Prima zboží až z daleké Číny!!!!



vgj
Příspěvky: 605

Příspěvek#166 » úte 7. lis 2017, 13:28

Ptak666:
Koupil jsem si na Galil SAR malou optiku 4,5x20 s podsvětleným křížem za 44 dolarů, na vyzkoušení. A to na základě recenzí, že funguje a drží nástřel na AK74 i AK47.
Zatím má jen pár desítek ran a drží. Pokud se rozpadne, tak zkusím nejakou bazarovou meoptu. Dá se totiž s tím galilem a optikou relativně nastřílet. TJ účel zkusit si to splnila. Víc bude jen bonus.



SC1
Příspěvky: 367

Příspěvek#167 » úte 7. lis 2017, 18:16

Miata -> Souhlas, ale zase to není úplný "Mountfield", kde by všechny slevy byly fiktivní. Prostě to, co normálně stojí 30 EUR v říjnu zdraží na 40 EUR a 11.11. je to třeba za 23 EUR. Je dobré to sledovat a samozřejmě nikomu netvrdit, že jsem ušetřil 17 EUR, když to bylo jen 7 EUR...

Co se týče následných "výprodejů", tak to nelze brát podle ČR. Největším odběratelem Ali jsou Rusové a ti mají jolku na Nový rok. A pak hned zas bude příprava na čínský "jarní festival". Prostě čas na další výprodeje bude o hodně později; ten 11.11. byl chytře vymyšlený jako last minute pro EU/USA a first minute pro Číňany.



SC1
Příspěvky: 367

Příspěvek#168 » úte 7. lis 2017, 18:22

A ještě bych měl jednu věc. Ve feedbacku u zboží vždycky hledám české vlaječky a vždycky jsem zklamán. Většinou nějaké najdu, ale jsou u nich jen obligátní hvězdičky a ani slovo komentáře.

Tak bych chtěl požádat aspoň tady. Pokud sem dáte příspěvek o koupeném zboží, dejte prosím vždy odkaz, aby bylo jasné, co přesně popisujete. Samozřejmě se to hodí i u pozdějších příspěvků, jak se to rozbilo/nerozbilo při ostré střelbě. A nejlíp samozřejmě uděláte, když to napíšete i do feedbacku přímo na Ali. Ten se dá dopisovat i dodatečně a myslím, že kromě základní angličtiny bere prostřednictvím automatického překladače i ostatní jazyky (nezkoušel jsem).

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2985

Příspěvek#169 » stř 8. lis 2017, 08:21

Já sem jednou na Ali ve feedbacks výrobku hledal svůj vložené hodnocení a nenašel jsem ho. Můj Feedback musel prodejci dojít, protože mi za něj děkoval. Tak nevím jak to funguje.

Uživatelský avatar
HV
Příspěvky: 398

Příspěvek#170 » čtv 9. lis 2017, 13:36

Odbočím od tématu zbraně.
Také se Vám nabíjí telefon pomaleji než by měl i když máte nabíječku, která dává 2-3A? Doporučuji změnit kabely! Kupuji toto a jsem velmi spokojen. Oproti originál kabelům od Nokie a spol., přes které neprojde ani 0,6A přes tyto proteče co si můj mobil řekne (1,2A). Po výměně v autě (se stepdown měničem) se mobil se spuštěnou navigací stíhá i dobíjet.
Důležitá informace je - 20AWG. Tento parametr udává průřez napájecích vodičů. Čím nižší číslo, tím vetší průřez vodičů. Více např. zde
Vše z dálného východu ;)

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#171 » čtv 9. lis 2017, 13:40

To bych potřeboval k Applu. Koupil jsem za 25 Kč kábly. Synchronizují, dělají že nabíjejí, ale nenabíjejí :roll:

Uživatelský avatar
HV
Příspěvky: 398

Příspěvek#172 » čtv 9. lis 2017, 13:47

Tak to je přesně to, o čem jsem psal. Zkus např. toto

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#173 » čtv 9. lis 2017, 13:55

Mrknu na to, díky. Furt lepší cena jak origo jabko

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2985

Příspěvek#174 » čtv 9. lis 2017, 14:07

Pro maximálně rychlé nabíjení musíte mít jistotu (nejlépe odzkoušet na jiných kombinaci) , že hodně amper :
Dodává nabíječka
Kabel je presene (častý objev)
Mobil je umí absorbovat (častý objev)
Každá součást má svůj limit od výrobce. Na testování kombinací se hodí z Číny za 2 USD ampermetr usb-usb,ktery měří proud, kterým se dobíjí.

Uživatelský avatar
HV
Příspěvky: 398

Příspěvek#175 » čtv 9. lis 2017, 14:14

Hezky shrnuto. Dodám, že dnešní mobily většinou umí absorbovat více jak 1A a největší problém je právě v kabelech. Nabíječka je většinou 2A přímo u telefonu ale kabely jsou krátké a když chce někdo delší a koupí nějaký shit, je zklamán a hledá vinu v nabíječce (normálního člověka ani nic jiného nenapadne). Čím delší kabel, tím větší ztráta napětí zvyšující se úměrně s větší proudovou zátěží. Pak může mobil přestat nabíjet zcela.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2985

Příspěvek#176 » úte 5. pro 2017, 18:33

Jaké znáte a fungují evropské eshopy nebo neamericke, které zasílají díly na zbraně nejsouc hlavními částmi zbraní, do ČR? (zásobník, spoustak, pazby choke pružiny apod)

Uživatelský avatar
Poli
Příspěvky: 461

Příspěvek#177 » úte 5. pro 2017, 18:37

Opticswarehouse, nebo na eBay si najdi shop, který je v Evropě.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2985

Příspěvek#178 » ned 10. pro 2017, 18:08

Kolimátor za 100 Kč
https://www.aliexpress.com/item/NEW-Tac ... 31569.html
zatím přežil 25 ran z brokovnice, uvidíme co dá dál.
Seřizování nástřelu je zdlouhavé (povolit pojistný šroub, šroubem na druhé straně seřídit nástřel, utáhnout pojistný šroub). Zpracování na pohled je fórové, promítací tělo se sklem se vrklá (ale záměrný bod logicky se nepohybuje). V dolní části skla je odněkud odraz bodu, takže máte dva body (správný uprostřed skla a dole odleskový - který ignorujete). Nástřel na 50 m předběžně rozptyl 250 mm, ale bylo to brokovnice a home made slugy a po seřízení nástřelu vyvozuju výsledek jen z 4 střel na čisto (neumím posoudit kde byla chyba velkého rozptylu).

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2985

Příspěvek#179 » ned 10. pro 2017, 18:28

kolimátor za 500 Kč, (mj. zde 2x doporučený a 1x nedoporučený), typu
https://www.aliexpress.com/item/1-x-22- ... 93899.html (první kus)
po 17 ranách z brokovnice vypadlo promítací sklíčko. LED svítí dál. Zkusím reklamace, třeba to vyjde.
Naposledy upravil(a) audis dne ned 10. pro 2017, 18:38, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2985

Příspěvek#180 » ned 10. pro 2017, 18:34

kolimátor za 500 Kč, (mj. zde 2x doporučený a 1x nedoporučený), typu
https://www.aliexpress.com/item/1-x-22- ... 93899.html (druhý kus, koupil jsem jich víc!)
snažil jsem se nastřelit Sa58, ale nepodařilo se. Vždy lítalo to mimo terč na 50 m terč 50/20. Nevím kam. Seřízením výškové regulace k jednomu dorazu jsem se snad dostal už blížko terči, nevím jistě. Pak jsem to vzal, ještě to zkusím později! Jakoby osa jeho záměrné byla výrazně odchýlená od osy hlavně. Picatiny lištu nám homemade instalaci, třeba jsem díky tomu mimo osy, i když jsem to v době projekce záměru ověřoval. A kolimátor už to seřízením nedá. Závěr nemám zatím.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: mr.ricardo1 a 28 hostů