Prima zboží až z daleké Číny!!!!

Uživatelský avatar
Destructor
Příspěvky: 689

Příspěvek#1141 » úte 19. pro 2023, 10:29

Obávám se, že budeš muset přejít na Wish.com



krtek2k
Příspěvky: 125

Příspěvek#1142 » čtv 28. pro 2023, 16:06

Rys píše:
krtek2k píše:Sice to z aliexpresu zmizelo, ale dá se to koupit tady.
https://www.ohhunt.com/
Platba přes paypal, takže bezpečné.


Já zde objednal ze srandy kolimátor za pár korun (neřešte kvalitu atd). Prostě za cenu pár krabiček cigaret, proč to nezkusit. A teď mi došlo, že je třeba balíček proclít. Odkaz mě dovedl na stránky České pošty, kde ji mohu zmocnit k celnímu řízení. Nechce se mi kamkoli do netu zadávat osobní data a někoho virtuálního k čemukoliv zmocňovat. To ať to raději (za ty prachy) vyhodí.
Nicméně - máte zkušenosti?


Rovnou z ohhunt.com jsem bral 3x boresneake a jednu ručku na předbažbí. 4x5USD a bohužel jsem si to musel sám vyclít, ale šlo to přes email a přišlo na dobírku.
Optiku ohhunt jsem bral z ALI , a šlo to z Polska DHLkem. Mám i velkou asi za 6tis a na tikka tac a1 v 308w drží nástřel skvěle, už 2,5roku , asi 500 výstřelů. Na 100m vidím v terči zásahy zcela jasně a ostře.
https://www.aliexpress.com/item/4000416 ... 1802JF7ydf
Montáž mám ale SPUHR monoblok skoro za desítku :)



Tomas215
Příspěvky: 4

Příspěvek#1143 » pon 8. led 2024, 15:30

Zdravím, kupoval někdo kolimátor, či jiné vybavení z Aliexpress?
Potřebuji optiku na malorážku a vzhledem k tomu, že nemá zpětný ráz, uvažuji, že bych to koupil v Číně. Samozřejmě z logiky věci nemůžou být čínské kolimátory a puškohledy tak kvalitní jako ty prodávané v ČR, ale jak jsem uvedl, myslím že na malorážku Hammerli TAC R1 IRT by to mohlo stačit.



ariane
Příspěvky: 9

Příspěvek#1144 » pon 8. led 2024, 15:45


Uživatelský avatar
Destructor
Příspěvky: 689

Příspěvek#1145 » pon 8. led 2024, 16:09

Pročti si ten thred co ti tady dal Ariane, ale problém je trošku v tom, že věci co měli včera už nemají dneska.
Každopádně mrkni u věci na recenze a počet objednávek, to jsou dva nejlepší ukazatele jestli to trošku stojí za to.
Tedy čím více objednávek, tím to může být lepší zboží.



Jarda.Jezek
Příspěvky: 893

Příspěvek#1146 » pon 8. led 2024, 16:14

Dneska už se lepší čínské kolimy a puškohledy dají koupit u nás za stejnou cenu. Někdy i levněji.



JYbour
Příspěvky: 226

Příspěvek#1147 » pon 8. led 2024, 16:21

Kup tady tenhle, za tu cenu lepší asi nebude: https://www.anareus.cz/cs/kolimatory/15 ... RD-45.html



pH13
Příspěvky: 97

Příspěvek#1148 » pon 8. led 2024, 20:11

Ještě je možné také udělat krok stranou a zaskočit k prodejcům airsoftek. Kolimátory, které nejsou dimenzované na zpětný ráz, se dají koupit doslova za pár stovek. Já jsem takhle kupoval kolim na svého Desert Eagla (který máme na blbnutí, takže airsoft stačí), trochu jsem si raději připlatil, ale pod tisícovku jsem se vešel, dílenské zpracování OK, drží už třetí rok docela dobře.



