Odpůrci zbraní

Uživatelský avatar
lubos.zama
Příspěvky: 65

Příspěvek#16 » pon 26. říj 2015, 09:52

Manželka o tom nejdřív nechtěla ani slyšet a byla silně proti. Když jsem pořídil zbraň, nejdřív si myslela, že je půjčená. Pak přišla s tím, že by chtěla k výročí a k vánocům dohromady kabelku skoro za bůra a že mi za to zase koupí k vánocům Gurkha Kukri (origo z Nepálu). Zavětřil jsem příležitost, tak říkám "Fajn, kabelka bude a kukri mi kupovat nemusíš". Měli jste vidět ty jiskry v očích :-D Pak jí ale docvaklo, že v tom bude háček a prý "Jak to?" Tak povídám "No víš, ta bouchačka není půjčená, ale je moje". Nejdřív se snažila tvářit hrozně vážně, pak jí cukly koutky a nakonec se zeptala, jestli se jí aspoň bude dobře držet. A když jsem ji skoro po roce ukecal, aby to zkusila, tak se jí to hrozně líbilo (navíc nestřílela vůbec špatně) a prý příště musíme zajít zase spolu. Mám PPQ a teď přemýšlím nad PPS nebo MP Shield, prostě něco menšího na nošení v létě a pro její menší ruce.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#17 » úte 27. říj 2015, 23:55

Dobrá souhra, nic víc než doporučit, u nás to bylo podobné.



Gorgon
Příspěvky: 67

Příspěvek#18 » pát 30. říj 2015, 06:01

Takže žádní organizovaní odpůrci zbraní vlastně neexistují a není tedy ani důvod mít obavy?

To se mi zase nějak nezdá, když jsou organizovaní pijáci chloru a podobných nesmyslů aby nebyli odpůrci zbraní?:)



Bender01
Příspěvky: 72

Příspěvek#19 » pát 30. říj 2015, 13:29




Gorgon
Příspěvky: 67

Příspěvek#20 » pát 30. říj 2015, 14:57

Ugh to je blábol že se mi přitížilo když to čtu. Díky Bendere, to je opravdu výživné.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4573

Příspěvek#21 » pát 30. říj 2015, 15:09

Bender: takovéto kretény snad ani není třeba komentovat



hugofalfar
Příspěvky: 317

Příspěvek#22 » pát 30. říj 2015, 16:18

To je dobrej hnus, fakt jsem se musel kousnout, abych to dočetl celý...



Piggy
Příspěvky: 1878

Příspěvek#23 » pát 30. říj 2015, 22:41

Poznáte někdo, co to má za nášivky? Zajímalo by mě, odkud je v reálu ta fotka - neumím si představit, že by AČR posílala do škol vojska s krátkými kalachy.

Uživatelský avatar
Kalič
Příspěvky: 304

Příspěvek#24 » sob 31. říj 2015, 06:53

Taky mě ten Kalach zarazil. Ještě bych pochopil BREN, EVO nebo starou 58, co jí ukazovali nám na každém letním táboře. Jinak souhlas: blábol nad blábol.



Luky22
Příspěvky: 789

Příspěvek#25 » sob 31. říj 2015, 07:17

Výblitky nějakého sluníčkáře. Je demokracie, každý má právo na prezentaci svého názoru, byť potřeštěného, tak to holt musíme zkousnout a myslet si své. Akorát netuším, proč v Čechách mává americkými čísly. Zde se zbraně volně na benzínkách neprodávají.

Uživatelský avatar
Kalič
Příspěvky: 304

Příspěvek#26 » sob 31. říj 2015, 07:45

Já bych řekl, že mává americkými čísly proto, že se mu zrovna hodí k těm jeho plkům. A taky asi proto, že jiná čísla nemá. Ví někdo, kolik TČ palnou zbraní bylo za rok 2014 spácháno třeba v Rusku? A tam nevedou kvéry "v každé trafice", že? Pochybuju, že by to zrovna rusové jen tak volně vykřikovali do světa.



zlobrik
Příspěvky: 19

Příspěvek#27 » sob 31. říj 2015, 09:48

Typický odpůrce :):mrgreen: https://youtu.be/dyqvAB1VcKU

Uživatelský avatar
radimnet
Příspěvky: 167

Příspěvek#28 » čtv 5. lis 2015, 09:21

Bender01: Přesně tohle jsme řešily minulý týden jak jsme byly v Itálii na návštěvě u rodiny a myslely si že jsme militantní národ po zuby ozbrojení a připravení na válku a že děti se učí už na základní škole zacházet se zbraněma. Článek v Itálii http://www.agoravox.it/In-Repubblica-Ce ... ia-la.html
A ještě jsme tam probíraly jak policie odchytila v Břeclavi na nádraží těch 200 uprchlíků a značili je fixou tak Italové měli informace z jejich médií že jsme je značkovali natvrdo jako nacisti židy za 2.světové. Když jsem jim říkal že to byla fixa tak nechápali a hned mi nevěřili. Prostě se domorodému obyvatelstvu lže i jinde ne jen u nás.
Italy jsme poučily jak to doopravdy je a tím že nás znají a ví že nejsme "magoři" tak nám uvěřily :) a nahlodaly jsme je že co říkají v TV není zas taková pravda :)
A ještě ohledně uprchlíků: byli jsme v ITA mimo migrační trasy ale černochů je tam čím dál více a okupují okolí obchodňáků, hlavní třídy v městečkách. Super hadry na sobě, telefon a sluchátka v uších a těžká pohoda. Bydlení a stravu mají zadarmo v hotelech. Italům už to začíná vadit a to zdanění příjmů běžných lidí jaké mají je kolem 40procent. Okrádají staré lidi a ti co se nechají jako na běžícím pásu. Manželka mi řekla že se tam necítila dobře když byli v okolí tihle kulturní obohacovači a už se mnou chce chodit na střelnici, říkala ať to co nejdřív domluvím :) V Itálii není běžné jako tady vlastnit natož nosit zbraň (a chtěly by když vidí co se u nich děje) a buďme rádi že my můžem mít tento krásný koníček a provozovat ho bez většího omezování.



aToM
Příspěvky: 500

Příspěvek#29 » sob 19. pro 2015, 19:01

Dnešní DW Focus on Europe.
Na webu ČT24 nelze přehrát, na stránkách DW ano, leč v angličtině.
http://www.dw.com/en/program/focus-on-europe/s-101185-9798,
nutno kliknout na "Previous edition" z 09.12.15. Příspěvek o zbraních v AT, asi tak 13:20

V krátkosti:
Rakušané se (nesluníčkově) ozbrojují ZBRANĚMI !! říká nevěřícně moderátor..
Protože jsou zmasírovaní pravicovámi fámami na internetu, proti kterým ovšem bojují uvědomělí bojovníci.
Ozbrojení lidé jsou víceméně líčení jako naivní podezřelá individua.
Naštěstí lidem v rakousku úřady skoro nevydávají povolení na nošení, uzavírá moderátor takže je musí mít doma nebo na střelnici, Zaplať Merkel.



Luky22
Příspěvky: 789

Příspěvek#30 » sob 19. pro 2015, 21:30

Lidi, děkujme za naši legislativu. Nevím, kolik je států v Evropě, kde je povoleno skryté nošení dvou zbraní. Z tohoto pohledu jsme nejdemokratičtější zemí Evropy. Přes všechny věci, které nás se.ou a otravují naše životy.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů