Vztah partnerek k nošení zbraně

Uživatelský avatar
Walt
Příspěvky: 492

Příspěvek#46 » ned 20. zář 2020, 22:46

Jak presvedcit?
Dovolit ji to
:-)

Uživatelský avatar
Kláda
Příspěvky: 26

Příspěvek#47 » úte 27. říj 2020, 10:32

Na partnerku mám štěstí - je z rodiny, kde je otec myslivec.
Základní návyky má, dokonce ji to baví, akorát moc nechápe nošení - což není kvůli tomu že by jí to vadilo, ale nechce abych šel kvůli obraně před nějakým idiotem sedět :-D
Ale na obranu - žiju v klidné oblasti, takže k nošení naštěstí důvod není :-)
Lépe bych si ani každopádně vybrat nemohl - tudle jsem potkal jednu novou kolegyni, ač pěknou, svejma názorama ve mě zazdila jakoukoliv šanci na komunikaci :-D

Uživatelský avatar
Václaf
Příspěvky: 67

Příspěvek#48 » úte 27. říj 2020, 13:55

Ty mojí nevadí ani nošení. Dokonce mi přešívá na elastickém bederním pásu kapsičky na zásobníky abych mohl mit u sebe i 10-ti ranné do 1911 :-)

Uživatelský avatar
genu
Příspěvky: 1206

Příspěvek#49 » úte 27. říj 2020, 15:58

Moje řekla, že má k nim respekt, já řek, že taky a je klid.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 522

Příspěvek#50 » stř 28. říj 2020, 11:06

Vidím to tak... pokud bábovku či čerty "ubytovávám" a živím :-) je čistě mojí věcí s čím si doma hraju a týka se to aut, motorek, zbraní atd. Samozřejme za podmínech bezpečného uložení atd. Muži co píšou" "žena mi zakázala", musel jsem prodat motorku ... nejsou chlapi, ale otroci a poskoci svých žen. To, že většina žen kvéry nemá ráda je bohužel škoda. A ono vlastně dobře, nemálo žen jsou hysterky a domací hádky, když má bábovka kvér nevím ...



expres
Příspěvky: 604

Příspěvek#51 » čtv 29. říj 2020, 08:30

Amen :)

Jeste dovolim pridat ze prat si doma Swarznegrovou muze znit jako dobrej napad. Jak tady nekteri pisete tohle prani. Coz o to, nudit se clovek nebude, ale slovo kompromis v slovnicku tyhle zensky nemaj. K cemu je jedna vyhra co konci v ohorele rujne kde si kazdej zabere svuj roh spaleniste s plachtou nad hlavou..

Aby to zas neznelo uplne sovinisticky. Nevadi mi predelat loznici na barby pokoj, kdyz to zenske udela radost. Ale o zbranich se nevyjednava, to je holej fakt s tim do toho sla. Chapu ze nektere se zmeni. Fandim tem co do toho dou, ale pro me to neni. Beru to co funguje od zacatku.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 522

Příspěvek#52 » čtv 29. říj 2020, 10:33

... kamarádovi v hádce opilá žena cvakla do zátylku. On díky bohu veděl, že bábovka je trošku cvok (a mimo jiné sakra pěkná, moc pěkná ...tak mu rozumím, že jí nespakoval). Svoji bábovku znal, tak neměl nakrmeno. Za sebe si myslím, že žena je značně nestabilní hysterický tvor, proto OK at si drží, ale přijde domů a odevzdá pod zámek. Žít s babovkou do drží a nosí může (a tím nechci urazit baby co jsou fakt v pohodě) být permanent strach :-)



vgj
Příspěvky: 605

Příspěvek#53 » čtv 29. říj 2020, 12:58

DesertEagle: To vypadá, že kamarádova žena splňuje kvalifikaci maximálně na milenku. Jinak spíš do blázince. Nedej bože se s tím rozmnožit.
Na druhou stranu je to docela útěcha pro kategorii střelců, kterým žena prská (ale jinak není ochlasta ani magor).

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 522

Příspěvek#54 » čtv 29. říj 2020, 13:04

vgj píše:DesertEagle: To vypadá, že kamarádova žena splňuje kvalifikaci maximálně na milenku. Jinak spíš do blázince. Nedej bože se s tím rozmnožit.
Na druhou stranu je to docela útěcha pro kategorii střelců, kterým žena prská (ale jinak není ochlasta ani magor).


... ano, je to přesně jak píšeš. Bohužel mužský mozek a můj tedy rozhodně, pěkným ženám prostě neumí odolat a to za každou cenu :-(



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#55 » čtv 29. říj 2020, 14:00

Takže to nebyla kamarádova příhoda? :D
Sorry, pobavil mě ten kontrast. "Stalo se kamarádovi" a "můj mozek pěkným ženám neumí odolat". To mi připomnělo, jak mi nedávno říkal známý, že jeho kamarád dostal v hospodě přes držku a mezi tím se 3x prokecl, že to dostal vlastně on.



MichalG
Příspěvky: 27

Příspěvek#56 » čtv 29. říj 2020, 14:17

Já mám , co se týká zbraní, velmi tolerantní manželku. Je taky vycvičená od tchána, který dělal u policie. Byl pěkný bordelář a zbraně s náboji se volně váleli po celém bytě. O víkendu jsme uklízeli v garáži a nacházeli jsme všude možně volné ostré náboje, případně krabičky s ostrými. Jediné co žena vyžaduje je zabezpečení zbraní před dětmi. Mám je v trezoru se zámkem na lučíku a u dlouhých ještě vyndané závěry v druhém trezoru. Třetí trezor je na střelivo. U dětí cvičíme s airsoftkami základní manipulaci a bezpečné zacházení. Používání brýlí, prst mimo lučík, směřování do bezpečného prostoru, po střelbě vyndání zásobníku a kontrola patří k znalostem, které již ovládají. I když vím, že to vše umí, neustále jsou pod dozorem.



MichalG
Příspěvky: 27

Příspěvek#57 » čtv 29. říj 2020, 14:20

:)



ViralWinter
Příspěvky: 659

Příspěvek#58 » čtv 29. říj 2020, 14:58

Doufám, že ve čtvrtém trezoru máš klíče k těm předchozím třem... :D



MichalG
Příspěvky: 27

Příspěvek#59 » čtv 29. říj 2020, 15:50

mám na osmi místný kód :)



xor
Příspěvky: 127

Příspěvek#60 » čtv 29. říj 2020, 18:12

tak to bych jako první trénoval otevírání trezoru pod tlakem ;)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: P2X-3YZ a 11 hostů