World of Guns: Gun Disassembly



Cunga
Příspěvky: 1

Příspěvek#1 » sob 7. lis 2020, 14:48

Ahoj znáte někdo hru World of Guns: Gun Disassembly? Stojí to za koupi? Prý je to docela podařené, ale vše mám jen z recenzí od obchodů.

Děkuji.

Odkaz odstraněn.



aToM
Příspěvky: 498

Příspěvek#2 » sob 7. lis 2020, 15:35

Bavíme se o PC, nebo androidu? Androjdí je taková klikačka, verze pro PC je promakanější. Přes steam jde nainstalovat verzi zdarma, kde jehafo zbraní, ale člověk si je musí "zasloužit", tj nasbírat body plněním úkolů. Některé zbraně se ale člověku zadarmo neodemknou. V placené verzi by mělo být všechno rovnou, včetně lahůdek jako flak... Čas od času mají akci, kdy je na nějaký čas všechno odemčené.
https://store.steampowered.com/app/2624 ... sassembly/



Idahou
Příspěvky: 486

Příspěvek#3 » sob 7. lis 2020, 19:35

Nahodil jsem free verzi v rámci příprav na zkoušky a je to přesně to co od toho očekáváš (teda na PC). Rozebíráš zbraně a to buď na kalsický čištění a nebo úplně do mrtě.
Fajnové jsou fičury jako rentgenové nebo barevné (jednotlivé díly a tak) kdy se můžeš podívat i jak co funguje - umožňuje to i ze zbraň nabít a vystřelit
Nevýhodou je, že ve free verzi se musíš proexpit na zbraně které tě zajímají - na Cz 75 jsem musel nejdřív rozebrat a složit malýho derringera nebo co to bylo, což mi ovšem přišlo zajímavý

Uživatelský avatar
Arc
Příspěvky: 543

Příspěvek#4 » sob 7. lis 2020, 20:53

Tiež som to mal stiahnuté ako freečko. Lepšie poslúži návod na youtube čo sa týka field stripu, ale na kompletné rozobranie je to fakt dobré, teda ak tam nie je občasná chyba ako v návodoch na nábytok od Ikea... nemala by ale byť, vyzerá že to majú fakt premakané.

***Teraz som si ale všimol že je to postnuté novým profilom a smeruje to na nejaký malý no-name herný web pričom to odkazuje na článok ktorý bol napísaný dnes a nie priamo na danú "hru", tak to vyzerá že Cunga je admin/vlastník/markeťák daného webu (Adam Boček z Tišnova) a robí si tu nenápadnú a dosť zle cielenú reklamu... a možno sa mýlim.

V každom prípade tamten softwér (pretože hrou by som to fakt nenazval) môže byť pre niekoho z nás určite relevantný. Anyway, aToM postol link priamo na tú "hru" na steame, kto to nepozná tak steam je 100 % legit appka, žiadny strach.

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 515

Příspěvek#5 » pon 9. lis 2020, 19:47

Ahoj, stáhni freeverzi a uvidíš jaké to je.
Já jsem si myslel jak mi pomůže při kompletním rozebrání VZ 58 a nic moc.
Ale pro zábavu a pochopení kde co je to není vůbec špatné.

Uživatelský avatar
erteple
Příspěvky: 230

Příspěvek#6 » pon 9. lis 2020, 23:07

Já měl android verzi, ale štvalo mě, že se to neustále aktualizuje, když si chci zahrát. Ale prošel jsem toho, troufám si říct dost, včetně všeho českého (nevím, co přibylo v současných verzích) a všech svých zbraní, proklikal jsem se takovými libůstkami jako RPG 7, MG 38, CheyTac, Desert Eagle, SPAS 12 apod až k opravdu exotickým designům (jejichž jména si už ani nepamatuju). Bylo super pozorovat, jaké řešení bylo použito tam a tam, ale ke konci už jsem jen honil pistole (abych sebral prémie) a bylo to poněkud automatické. Ale jestli má někdo kromě střelby rád i konstrukci zbraní, tak s klidným srdcem doporučuji i ve free verzi.

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#7 » úte 10. lis 2020, 06:24

A je pro to nutná registrace na stemu? Nebo to jde i jinak?

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 515

Příspěvek#8 » úte 10. lis 2020, 08:10

Da se stáhnout i jinde.

Uživatelský avatar
Arc
Příspěvky: 543

Příspěvek#9 » úte 10. lis 2020, 08:55

ak si to stiahneš zo steamu tak hej, registrovať sa tam musíš aj stiahnúť ich appku, cez ktorú to potom stiahneš a managuješ. Ale je to bezbolestné, steam je fakt dobrá a kvalitná appka na úrovni.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů