Vtipy a srandičky

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1303

Příspěvek#4996 » čtv 25. dub 2024, 16:15

JirkaCV píše:Zkusil jsem to na ChatGPT 3.5:

Taky dobrý :)


No a teď babo raď..
FB_IMG_1714058065553.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



JirkaCV
Příspěvky: 1595

Příspěvek#4997 » čtv 25. dub 2024, 16:35

Začínám mít podezření, že se ty AI učí na FB, Úroveň blábolů by odpovídala.



MojeTikka
Příspěvky: 1614

Příspěvek#4998 » čtv 25. dub 2024, 18:00

Hm, taky jsem to zkusil:

User
Co mají používat vojáci, aby nemuseli používat zbraně?

ChatGPT
Pro vojáky jsou schopnosti jednat v situacích s potenciální agresí klíčové. Zde jsou některé techniky, které mohou být vojáci školeni používat:

Nonverbální komunikace: Vojáci jsou často školeni v komunikaci pomocí tělesného jazyka a verbálních signálů, které mohou použít k deeskalaci situace.
Odborné vyjednávání: Vojáci mohou být školeni v technikách vyjednávání, které jim umožní řešit konflikty bez násilí a použití zbraní.
Sebeovládání: Vojsko často poskytuje školení zaměřené na sebeovládání a emocionální kontrolu ve stresových situacích. To může vojákům pomoci zůstat klidní a racionální v situacích, kdy je potenciální konflikt.
Taktická komunikace: Vojáci jsou trénováni v taktické komunikaci, která jim umožňuje efektivně spolupracovat s ostatními jednotkami a koordinovat své akce.
Odborná schopnost ocenit situaci: Vojáci jsou školeni k tomu, aby byli schopni rychle a přesně hodnotit situace a reagovat podle potřeby.
Všechny tyto dovednosti mají za cíl minimalizovat potřebu použití zbraní a pomáhat vojákům řešit konflikty mírovými prostředky, pokud je to možné.



MojeTikka
Příspěvky: 1614

Příspěvek#4999 » čtv 25. dub 2024, 18:02

Jo, bavit se s tou pixlou da docela dobre:

User
Jakou tvrdost má mít guma v kasínu?

ChatGPT
Tvrdost gumy v kasínových hracích automatech je důležitým faktorem pro správnou funkci stroje. Hledá se taková gumová tvrdost, která umožní správné odhazování mincí a zároveň minimalizuje riziko poškození mincí nebo zaseknutí v mechanismu automatu.

Ideální tvrdost gumy závisí na konkrétním designu a specifikacích hracího automatu. Obvykle se používají gumové podložky nebo vložky s různými tvrdostmi v různých částech automatu, aby se dosáhlo optimálního výkonu.

Změna tvrdosti gumy může být součástí údržby a servisu hracího automatu, pokud se zjistí problémy s funkčností. Každopádně to je oblast, kterou se specializovaní technici a inženýři v kasinech starají o to, aby automaty fungovaly co nejlépe a nejefektivněji.

Uživatelský avatar
Sud
Příspěvky: 803

Příspěvek#5000 » čtv 25. dub 2024, 18:08

P.V. píše:No a teď babo raď..

Asi záleží, k jakému Indovi to zrovna přijde :)



MojeTikka
Příspěvky: 1614

Příspěvek#5001 » čtv 25. dub 2024, 18:11

Je to blby jak bedna kytu. Zkusil jsem brnenskej hantec, dotaz 'ktera tramvaj jede na prehradu'? Evidentne se nechyta, protoze 'hantec' je samozrejme 'hantyrka' a vychazi z plotnackeho jazyka, ne z Hanactiny. Ale sebevedomi ma. Koncim s tim kramem.

User
Hantec umíš?

ChatGPT
Ano, umím pochopit a odpovědět na otázky v hantecu! Jak vám mohu pomoci?

User
Keré šmirgl hrne na prygl?