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#1149 » pon 8. led 2024, 20:37

Koupil sem před delší dobou kolim co vypadá jako RMR( v balení kolim, destička na Glock a úchyt na RIS), ale na destičku na kterou má jít origo RMR neseděl (jiný průměr čepů do drážek v destičce), tak jsem ho měl hozenej doma. Pak si ho vzal na zkoušku známý a dal ho na dlouhou, nejdřív psal že si ho asi vezme, že nástřel drží, ale pak po pár dnech napsal že nástřel nedrží a vrátil ho, od tý doby leží doma, na pistoli jsem koupil nakonec tady v bazaru Holosun, který na tu destičku sedí jak má



v.k.
Příspěvky: 257

Příspěvek#1150 » pon 8. led 2024, 23:02

Ja ze zvedavosti pred lety koupil na eBay ten uplne nejlevnejsi co existoval za $15 a pak jednu kopii Doctera za $30 - viz patenty :lol:

nejlevnejsi kolimatory eBay Red Dot (2).jpg


Rozkuchal jsem je, prozkoumal a pak asi dva nebo tri roky strilel stridave na 9mm pistolich a dlouhe malorazce (Walther M4 .22LR) a chvili .223Rem.

nejlevnejsi kolimatory eBay Red Dot (0111).jpg

nejlevnejsi kolimatory eBay Red Dot (118).jpg

nejlevnejsi kolimatory eBay Red Dot (117).jpg


Konstrukce u obou je cire zoufalstvi.
Ano, stelovani led diody se odehrava osazenymi srouby zapadajicimi do vyriznute drazky kuprexitu. :geek:
Ten levnejsi je uplna katastrofa, ten mel nekolik zavad, prasklo a vypadlo mu sklo. Rozpadlo se nekolikrat ten staveci mechanismus s cerviky a jeste dalsi blbiny. Vzdy jsem to opravil a strilel dal, ale tecka je ted spis elipsa a zabira tak 8MOA. Na malorazce i na 9mm porad ale drzi nastrel (pokud se s to povede dotahnout).
Ten drazsi ma maalicko lepsi zpracovani i mensi tecku. A byl myslim celkem bez zavad, krome zlomeneho slicu cerviku. Funguji porad oba, ted ani ale nevim jestli je mam na necem nasazene, ale ten lepsi urcite prezil i nekolik desitek vystrelu z .223Rem a dalo se s tim nejak strilet. Dlouho by to ale urctite nedal.

kolimator otevreny lowcost Cina zlomeny sroubek konstrukce (111).jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) v.k. dne pon 8. led 2024, 23:10, celkem upraveno 2 x.



v.k.
Příspěvky: 257

Příspěvek#1151 » pon 8. led 2024, 23:06

nejlevnejsi kolimatory eBay Red Dot (1111).jpg

kolimator otevreny lowcost Cina zlomeny sroubek konstrukce (110).jpg


Kolimator adapter Red dot Grand Power K100 X-trim vs S&W Shield (116).jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Destructor
Příspěvky: 689

Příspěvek#1152 » úte 9. led 2024, 15:19

Pěkný.



v.k.
Příspěvky: 257

Příspěvek#1153 » čtv 11. led 2024, 22:22

Pekny? No vlastne za ty penize asi jo. :) Mam ale i dalsi, lepsi zkusenosti s cinskou lowcost produkci. UTC Bugbuster je dobry puskohled, nektere montaze jsou dobre...



matkoo
Příspěvky: 189

Příspěvek#1154 » pát 12. led 2024, 10:20

to:v.k
tesim sa na dalsie prispevky :mrgreen:



Erix
Příspěvky: 103

Příspěvek#1155 » pon 15. led 2024, 21:30

Zdar, někdo nějaké zkušenosti se značkou Vector Optic či Victoptics? Vyplatí se třeba pro hobby na PCC nebo 22 LR? Zkušenosti s red doty i puškohledy vítány.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti