Přežití a soběstačnost při rozvratu společnosti

Uživatelský avatar
LoganRaise
Příspěvky: 442

Příspěvek#1531 » čtv 5. bře 2020, 20:43

I kdyby jí žral apatosaurus... Tenhle rok jsem koupil pět kvérů, novej větší trezor je zase malej a nákup něčeho dalšího bych asi nepřežil ve zdraví... :-(



MojeTikka
Příspěvky: 1595

Příspěvek#1532 » čtv 5. bře 2020, 21:47

...tak rekni, ze ministr zdravotnictvi doporucuje koronavir likvidovat teplotou. Mne chodi denne od Tymobajlu SMS o tom, ze pri cestovani do zahranici mam byt opatrnej, ze to ministr zdravotnictvi doporucuje.



kk
Příspěvky: 1018

Příspěvek#1533 » čtv 5. bře 2020, 21:56

LoganRaise: clovece, jsem rad, ze nejsem sam kdo to tak ma :D Taky jsem letos koupil novej trezor protoze starej nestacil a uz je taky skoro plnej a to je letos (3 mesice) ... na posledni komisni pistolku jsem nastesti u sebe nemel nakupni povoleni a jet tak daleko znova se mi nechce. Nevim jak bych to rozdejchal doma.
Nastesti treba krabice naboju se mi podarila okecat stylem: to lezi v aute od posledne co jsem byl strilet, jsem to jeste neuklidil... no nekdo se zasobuje konzervama a testovinama nekdo nabojema no...
A pro rejpaly, o drahou polovicku se staram vzorove....jen proste nektere veci se rici nedaji.

Uživatelský avatar
Walt
Příspěvky: 493

Příspěvek#1534 » čtv 5. bře 2020, 23:38

Jednoduche reseni, proste ji dovolis aby si za sve penize taky neco koupila

Uživatelský avatar
LoganRaise
Příspěvky: 442

Příspěvek#1535 » pát 6. bře 2020, 05:30

Tak já se taky starám především o její bezpečí, že ano. Říkám jí, něco se podělá, budu muset bránit barák. Nutně potřebuju plnej trezor zbraní, zásobu střeliva a pak ňákej ten doplněk. Tamhle nový mířidla, abych se při obraně trefoval, tuhle víc zásobníků, kdyby útočili zombies, nebo třeba nový předpažbí a popruh, abych mohl při apokalypse jít lovit do lesa zvěř. Dělám to jenom kvůli ní, vod huby si utrhuju, ruce rozedraný od čištění a montování a co vona? Měsíc mi nedá...



pavelg
Příspěvky: 3073

Příspěvek#1536 » pát 6. bře 2020, 08:14

Však až bude stát ve dveřích zombie se zakázaným nožem, tak si vzpomene, jak ti zakazovala střely ze stříbra, plamenomet a vrhač jasanových kůlů. Litovat bude....



expres
Příspěvky: 613

Příspěvek#1537 » pát 6. bře 2020, 08:17

Uff jsem rad ze tohle neresim za co utratim sve penize. Nenecham se vmanevrovat do pozice ze sex je za odmenu.. Bavi to i tu zenskou prece, tak jaka odmena.
Ale hrat hry na pokladnicku mezi nohama. Tak at si tu pokladnicku necha. No moc plusovejch bodu za to neziskavam, zas to funguje :D

Uživatelský avatar
LoganRaise
Příspěvky: 442

Příspěvek#1538 » pát 6. bře 2020, 08:22

Tak ať jí zase nehaním, není tak špatná. Sice zbraně nějak extra nemusí, ale je radši, když má doma chlapa s pumpou. Akorát nesouhlasí s množstvím obranných prostředků...
Hmmm... Střely ze stříbra říkáš?



Golem
Příspěvky: 489

Příspěvek#1539 » pát 6. bře 2020, 12:03

Koronavirus nepřímo ovlivňuje také pacienty s onkologickým onemocněním. Mnoho z nich musí ze zdravotních důvodů nosit roušky nebo respirátory, které teď na trhu chybí. Situaci ještě ztížil zákaz prodeje ochranných prostředků komukoliv jinému než zdravotním či sociálním zařízením.
Zdroj: https://tn.nova.cz/clanek/stat-zakazal-prodej-respiratoru-lide-s-rakovinou-maji-smulu-nepomuze-ani-nadace.html?fbclid=IwAR2vfJLr5q3lcKeA4ldM2oFjDqDpsXCT3meiawJFTR6krVLfg5z9NJXKnFw



pavelg
Příspěvky: 3073

Příspěvek#1540 » pát 6. bře 2020, 12:04

--hospoda--



Golem
Příspěvky: 489

Příspěvek#1541 » pát 6. bře 2020, 12:21

To vyjadřuješ názor na umístění mého posledního příspěvku, nebo hodnotíš úroveň vlákna? :-D



pavelg
Příspěvky: 3073

Příspěvek#1542 » pát 6. bře 2020, 12:23

to první, ale to druhé bych nebral nijak pejorativně - hospodské debaty v ČR jsou lepší forma komunikace mezi oponenty, než zákopová válka Němců nebo Američanů.

Uživatelský avatar
LoganRaise
Příspěvky: 442

Příspěvek#1543 » pát 6. bře 2020, 12:33

Že já si tenkrát nekoupil ten hazmat...



SC1
Příspěvky: 367

Příspěvek#1544 » pát 6. bře 2020, 12:37

Golem: Copak onko pacienty, ale u nás už to ovlivňuje i brusiče a lakýry. Respirátory nejsou a nebudou. A polomasky nejsou zrovna super věc na nějaké pohodlí...



kk
Příspěvky: 1018

Příspěvek#1545 » pát 6. bře 2020, 17:08

Walt: Hele me to dohromady stalo mene, nez zeny novy iphone :D

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: číz a 28 hostů