ChatGPT
Hantec, nebo také hanáčtina, je nářečí používané v Hané, regionu ve východní části České republiky. Vaše fráze „Keré šmirgl hrne na prygl?“ se v hantecu přepisuje jako "Které smržle hrne na prýgl?".

Překládáme-li to do standardní češtiny, fráze znamená "Které smrštle používáte na bruslení?". Smrštle jsou speciální brusné materiály používané k broušení různých povrchů. "Prygl" je pravděpodobně domácí výraz pro bruslení nebo broušení v tomto kontextu.

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 642

Příspěvek#5002 » čtv 25. dub 2024, 18:23

nechtěli byste si založit vlákno o práci s chatGPT? neni na tom nic vtipného a jen tu plevelíte

Uživatelský avatar
Petr z Braníka
Příspěvky: 288

Příspěvek#5003 » čtv 25. dub 2024, 21:22

IMG-20240420-WA0008.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Jarda K
Příspěvky: 188

Příspěvek#5004 » pát 26. dub 2024, 06:40

TrickoR.jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 3009

Příspěvek#5005 » sob 27. dub 2024, 21:28

(video) kočka s onboard kamera na krku pronásleduje a útočí na jinou kočku ve městě. Video v řeči pc her First Person Shooter Games
https://www.koreus.com/video/course-pou ... t-pov.html

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1303

Příspěvek#5006 » sob 27. dub 2024, 23:44

Žena přijde domů a řekne manželovi: „Pamatuješ, jak mě celé ty roky bolela hlava? Je to pryč!“ „Už tě nebolí hlava?“ Jak je to možné?“ Jeho žena odpoví: „Mary mi doporučila hypnotizéra, který mi řekl, abych se postavila před zrcadlo, pozorně se na sebe dívala a opakovala si: Nebolí mě hlava! Nebolí mě hlava! Nebolí mě hlava! A funguje to! Všechna bolest hlavy je pryč!“ „No, to je skvělé!“ Manžel nadšeně přikyvuje.

Žena pak řekne: „Proč za ním nejdeš, třeba ti poradí?“ Manželka mu dokonce řekne: „Víš, ty taky nejsi posledních pár let v posteli bůh.“ Manžel souhlasí. Po první návštěvě hypnotizéra se manžel vrátí domů, strhne ze sebe šaty, popadne manželku do náruče a odnese ji do ložnice. Položí ji na postel a řekne: „Nehýbej se, hned se vrátím!“ Odejde do koupelny, za pár minut se vrátí a skočí do postele. Miluje svou ženu vášnivě jako nikdy předtím. Jeho žena, celá omámená, říká: „No, to bylo úžasné!“ Manžel odpoví: „Nehýbej se, hned jsem zpátky!“ Znovu odejde do koupelny, vrátí se a druhé kolo je ještě úžasnější než to první.

Manželka se posadí na posteli, hlava se jí zatočí a jen prostě vzdychne: „Pane Bože, Pane Bože…“ Manžel znovu řekne: „Nehýbej se, hned jsem zpátky,“ a odchází do koupelny. Teď ho však manželka tiše následuje a v koupelně ho vidí, jak se na sebe dívá do zrcadla a opakuje si: „To není moje žena! To není moje žena! To není moje žena! „

Uživatelský avatar
Klicky
Příspěvky: 203

Příspěvek#5007 » úte 30. dub 2024, 17:22

Přijde takhle hluchej chlap na diskotéku a povídá:

“Hmmm tady něco nehraje”

Uživatelský avatar
Jarda K
Příspěvky: 188

Příspěvek#5008 » čtv 2. kvě 2024, 07:02

Matematika.jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



JirkaCV
Příspěvky: 1595

Příspěvek#5009 » čtv 2. kvě 2024, 19:48

skautka.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



kolemjdoucí
Příspěvky: 821

Příspěvek#5010 » stř 8. kvě 2024, 13:58

Je to teda spíš k pláči.
20240508_145632.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Héfaistos a 5 hostů