Aplikace pro sušení (náhodný výběr terče hlasovým pokynem)?



Chip
Příspěvky: 641

Příspěvek#16 » stř 9. lis 2016, 17:22

Zkoušel jsem nekolik andoidovych timerů( jen jako nahradu kdyz si zapomenu normalni) a všechny byly pro kočku. Nehlede na to, ze si budete nicit telefon. Pokud teda jde o ostrou strelbu. Snimače na to asi nebudou stavěné. Pokud jde o sušení, neprijde mi to příliš uzitečne, protože vyhodnocujete pouze čas a nikoliv umistěni zásahu. Jakákoliv prakticka strelba je vždy o poměru presnosti a rychlosti. Snad spojeni snimače s laserovym paprskem, jenze pak zas nepotrebujeme protimer, protoze cas i zasah si strelnice pocita sama. Drive jsme v praci meli velkou projekcni laserovou strelnici a bylo to ok. Jenze ekonomove z ni udelali sklad toaletniho papiru... :-(

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1150

Příspěvek#17 » stř 9. lis 2016, 17:41

Tak vzhladom na minimalne casove naklady - preco to neskusit, niekoho to mozno potesi. Co ma ale fakt zaujima, je ten dalsi krok - nakolko by bolo mozne nastavit ten soft na spolahlive odchytenie cvaknutia nasucho. Bude to chciet pohrabat sa vo zvukovom spektre a system "naucit" co je to spravne.

Uživatelský avatar
Majkl
Příspěvky: 361

Příspěvek#18 » stř 9. lis 2016, 18:18

Pokud máte laserovou patronu / upravenou airsoftku s laserem (návod - http://homeless-eng.webnode.com/labr-gun/labr-gun-mp5/) a stačí vám analýza zásahů bez timeru, tak jsem dneska našel na App Store aplikaci iTarget Pro. Je zdarma a pracuje naprosto spolehlivě :)

Uživatelský avatar
oldlamehand
Příspěvky: 498

Příspěvek#19 » stř 9. lis 2016, 18:32

Chip píše:Zkoušel jsem nekolik andoidovych timerů( jen jako nahradu kdyz si zapomenu normalni) a všechny byly pro kočku. Nehlede na to, ze si budete nicit telefon. Pokud teda jde o ostrou strelbu. Snimače na to asi nebudou stavěné. Pokud jde o sušení, neprijde mi to příliš uzitečne, protože vyhodnocujete pouze čas a nikoliv umistěni zásahu. Jakákoliv prakticka strelba je vždy o poměru presnosti a rychlosti. Snad spojeni snimače s laserovym paprskem, jenze pak zas nepotrebujeme protimer, protoze cas i zasah si strelnice pocita sama. Drive jsme v praci meli velkou projekcni laserovou strelnici a bylo to ok. Jenze ekonomove z ni udelali sklad toaletniho papiru... :-(

Ne každej může mít doma nebo v práci laserovou střelnici. :-(



Chip
Příspěvky: 641

Příspěvek#20 » stř 9. lis 2016, 19:31

Nijak to nezavrhuju, ale jen jestli nebude lepsí sušit klasicky bez měriče a peníze i čas pak investovat do častejšího ostreho treninku s protimerem. Ale samozřejmě ať každý volí takovou cestu jaká mu vyhovuje.

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1150

Příspěvek#21 » stř 9. lis 2016, 20:29

Takze prehravanie .MP3, .WMA, .WAV spravene ... zajtra / pozajtra k tomu zbucham nejake jednoduche prostredie, pretestujem to a prva "desktop" verzia bude hotova - potom sa pozriem na Windows Phone.

.WMA cka sa daju nahravat priamo vo Windowsoch cez SoundRecorder, takze si tam pokojne mozete dat
"chladnicka", "sporak" a podobne :D.



Zulda
Příspěvky: 212

Příspěvek#22 » stř 9. lis 2016, 22:35

Já si teď za pár minut udělal task v Taskeru na Android. Zadal jsem si tam 6 terčů (kytka, TV, vysavač, polička..) a ten task je v náhodném pořadí přeříkává. Detekci výstřelu na sucho zkusím dodělat, ale nevím nevím.



lipas
Příspěvky: 61

Příspěvek#23 » stř 30. lis 2016, 10:14

MM: jeste me napadlo nejak zvyrazneny pokyn ZAVADA!! nebo PREBIJ!! :-) (pochopitelne taky random). Nabidl bych se ti na testovani, ale na macu nic moc, a kdyz to spustim pod WINE, tak to obcas dela kraviny :-)

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1150

Příspěvek#24 » stř 30. lis 2016, 10:26

Pokojne ... Pridam. Sorry, mam to hotove, len to potrebuje dolestit prostredie - a posledne 2 tyzdne boli fakt hekticke.Cez weekend.



TripleTap
Příspěvky: 62

Příspěvek#25 » pon 20. úno 2017, 22:59

Ahoj,

zkusím tu otázku otočit. :-) Je nějaký "problém", s kterým se při střeleckém životě potýkáte a "nějak" ho řešíte (v hlavě, na papíře, nijak...) a třeba by s jeho řešením nějaká mobilní aplikace mohla pomoct? Napadá vás něco takového?

Pojďme to zkusit probrat...

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#26 » pon 20. úno 2017, 23:38

Rychlejší třídění nábojnic 9 M a 9 L, odlišné vlastnosti šarží Vectan Ba 9 1/2, kolísání teploty vypalovačky na stippling, choke ráže 12 něco mezi 1/4 a 1/2 pro buckshot No. 3, výrazné vypalování přechodového kužele .243 Win s prachem Ramshot Big Game, optimálně spolehlivé snížení odporu spouště CSV 9, zvýšení účinnosti lineárního kompu Hera na AR, rozdíl v plasticitě těsnícího "O" kroužku z NBR 1078 a SI 5105 u semi-auto brokny a abych nebyl úplně OT, v neposlední řadě zvýšení "splitů" ráno, po 6 kusech kvasnicové třináctky předchozí večer....to jsem teda zvědavý, co vymyslíš za aplikace :shock:



pesi
Příspěvky: 305

Příspěvek#27 » úte 21. úno 2017, 14:13

Doom?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 hostů