Nevhodný dárek

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#1 » úte 2. zář 2014, 10:21

Co si představíte, když někdo prodává zbraň kategorie B a do inzerátu napíše "nevhodný dárek"?
To se jako jeho manželka rozhodla mu dát pod stromeček kvér, který po rozbalení okomentoval slovy "Jejda, miláčku, tuhle jsem ale přeci nechtěl" a podal inzerát...co je to za blbost???

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#2 » úte 2. zář 2014, 10:45

Jestli je manzelka drzitelem ZP a v nadseni si na sebe koupi kver, ktery pak daruje manzelovi, nebylo by to nerealne



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#3 » úte 2. zář 2014, 10:49

No a nebo zbraň dostala do vínku "darem" nějakou obtížněji odstranitelnou závadu :D a nejde vyreklamovat, tak se prodá dál. To je teprve dárek.

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#4 » úte 2. zář 2014, 10:58

Akorát mi furt nejde do kebule, jak donutí manžela aby si zaplatil nákupko na věc, kterou nechce a obratem jí střelí...mno, viděl bych to asi jako mikymoto :lol:
dáreček.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
ladaj
Příspěvky: 588
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » úte 2. zář 2014, 11:04

Asi to píše do každého inzerátu. Dokonalí lidé nemohou přiznat, že si špatně vybrali... "Nevhodná výhra" by zněla reálněji.
Hypoteticky samozřejmě mohl:
- držitel ZP napsat zbraň na sebe a poté obratem zaplatit další pětikilo za byrokratické poplatky
- objednat a zaplatit na prodejně s tím, že formality si obdarovaný vyřídí dodatečně



ravo001
Příspěvky: 162

Příspěvek#6 » úte 2. zář 2014, 13:14

Hodně držitelů ZP má co nejobecnější nákupku na krátkou a dlouhou v zásobě, kdyby se něco vyskytlo...pak asi není problém něco koupit jako dárek natajňačku...taky bych chtěl mít takovou ženu ;-)



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#7 » úte 2. zář 2014, 13:37

No copak o to, jenže ta nákupka je přeci na konkrétního držitele ZP a navíc musí zbraň po zakoupení do 10 dnů zaregistrovat. Takže by musela za 200,- pořídit nákupku, za 300,- zbraň zaregistrovat na sebe, pak udělat radost manželovi darovací smlouvou, který by si opět za 200,- vyřídil nákupku a za 300,- přeregistroval na sebe.
Takže celkem 1000,- a hodiny lítání na "inšpektorrád". Teda opravte mě, esli v tom mám něco blbě, ale přijde mi to jako dost kostrbatý. To už je jednodužší poříit něco na způsob dárkovýho poukazu, na který si pak sám člověk vybere co chce - jenže to už pak nemůže být nevhodný dárek, že?

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#8 » úte 2. zář 2014, 18:26

mikymoto píše:...Teda opravte mě, esli v tom mám něco blbě...

Ještě jsi ve výčtu zapoměl na radost manžela z nového dárku a ještě jednu cestu s šedivákem pro odhlášení zbraně. Cena: k nezaplacení :mrgreen:

Uživatelský avatar
Poli
Příspěvky: 461

Příspěvek#9 » úte 2. zář 2014, 19:21

Osobně jsem prodával brokovnici kat. B chlapíkovi, který se na ní ještě s jedním složil třetímu kamarádovi k narozeninám.
Navíc asi dnes nebude problém koupit voucher na konkrétní zbraň, u které pak obdarovaný třeba po pár ranách zjistí, že mu nesedí.
Takže za sebe bych tyhle inzeráty zase tak rychle neodsuzoval.



Návštěvník

Příspěvek#10 » stř 3. zář 2014, 20:45

Nebo archetypalni situace "koupim bez vyzkouseni neco pritelkyni a ono ji to kupodivu (sic) nevyhovuje nebo se to zcela vymyka jejim dispozicim"... Taky jsem se s tim setkal.

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#11 » čtv 4. zář 2014, 06:30

Tak to se asi stalo více lidem, včetně mě. To nepopírám. Ale nevím, jestli bych kupoval jako dárek konkrétně zbraň, která se po koupi a následném zjištění nedá nějak moc dobře vyměnit....
Pokud třeba dotyčnému koupila manželka nebo kamarád voucher na kvér stylem "...a jakou chcete? No, asi nějakou černou. A v jaké ráži? No, asi jako můj malíček", tak je manželka či kamarád celkem "střelec". Ale to mi nepřijde moc pravděpodobné. Pokud si ale představím, že "miláčku, tenhle Glock 34 se mi moc líbí, toho bych si přál" a ona mu ho koupí, pak už to není nevhodný dárek, ale do inzerátu bych poznamenal, že se mi třeba špatně drží. Tohle dokážu pochopit u věci, kterou rozbalím pod stromečkem (pouzdro na kvér, plynovka), ale ne u věci, kterou ještě před výměnou za voucher držím a zkouším v obchodě. No, ať si každý píše do inzerátu co chce, každopádně mě by to od koupě celkem odradilo.

Uživatelský avatar
Mobster
Příspěvky: 637

Příspěvek#12 » čtv 4. zář 2014, 07:09

Rough boy: A Tobě se nikdy nestalo, že sis koupil něco, co sis před tím vyzkoušel v obchodě a stejně Ti to nakonec nevyhovovalo? A nemluvím jen o zbraních. Mám na mysli třeba boty, oblečení, elektroniku... Na některé věci prostě nepřijdeš hned.

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#13 » čtv 4. zář 2014, 08:07

Asi často ne, poněvadš si na žádnou takovou situaci momentálně nevzpomínám. Proto si to chodím vyzkoušet. Prostě mi připadá celkem krkolomné darovat zbraň (kde je dárkem podmíněno celkem dost papírování )a navíc ještě blbě. To raději daruji něco, kde je větší šance, že se trefím. Byť třeba v tomto případě voucher na nákup libovolné zbraně či příslušenství v obchodě. A nebude moc obchodů, kde toto odmítnou pro zákazníka udělat, určitě ne v těch, kde prodává sám majitel ;)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů