupředu luger a zpátky ni krok! Já jsem kdysi jel k případu, kdy frajer zastavil fetku, co mu vybírala auto. Zvolil zajímavě umístěný varovný výstřel, do svého auta a co si pamatuji, nic se mu nestalo. Jenže to jsme OT a proto tady končím a zalézám zpět do hospody.



Hujer Viktor
Příspěvky: 328

Příspěvek#33 » pon 23. pro 2019, 14:46

kdyby byl soudruh dědek konzistentní, tak mu dojde, že příjezd ochranky prudce zvyšuje riziko konfliktu a zabezpečovačky by přestal prodávat. (alespoň ty co ochranku přivolají)
takže tři prdele sluníčkovejch keců, ale prachy mu nesmrděj.
a to že vyřadím nebo si nastavím pro tohoto sluníčkáře výrazně tvrdší podmínky je moje věc

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#34 » pon 23. pro 2019, 16:55

kolombo píše:No, v tomhle má, paradoxně, pravdu. Nebo máš pocit, že obrana majetku se zbraní v ruce je u nás legální?

Jak že to zní, název skupiny E? Citace ze zákona č. 119/2002 Sb.:
§ 16
Zbrojní průkazy a jejich skupiny
e) E - k ochraně života, zdraví nebo majetku.


A bojkotovat výrobky někoho, kdo na jednu stranu chce odzbrojovat slušné lidi a na druhou má na nebezpečí postaven vlastní byznys (Viktor to napsal o zvyšování rizika perfektně) je v pořádku.

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 862

Příspěvek#35 » pon 30. pro 2019, 10:18

tomasm79: při otevření by to fungovat mohlo, alespoň si to tak myslím. Na druhou stranu jsem realista a nejsem si úplně jistý, že i když mám v domě teoretické pokrytí, tak že to bude i prakticky fungovat.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů