Hledám ženu se zbraní

Uživatelský avatar
Grasel
Příspěvky: 410

Příspěvek#16 » ned 2. úno 2014, 20:57

Mám a můžu ti říct že se hledá těžko, ale výsledek stojí za to :twisted: :twisted:



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#17 » ned 2. úno 2014, 23:54

Mám také, ale musel jsem si jí vyrobit a potom je to paráda, nepeskuje, když si něco koupím.
A vždy to s ní řeším dopředu, jedná se totiž o rodinný rozpočet. Má to ale jednu nevýhodu, ví naprosto přesně čím a jak mě odbouchnout !



vlasten
Příspěvky: 131

Příspěvek#18 » pon 3. úno 2014, 10:46

Hele, má to docela dost nevýhod.
Třeba, že jí nenakecáš, že ta nová hračka byla laciná. :-D

Uživatelský avatar
Joe
Příspěvky: 680

Příspěvek#19 » pon 3. úno 2014, 11:42

Mobster píše:Jestli ono nakonec nebude jednodušší najít si ženu beze zbraně a pak z ní teprve udělat ženu se zbraní. :)

Serz píše:tato varianta s sebou nese vyrazne vyssi naklady :D


Z hlediska délky a nákladů zbytku života, nedej Bože svatby nebo dětí jsou náklady na ZP, případně i na zbraň, mizivé. Osobně mi přijde jednodušší najít něco použitelného a ozbrojit to.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#20 » pon 3. úno 2014, 12:43

Bohuliby píše:Má to ale jednu nevýhodu, ví naprosto přesně čím a jak mě odbouchnout !

Tohle beru jako výhodu, když už k tomu má dojít tak je to stylovější a jistější než Fridex do kafe. :mrgreen:

Uživatelský avatar
dagobert
Příspěvky: 146

Příspěvek#21 » pon 3. úno 2014, 13:13

Podařilo se mně z několika dívek a žen udělat příznivkyně, které si rády přijdou zastřílet, ale ještě žádnou jsem nepřesvědčil, že si mají pořídit vlastní. Jak toho docílit, pánové, a případné dámy? To by možná byl ten finální krok, protože pak by stačilo vzít nějakou fajn ženskou a aplikovat postup a máme onu vysněnou ženu se zbraní.

Uživatelský avatar
Joe
Příspěvky: 680

Příspěvek#22 » pon 3. úno 2014, 13:19

Darovat jí zbraň k Valentýnu, to máš za pár dnů... Střenky se vzorem srdíček, motýlek na dně zásobníku, musí to bejt stylový, pak to většina žen přijme kladně :lol:

Uživatelský avatar
IvosC
Příspěvky: 255

Příspěvek#23 » pon 3. úno 2014, 14:41

S mojí první manželkou jsme si dělali zbroják spolu (stejně jako jsme tehdy společně vstoupili do tehdy ještě mladého LEXu), moje současná žena si nyní aktuálně dělá autoškolu a zbroják je v pořadí hned poté, členkou LEXu už nějakou dobu je a na střelnice se mnou také jezdí.



frantisekkozisek
Příspěvky: 320

Příspěvek#24 » pon 3. úno 2014, 16:13

A co bylo příčinou rozvodu? Zbraně? :-)



speedee82
Příspěvky: 94

Příspěvek#25 » pon 3. úno 2014, 17:27

Krásné téma. :) Přidávám se k hledajícím. Co hodonínsko nebo břeclavsko ? Zatím jen na střílení,nejdřív se musím zbavit té současné. Do žní... po žních jde k Turkovi... :)



Iza
Příspěvky: 93

Příspěvek#26 » pon 3. úno 2014, 21:16

vlasten píše:Hele, má to docela dost nevýhod.
Třeba, že jí nenakecáš, že ta nová hračka byla laciná. :-D


Kor kdyz ti kver najezi pod stromecek, ze jo:-) (a prislusenstvi k Mikulasi, svatku a narozkam)to tu cenu opravdu nenakecas :-)



Iza
Příspěvky: 93

Příspěvek#27 » pon 3. úno 2014, 21:53

dagobert píše:Podařilo se mně z několika dívek a žen udělat příznivkyně, které si rády přijdou zastřílet, ale ještě žádnou jsem nepřesvědčil, že si mají pořídit vlastní. Jak toho docílit, pánové, a případné dámy? To by možná byl ten finální krok, protože pak by stačilo vzít nějakou fajn ženskou a aplikovat postup a máme onu vysněnou ženu se zbraní.


Neni to uplne navod jak to uhrat aby si zenska poridila vlastni zbran, ale...

Tip: zajet do Leika v Plzni. Je to tam takove ciste, upravene, utulne, teplo, serviruji caj, osazenstvo sympataci... daji se vyzkouset ruzne zbrane, takze se urcite neco najde co ji nepokope jak kun, nepolame nehty, a cim se na tech 5m trefi (hodne chvalit jak je sikovna, a hlavne ji ten terc neposilat uplne dozadu).

Ne-tip: nebrat do Kapslovny v Praze, z zenskeho hlediska - osklive, tmave... a kdyz mi pri kazde rane vypadaval zasobnik z pistole a revolver mel rozviklanej valec...

Mezi tim (berte s primhourenim oka): Avim je moc hlucnej a podpatky se propadavaj do rostu, v Cestlicich moc fouka za krk, v obleceni a la panacek Michelin si to zadna nevychutna a bude si navic pripadat tlustaaa :-)

Kdyby me Vlasten nejdriv vzal do ty Kapslovny, to by bylo usetrenyho casu a penez...

Naopak pokud se nejake potrebujete zbavit - pujcte ji dvoupalcovyho Alaskana s nadupanym strelivem (milacku, je to maly revolver, neee, vubec to nebude velka rana), popripade brokovnici (dulezite: nechte ji stat v zaklonu a naladujte ji to nejakyma buckshotama magnumama)... u ty brokny bych byla opatrna, aby na vas neposlala na policajty - modrina na celisti a rameni a ted vysvetlujte to nasili...

Jinak tohle "žádnou jsem nepřesvědčil, že si mají pořídit vlastní" je vyssi level. To vam nestaci tolerantni, ktera po vas nehodi citronovej ksicht (v lepsim pripade, v tom horsim valecek) po hlasce "milacku, proste jsem to - libovolne dosad: pistolirevolverkulometbrokovnici - videl v inzerci za dobrou cenu, tak jsem to musel koupit" a "tenhle vikend zas budu v trapu na zavodech na strelnici".
Protoze tohle "žádnou jsem nepřesvědčil, že si mají pořídit vlastní" se pak muze osklive zvrhnout a byt pouzito proti vam :-) Ona: "milacku, myslim si, ze bysme na ty zavody meli jet, jak v sobotu do Cekanic, tak v nedeli do Svitav"; On (nesmele spitne): "bych si chtel o viku odpocinout, muj lotosovy kvitku"; Ona (rozhodne) "odpocivat budes, na strelnici" :-)
S naslednym rozvitim: mame jeden trezor, on ma vic zbrani, ale... ona: "me ale jedna policka nestaci, pochop to".
A nasledujicim odbocenim - ona: a tady udelame prebijeci koutek... on: ehm, no, puvodne jsem tady planoval saunu...

Ale zas je treba pravda, ze se potom hodne veci da resit krabkou naboju misto pugetu :-)

Uživatelský avatar
IvosC
Příspěvky: 255

Příspěvek#28 » pon 3. úno 2014, 22:04

frantisekkozisek píše:A co bylo příčinou rozvodu? Zbraně? :-)

Ne, střelnice bylo asi jedno z mála míst, kde nám to celkem klapalo ...



Iza
Příspěvky: 93

Příspěvek#29 » pon 3. úno 2014, 22:04

Bohuliby píše:Má to ale jednu nevýhodu, ví naprosto přesně čím a jak mě odbouchnout !


Historka ze strelnice: praskam si tam z revolveru, z laufu slehaj plameny :-) a za mnou se Vlastena nesmele zepta nejakej manik - vy patrite k sobe?
Vlasten: ano, sdilime stejnou domacnost
A... a nebojite se?
Otocila jsem se, a suse konstatovala: pane, u nas se rodinne rozepre resi tak: kdo driv dobehne ke trezoru... (jooo, elektronicky sluchatka...)
Manik zbelal a nasucho polkl...
Nebo tak nejak to priblizne bylo :-)



vlasten
Příspěvky: 131

Příspěvek#30 » úte 4. úno 2014, 11:28

Iza píše:Kor kdyz ti kver najezi pod stromecek, ze jo:-) (a prislusenstvi k Mikulasi, svatku a narozkam)to tu cenu opravdu nenakecas :-)


A tohle je ta druhá nevýhoda. Leze na stejná fóra, takže si člověk pořád musí dávat pozor na to, co píše. :twisted:

Ale jinak "musím" souhlasit a "nemůžu" si stěžovat. Většina přírůstků do trezoru (co se týče dlouhých) mě moc nestála. :-) Takže třeba u nás výhody převažují. :mrgreen:

Iza píše:Ona (rozhodne) "odpocivat budes, na strelnici"

Aneb, jak praví klasik: výhoda spočívá v tom, že můžeš jít na střelnici, i když se ti nechce. :)

Iza píše:Je zas je treba pravda, ze se potom hodne veci da resit krabkou naboju misto pugetu

K tomu dodám snad jen: Kdyby jen jednou... :lol:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 hostů