Prima zboží až z daleké Číny!!!!



matkoo
Příspěvky: 191

Příspěvek#1156 » pon 15. led 2024, 22:09

od Vector Optic mam viacero veci co presne taza zaujima



ondrush
Příspěvky: 291

Příspěvek#1157 » pon 15. led 2024, 22:27

od Vector Optics pouzivam kolim Maverick genII - povodne kupovany na malorajdu, ale mal posranu rektifikaciu v zvislej ose - v spodnej tretine chodu sa tecka nehybala, mal dost znizeny rozsah a na malorajde sa mi ho nepodarilo nastrelit. Predajca chcel kolim vramci reklamace poslat naspat do ciny, nez som stihol zareagovat tak do toho vstupil AliExpress a vratili mi polovicu ceny. Odvtedy je kolim na samonabijacej brokne, 12ga Baikal MP155, ma nastrielane nizke stovky lahkymi navazkami na asfaltakmi, podobne nizsie stovky loveckym strelivom prevazne na hrivnace a zhruba kolem stovky slugov (SB a JAS) a drzi uplne v pohode. Este ma dalsiu nevyhodu, krok nastavenia 1MOA, co je priliz hrube, ale zase, odkedy je na brokne, tak to nevadi.

V minulosti som mal este LPVO Arbiter 1-4x, ten zil na Norinco M305, ale vcelku kratko. Na tom sa rozbila pravdepodobne draha, v ktorej sa pri otacani posuva okularova cast vramci zmeny priblizenia - obraz pri zmene smeru chodu o kusicek poskoci. Pry sa u rady Continental nic take nestava, ale nevim, ci to budem niekedy riskovat.



Jarda.Jezek
Příspěvky: 901

Příspěvek#1158 » pon 15. led 2024, 23:49

Od Vectoru mám kolimátor Frenzy S MOS scrd m 43. Původně jsem ho chtěl koupit v Číně, ale pak mě v CIDu v Praze vyšel levněji v akci se slevou.

https://www.cidpraha.cz/kolimator-vecto ... -scrd-m43/

Zkusil jsem ho na Canikovi TP9 Sub Elite a když držel, koupil jsem destičku na Armu Zeku a od té doby ho mám tam. Drží v pohodě. Když bude problém, doživotní záruka se realizuje přímo u prodejce v Praze, takže není důvod kupovat v Číně.

Kdyby existovala uzavřená varianta, uvažoval bych o ní na EDC.

Dalekohledy Vector vypadají dobře, osobní zkušenost nemám.



nn
Příspěvky: 66

Příspěvek#1159 » čtv 28. bře 2024, 07:20

Elastický pás z TEMU:
Zde odkaz https://www.temu.com/goods.html?_bg_fs=1&goods_id=601099531069613

Moje cena byla 138 Kč, obdobné zboží lze koupit v ČR od 590 Kč výše (Falco tisíc a více).
Nenechte se zmást ilustračním fotem, délka pásu je 110 cm, což pro průměrnou postavu naprosto vyhovuje. Pás je pružný, na suchý zip.

Doručeno cca za 10 dní od objednání.

Z hlediska bezpečnosti jsem do pásu uchytil trigger guard, ten lze nasadit než zbraň umístím do pásu. Při případném tasení zbraň nejdříve opustí pás jako takový, až následně se vytrhne z trigger guardu.

Koupil jsem, abych mohl nosit když jdu běhat, jedu na kole apod, tam běžné appendixové pouzdro nevyhovuje.

Pro představu přidávám foto, jak vypadá pás s Glockem 17.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Jarda.Jezek
Příspěvky: 901

Příspěvek#1160 » čtv 28. bře 2024, 08:41

To vypadá pěkně. Drží v tom při běhu zbraň spolehlivě?

166 Kč na Alíku:
https://a.aliexpress.com/_EJWlHDr



Redsnake
Příspěvky: 337

Příspěvek#1161 » čtv 28. bře 2024, 09:32

Nahodou tip na overenou kopii upluly ci jineho rychlonabijece prevazne na 9mm zasobniky by nebyl?



Jarda.Jezek
Příspěvky: 901

Příspěvek#1162 » čtv 28. bře 2024, 09:47

To jsem tu dával před nějakou dobou...



Redsnake
Příspěvky: 337

Příspěvek#1163 » čtv 28. bře 2024, 10:53

Tak ten tvůj odkaz už je bohužel mrtvý..



Jarda.Jezek
Příspěvky: 901

Příspěvek#1164 » čtv 28. bře 2024, 12:08

Tak to je škoda. Holt je třeba pohledat...



mr.ricardo1
Příspěvky: 62

Příspěvek#1165 » čtv 28. bře 2024, 13:18

Redsnake píše:Nahodou tip na overenou kopii upluly ci jineho rychlonabijece prevazne na 9mm zasobniky by nebyl?


Zrovna u upluly bych žádnou kopii neřešil. Je to tak boží vynález, že se i za ty origo peníze vyplatí ;)

Uživatelský avatar
Héfaistos
Příspěvky: 615

Příspěvek#1166 » čtv 28. bře 2024, 13:35

Někdo je prostě zloděj a raději si koupí ukradenou kopii, než by dal peníze originálnímu výrobci.



Redsnake
Příspěvky: 337

Příspěvek#1167 » čtv 28. bře 2024, 14:52

Kvůli nákupu na aliexpressu někoho označovat jako zloděje mi přijde jako docela silná káva.

Uživatelský avatar
AT.50
Příspěvky: 50

Příspěvek#1168 » čtv 28. bře 2024, 15:24

Souhlasím. Stačí se podívat na natahovací páku Radian Raptor a Antreg. Omlouvám se za OT



bartab
Příspěvky: 2

Příspěvek#1169 » čtv 28. bře 2024, 16:03

Ještě jsem ho našel https://www.aliexpress.com/item/1005006 ... 4itemAdapt
Nutno překliknout na správnou variantu.

Uživatelský avatar
Héfaistos
Příspěvky: 615

Příspěvek#1170 » čtv 28. bře 2024, 17:37

Redsnake píše:Kvůli nákupu na aliexpressu někoho označovat jako zloděje mi přijde jako docela silná káva.


Když někdo aktivně a vědomě hledá kopii nějakého výrobku, o kterém jasně ví, že ho daný (z 99% čínský) výrobce okopíroval z originálu (a tím de facto ukradl desing a vynález), není v mých očích o nic lepší než onen zloděj co krade cizí nápady a pak vyrábí "kopie". A je jedno, jestli je to na aliexpresu, či kdekoliv jinde.

Zrovna mezi střelci bych čekal větší podíl těch, co si váží nejen osobního, ale i duševního vlastnictví a pokud někdo pro ně vymyslí a zkonstruuje něco opravdu šikovného a užitečného (což uplula jednoznačně je), čekal bych, že než ušetřit pár stovek, podpoří originálního výrobce nákupem originálu. Ale asi jsem hodně naivní...

Ono jinak se to mluví jen těm, co jen kradou (či "kradou") a jinak těm, co už něco třeba vymysleli, a díky zlodějským kopírovačům mají z toho, co vymysleli, vlastně v podstatě hovno.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti