Kazma a trezor na výstavišti - "ozbrojená" ochranka a neskryté nošení



nn
Příspěvky: 64

Příspěvek#1 » pon 21. srp 2023, 07:29

Možná jste to zachytili, možná ne, ale na pražské výstavišti je součástí jedné marketingové akce trezor s milionem dolarů, který může vyhrát návštěvník filmu Onemanshow: the Movie.

Jsem jediný, koho dráždí postávající security-hňupi s...airsoftkama? Plastovýma hračkama? To fakt tohle nikomu nevadí, ani PČR?

Kazma trezor .png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



iloveguns
Příspěvky: 1437

Příspěvek#2 » pon 21. srp 2023, 07:44

A jak bys posuzoval například veřejnou ukázku bojové akce například na Bahnech či Cihelně, kde se zbraně nejen "nosí", ale dokonce střílí slepými? Také jako nepovolené neskryté nošení? Já myslím že jsou to podobné případy.



Carloss
Příspěvky: 2942

Příspěvek#3 » pon 21. srp 2023, 07:52

nn píše:Možná jste to zachytili, možná ne, ale na pražské výstavišti je součástí jedné marketingové akce trezor s milionem dolarů, který může vyhrát návštěvník filmu Onemanshow: the Movie.

Jsem jediný, koho dráždí postávající security-hňupi s...airsoftkama? Plastovýma hračkama? To fakt tohle nikomu nevadí, ani PČR?

Kazma trezor .png

Pokud máš pocit, že je porušován zákon, asi bys měl taky "něco" udělat, a ne si tu stěžovat... což...?



Piggy
Příspěvky: 1892

Příspěvek#4 » pon 21. srp 2023, 08:08

Pokud je uvnitř opravdu milion dolarů, je to snad dostatečný důvod i k udělení výjimky na ostrý sapík.
Jinak je to nejspíš "filmová nebo divadelní činnost".



cipis
Příspěvky: 2115

Příspěvek#5 » pon 21. srp 2023, 08:14

Já bych řekl, že výstaviště je zřetelně ohraničená nemovitost, tudíž se nejedná o nošení, ale držení se souhlasem majitele.



vvitty
Příspěvky: 231

Příspěvek#6 » pon 21. srp 2023, 21:21

nn : me to poflakovani kolem "trezoru" a airsofkami prijde celkem primerene povaze akce, pokud Tobe ne tak zavolej prislusniky a dej vedet jak to dopadlo.

PS: pokud vic setrili a koupili akorat plastovy makety z trznice jejich jedina funkce je ze z repro to dela ratatatata tak se na ne ani to nize uvedene nevztahuje.

******************************************************
(5) Držitel zbraně kategorie D nesmí

a) zbraň nosit viditelně na veřejnosti nebo na místě veřejnosti přístupném, pokud se nepodílí na akci, jejíž součástí je střelba nebo obdobné nakládání se zbraní a při které lze takový způsob nošení zbraně považovat s ohledem na místní podmínky za obvyklý a přiměřený povaze dané akce; na přepravu zbraně kategorie D na takové místo se použije § 29 odst. 4 obdobně,



aToM
Příspěvky: 500

Příspěvek#7 » úte 22. srp 2023, 07:25

Nenechme prchlivost cloumat našimi majestáty...
Celé je to marketingová akce. "Občan K" potřebuje pozornost a zájem veřejnosti jak smažka piko.
Ten airsoftkář se peče v budce v uzavřeném areálu, nic nedělá, nikam nechodí, nevidím v tom nic co by mě, nebo komukoliv jinému dělalo problémy.
Ignorovat, nemluvit o tom, neupozorňovat.
Pokud by tam opradu jely hlídky PČR, bude to online přenášeno a navíc téma ve večerních zprávách ještě dva dny.
To je reklama zadarmo v ceně několika mega.



pavelg
Příspěvky: 3093

Příspěvek#8 » úte 22. srp 2023, 09:31

To je asi na úrovni moderního pojetí divadla na námět "Poklad na Stříbrném jezeře" s tím, že tomahawky mají gumové.



Střelec
Příspěvky: 1673

Příspěvek#9 » úte 22. srp 2023, 20:27

Musím uznat, že marketing mají vymakaný, když se to dostane i na zbraňová fóra. Kdo umí, ten umí. :)



dan
Příspěvky: 316

Příspěvek#10 » úte 22. srp 2023, 20:36

Vzhledem k tomu, ze soucasti naproste vetsiny navstevnich radu kin je zakaz vstupu se zbrani, tohle asi neni zamyslena cilova komunita. Spis nahodny vedlejsi efekt.



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#11 » ned 27. srp 2023, 19:23

nn píše:Možná jste to zachytili, možná ne, ale na pražské výstavišti je součástí jedné marketingové akce trezor s milionem dolarů, který může vyhrát návštěvník filmu Onemanshow: the Movie.

Jsem jediný, koho dráždí postávající security-hňupi s...airsoftkama? Plastovýma hračkama? To fakt tohle nikomu nevadí, ani PČR?

Kazma trezor .png



a co se zamyslet nad tim, že to maji na PČR dávno předem nahlášený?



MojeTikka
Příspěvky: 1601

Příspěvek#12 » pon 28. srp 2023, 19:29

Nehrat jeho hru. aToM ma pravdu. Kazma jde uplne mimo mne. Nechte to taky plavat, at jeho hru hraje nekdo jinej.



JirkaCV
Příspěvky: 1552

Příspěvek#13 » pon 28. srp 2023, 19:44

Myslím, že pan Kazma nebude úplný blb a navíc asi nebude marketing okolo toho úplně jeho práce.
Takže zajištění cirkusu okolo trezoru bude sakumprásk včetně domluvy s PČR.



MojeTikka
Příspěvky: 1601

Příspěvek#14 » pon 28. srp 2023, 23:59

Urcite ano, s PCR se domlouvaji ruzne akce, od verejnych vystoupeni, pres ohnostroje po kdeco, kde by mohli zmateni ovcane hlasit o 106. Operator je uklidni, ze akce je nahlasena a je klid. Nejde o nejakou povinnost, jde uplne o normalni komunikaci mezi normalnima lidma. Sam jsem to v zivote delal nekolikrat. Tohle zrovna je prkotina, ktera ma minimalni riziko pruseru a pritom maximalni medialni vejvar.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti