Videa



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#481 » úte 7. dub 2020, 21:52

No praveze tahat za zaver jak smyslu zbaveny neni blbozdorne a naopak kontraproduktivni pro nasledny falesny pocit sucha a bezpeci.

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#482 » stř 8. dub 2020, 01:39

neni to kontraproduktivni... pokud tahas jak smyslu zbaveny a na posledni natahnuti se podivas tak eliminujes vic veci naraz ;) ono pokud by si popletl postup jak se nekdy u nekterych lidi stava tak kdyz ti zacnou litat naboje tak vic ze delas neco blbe ;)



kk
Příspěvky: 1018

Příspěvek#483 » stř 8. dub 2020, 07:00

Int1m1thy: litat naboje ... jo to mi pripomelo, jak jsem zapomel zasobnik ve zbrani pri nejakem zmatku a rikam si hele on tam byl naboj a pak druhy a to uz mi to doslo ...:D nerikam, ze to delam nekolikrat, jen jsem stahnul zaver, ze se podivam do komory a do sachty ...



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#484 » stř 8. dub 2020, 09:49

Hlavne nepriznat chybu i za cenu jeste vetsiho znemozneni, ze?
3x tahat za zaver je nadbytecnost, staci a je rozumne 2x a pak nasleduje kontrola komory. Kdyz je vytahovac KO, tak ani 1000x zatahani nevyprazdni komoru takze v pripade odkazovaneho videa tvuj komentar postrada smysl.
Kdyz vidim, jak nekteri xxkrat tahaji za zaver a ani se casto neobtezuji zkontrolovat komoru, vzdyt hybali zaverem, ne? Tak presne vim, ze ti lidi vubec nevi, co a proc delaji.
Podobne vnimam hvezdy, co si pletou ukladani zbrane do holsteru se zavody pro slepe,kdo to zvladne rychleji a jeste bez divani. Nejlip kver typu Glock s nabojem v komore.

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#485 » stř 8. dub 2020, 11:37

No vidis to, ty si tahej 2x ja mam nauceno 3x... a bacha, mohly by prijit lidi ktery budou nadavat na tebe ze bez poradnyho vyprsteni to neni prava kontrola...



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#486 » stř 8. dub 2020, 13:17

V předcházejících příspěvcích postrádám odkazy a linky na VIDEA! Což je obsahem tohoto tématu.

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#487 » stř 8. dub 2020, 13:29

Indian: SUD to poslal



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#488 » stř 8. dub 2020, 13:40

Aha, opravdu zajímavé některé záběry.

Uživatelský avatar
Sud
Příspěvky: 796

Příspěvek#489 » pon 20. dub 2020, 10:10


Uživatelský avatar
Sud
Příspěvky: 796

Příspěvek#490 » stř 22. dub 2020, 06:24

https://www.youtube.com/watch?v=A6N15rzP-AA

"kladivový" test pistolí Sig Sauer P320, Glock 17, Ruger American, HK VP9, Springfield Armory XD9, Kimber Solo, Canik, TP9, Diamondback FS9, Walther PPS.



kk
Příspěvky: 1018

Příspěvek#491 » stř 22. dub 2020, 07:06

Jako dobry no, z nekterych rozklepava nejtej a u hned prvni nasel zajimavy zpusob strelby ;)



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#492 » stř 22. dub 2020, 16:15

To pak vznikaji tyhle nesmysly, kdyz nekdo nepochopi mechanismus samostrelby siga p320...
Dost napovida to mlaceni po vystrelu na prazdnou nabojnici v komore, kde to raci strihl,aby nebylo videt, jak dlouho do toho mlati zbytecne.



kk
Příspěvky: 1018

Příspěvek#493 » stř 22. dub 2020, 17:06

Honzajan: pouc me prosim



D&H
Příspěvky: 74

Příspěvek#494 » stř 22. dub 2020, 17:11

Honzajan píše:Dost napovida to mlaceni po vystrelu na prazdnou nabojnici v komore, kde to raci strihl,aby nebylo videt, jak dlouho do toho mlati zbytecne.


Ano střihnul to, a následně okomentoval, že do toho bušil zbytečně. Navíc i ukázal tu prázdnou hilznu, do které tloukl a kterou mu to nevyhodilo. V čem je problém?



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#495 » čtv 23. dub 2020, 07:04

Sig strilel proto, ze nema pojistku ve spousti jako ma treba cz p10. Spoust ma kovovou. Setrvacnosti se spoust zmackla pri padu a zbran vystreli. V usa je standardizovany padovy test, ktery nema s realitou moc spolecneho(spatne zvolene uhly dopadu zbrane) a zbran jim prosla. Cele to vyslo najevo az se postrelil policajt, kdyz mu vypadla zbran v pouzdre a doslo k vystrelu. Vyresili to vymenou za lehci spoust a podle ohlasu i zhorsenim chodu. Cili zadna pojistka ve zbrani neselhala(jak by mohla, kdyz tam neni), udernik neseskocil ze zachytu nebo podobne. Zbran jen udelala, na co byla zkonstruovana-vystrelit pri pohybu spouste.
Manik ve videu otrocky opakuje,co uz delal nekdo pred nim s naprosto spatnym usudkem o mechanice. Jak jsem psal vyse, vystrel zpusobila setrvacnost spouste, za dalsi proc jsem zminil prazdnou nabojnici je, ze i rukou jsem schopen pribrzdit zaver tak, ze nevyhodi vystrelenou nabojnici nebo alespon vytvori zavadu a tomu mamlasovi ani nedojde, ze kdyz mlati kladivem do zaveru a tim ho pribrzdi, ze s tim bude mit cyklus zbrane problem. Za dalsi zbrane se spoustovou pojistkou a jeste navic s pouze predepjatym spoustovym mechanismem ala cz p10, takle v zivote nemuze vystrelit a nevystreli. Zkratka manik dela vubec nevi co a proc.
Ale bez toho by pak nebyly krasne vtipy jako hammer fired p320 apod.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Rob99 a 17 hostů