Prima zboží až z daleké Číny!!!!



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#931 » ned 4. dub 2021, 18:28

Za ty peníze bych to riskl. Kdysi jsem zkusmo ze zajímavosti koupil na Ali nebo Wish (už nevím), pouzdro na Glocka, kopii Fobus, které jsem měl. Přišlo identické pouzdro, kopie včetně loga, popisů. Oproti originálu nebyl ve fci rozdíl. Toto vypadá podobně. To moje nemělo regulaci svoru.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2966

Příspěvek#932 » ned 4. dub 2021, 18:53


u toho pouzdro1 dokonce dva feedbacky "perfect fits for my xdm". Objednáno uvidíme.

Uživatelský avatar
Milkyway
Příspěvky: 281

Příspěvek#933 » pon 5. dub 2021, 18:30

jezekif píše:Cipis, především na tom "vydělají" státy, přes něž j̶d̶e̶ půjde většina zásilek.


To by mne docela zajímalo JAK?



smates
Příspěvky: 351

Příspěvek#934 » úte 6. dub 2021, 06:53

To vrchni pouzdro by me zajimalo.Nevi nekdo jestli to jde prehodit pro levaka?



aToM
Příspěvky: 498

Příspěvek#935 » úte 6. dub 2021, 07:24

Mají podíl na clu za zboží vstupující přes jejich území. Holandsko, Německo, Francie, Itálie.



KUL
Příspěvky: 61

Příspěvek#936 » úte 6. dub 2021, 13:17

Choze: jak to s tím puškohledem na vzduchovce chodí? Vše ok?



Choze
Příspěvky: 403

Příspěvek#937 » úte 6. dub 2021, 16:28

Zatím nemám ani nastřeleno. Když jsem jí vzal na zahradu, tak fučelo jako blázen. Až jí otestuju, tak Ti můžu poslat sz.

Uživatelský avatar
Milkyway
Příspěvky: 281

Příspěvek#938 » úte 6. dub 2021, 20:50

aToM píše:Mají podíl na clu za zboží vstupující přes jejich území. Holandsko, Německo, Francie, Itálie.


to mi tedy vysvětli, co má kdo na zásilce, jejíž cena ja 1,05 USD s nulovým poštovným, co mi minulý týden dopravila PPL, která není na našem území zrovna nejlevnější. Navíc, clo se platí až od nějaké částky a rád bych, abys mi osvětlil, jak se asi clo může dělit na podíly různých zemí, to vůbec nechápu. Díky.

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#939 » stř 7. dub 2021, 18:41

Státy v jejichž zájmu je platit clo a DPH z každé byť sebenepatrnější položky (a které si tuto změnu v Uhnii prosadily) s největší pravděpodobností kalkulují se vznikem meziskladů na svém území a navýšení příjmů ze cla a případně DPH na vstupu. Jinak pokud zásilka byť za deset centů přiletí do Prahy letadlem rovnou z Číny bude se platit české poště za celní zastoupení a to je už dnes "velice pěkný poplatek"!

Uživatelský avatar
genu
Příspěvky: 1206

Příspěvek#940 » stř 7. dub 2021, 21:45

jezekif: A to se také stalo. Sklady rostou jako houby po dešti, ceny rostou, konec celní vyjímky se blíží. Česká pošta si namastí kapsu.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2966

Příspěvek#941 » stř 7. dub 2021, 22:52

smates:
(pouzdro1 https://www.aliexpress.com/item/3268474 ... 2e0eKQml3M ) na pravé volné straně vidím nevyužitý otvor. na levé straně pouzdra musí být tisícihran nějak připevněn. Možná na levé straně je ten samý otvor a tisícihran lze přehodit doprava. Pak by bylo pouzdro left hand. jestli chceš, až mi to přijde, dám vědět.
Obrázek



smates
Příspěvky: 351

Příspěvek#942 » stř 7. dub 2021, 23:03

Dej vedet.Ja potrebuju na XDS a tohle konkretne se mi nedari najit.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2966

Příspěvek#943 » stř 7. dub 2021, 23:18

audis píše:recence NYLONOVÉ POUZDRO IWB za 3 USD, několik barevných variant:

https://www.aliexpress.com/item/IWB-Con ... 23075.html
Materiál dobrý, zpracování dobrý, za ty prachy výborný. Životnost uvidíme časem. Na single stack pistoli (testováno Glock43, Springfield XD-S) sedí dobře - uspokojivě, na dual stack bude sedět fakt těsně a lépe. Konec klipsny má ostrou hranu, aby se snadno nevysunula zpod opasku.
Drobné nevýhody:
- horní pásek je pružný. Pevný by byl lepší.
- horní pásek má špatnou polohu.
- horní pásek je příliš dlouhý (ale je použitelný)
- pistole Colt1911 je v pouzdře nepatrně utopena (kdyby byl dolní okraj sešit ještě o 10 mm (to žluté je rozměrově COlt 1911). Pak zase by moderní pistol čouhala nahoře ven.

Zapomněl jsem před 3 lety doplnit nový poznatek z praxe: (,,,,,,,, ano ta nylonová pouzdra na tom odkazu pořád v nabídce. )
- spona úplně na nic, nedrží a nechytá opasek. při tasení je taseno i pouzdro.
- A na soutěži zahřátá hlaven pálí do boku.
závěr: úplně na nic nekupovat. Nebo max na jedno použití (zkoušet nosit, tasení v sebeobraně během dočasné doby seznamování s nosením je malá šance , lze takto prubnout. pak dát dětem )

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2966

Příspěvek#944 » stř 7. dub 2021, 23:20

prodejce píše "na xdm". Dám vědět. Podle mě nedoufej, že bude pasovat na xd-s, které je o 5 nebo 9 mm uzší.
Můžu vyzkoušet pouzdro s xd-s i xd-m :-)

Uživatelský avatar
Milkyway
Příspěvky: 281

Příspěvek#945 » pát 9. dub 2021, 22:07

jezekif píše:Státy v jejichž zájmu je platit clo a DPH z každé byť sebenepatrnější položky (a které si tuto změnu v Uhnii prosadily) s největší pravděpodobností kalkulují se vznikem meziskladů na svém území a navýšení příjmů ze cla a případně DPH na vstupu. Jinak pokud zásilka byť za deset centů přiletí do Prahy letadlem rovnou z Číny bude se platit české poště za celní zastoupení a to je už dnes "velice pěkný poplatek"!

proboha! Jaxi na to přišel???
....sebenepatrnější položky - clo? Tušíš vůbec, že do 150 USD je clo neplatí a ani po červenci platit nebude? Pokud opravdu o tématu nemáš ponětí, nemusíš se nutně vyjadřovat s tím, že si něco vycucáš z prstu. (zdá se Ti, že jsem hodně kousavý v komentáři - nezdá. Uvádíš tu lidi v omyl.)

problematikou se zabývá tento článek:
https://www.idnes.cz/finance/financni-r ... viteze_frp

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: ante, anton83 a 18 hostů