Odpovědi v bazarech - WTF



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#16 » úte 14. úno 2017, 11:27

Tak ten mě úplně dojal až bych brečel :D Asi bych mu poradil, aby si koupil nějaký silný prášky na spaní.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2519

Příspěvek#17 » úte 14. úno 2017, 12:56

JJ něco takového sem taky dostal. Mám už připravenou větu, kterou všude kopíruju.

"Dobrý den,

Stále je k dispozici. Potřebujete ZP příslušné skupiny a nákupní povolení. Můžeme se domluvit na schůzce, kde byste se na pistoli podíval, ev. na střelnici můžeme vyzkoušet. Kupní smlouvu (vzor na zbranekvalitne) bychom pak podepsali na odd pro zbrane policie mohli učinit převod. "




Jinak sem dostal i tohle. :) Což bylo ještě dobrý.
**************************************************************************
Dobrý den,

ještě ji mám. Bohužel prodej je možný pouze na základě nákupního povolení od Policie, které vydá jen držiteli ZP příslušné skupiny. Takže Váš tatínek musí o povolení požádat sám.

Blacky
---------- Původní zpráva ----------
Od: xxxxxxxxxxxxx@seznam.cz
Komu: xxxxxxxxxxxx@seznam.cz
Datum: 22. 11. 2015 10:29:34
Předmět: koupě

Dobrý den,
měla bych vážný zájem o koupi Vámi nabízené zbraně. Má to být dárek pro otce k padesátinám. Nevlastním zbrojní průkaz. Otec ano. Lze se nějak domluvit?
Děkuji
Lucie K
**************************************************************************
Hello,

if you are a citizen of the Czech Republic, own a gun license and permit you shopping, so we can agree.

Blacky
---------- Původní zpráva ----------
Od: brakeljohnvan@hotmail.com
Komu: xxxxxxxxxxxxxxx@seznam.cz
Datum: 1. 12. 2015 18:46:03
Předmět: Odpověď na inzerát Tanfoglio force Compact . 45 auto

Dobrý den,
tento e-mail je odpověď na Váš inzerát Tanfoglio force Compact . 45 auto na http://www.armybazar.eu. Následuje zpráva pro Vás:

I'm interested for buying the Tanfoglio .45. Greetings, John.

**************************************************************************************
a pak ten samej česky
**************************************************************************************
Dobrý den,

už jste mi jednou psal anglicky. Pořád platí, že musíte být Čech, mít platný zbrojní průkaz a nákupní povolení. Pokud to nemáte, tak neotravujte, jinak na vás podám oznámení na policii.

J. Černý
---------- Původní zpráva ----------
Komu: xxxxxxxxx@seznam.cz <xxxxxxxxxxxx@seznam.cz>
Datum: 14. 4. 2016 23:59:08
Předmět: NOVÁ ODPOVĚĎ NA INZERÁT

Tento email ma pouze informační charakter, NEODPOVÍDEJTE NA NĚJ.

NOVÁ ODPOVĚĎ NA INZERÁT (1)
Váš inzerát č. 7383710 (Tanfoglio force Compact . 45 auto Prodam samonabijeci pistoli Tanfoglio force Compact . 45 auto. 100% stav. Vystrileno cca 300 ran. Zbran + prislusenstvi viz obrazek. Origo kufr, cisteni, 2x zasobnik. K tomu 2x krabice naboju SB. (bez 2 ks :) ) Byla to zbran byvale manzelky, ktera mela rada veelky bumm. Pro me je neupotrebitelna a jen zabira misto v trezoru. Cena 9 900 Kc Lokalita UL a okoli....)
na serveru http://www.bazar.cz má novou odpověd!

Veškeré další informace o nové odpovědi (kontakt na odpovídajícího) najdete po přihlášení na stránky pod svým mailem a heslem (odkaz Odpovědi u daného inzerátu).

14.4.2016 23:57
Dobrý den, zaujal mne Váš inzerát (Tanfoglio force Compact . 45 auto) na Bazar.cz. Děkuji za odpověď.

brakeljohnvan@hotmail.com

****************************************************
A vrcholll
***************************************************
Hello,

Unfortunately. Arms Act in the Czech Republic does not allow it.

blacky
---------- Původní zpráva ----------
Od: Adrian Basiak <Adrian.Basiak@gmx.de>
Komu: Blacky <xxxxxxxxxxx@seznam.cz>
Datum: 26. 2. 2016 15:57:43
Předmět: Aw: Re: Odpověď na inzerát Tanfoglio force Compact . 45 auto


it is still possible that I can buy the gun with them? I have no license. I give them the money what they want ?!



Gesendet: Freitag, 26. Februar 2016 um 15:00 Uhr
Von: "Blacky " <xxxxxxxxxxxxxxx@seznam.cz>
An: Adrian.Basiak@gmx.de..
Betreff: Re: Odpověď na inzerát Tanfoglio force Compact . 45 auto
Zdravím,

i can´t talk deutch or polski. Are you possible talk english? For buying gun you must have czech gun licence and shopping permission from police.

with best regards Jblacky
---------- Původní zpráva ----------
Od: Adrian.Basiak@gmx.de..
Komu: xxxxxxxxxxxxxxx@seznam.cz
Datum: 26. 2. 2016 14:53:17
Předmět: Odpověď na inzerát Tanfoglio force Compact . 45 auto

Dobrý den,
tento e-mail je odpověď na Váš inzerát Tanfoglio force Compact . 45 auto na http://www.armybazar.eu. Následuje zpráva pro Vás:
Dobrý den, mluví německy nebo polsky? Mám zájem o jejich zbraň.

**************************************************************************



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#18 » úte 14. úno 2017, 16:38

Tak to je taky dobrej pokus :-)

Já mu napsal, že mu se strachem a bezesnejma nocema klidně pomůžu, ale pouze za předpokladu, že má ZP a NP a uzavřeme kupní smlouvu. No a samozřejmě žádná reakce...sice jsem tam ještě chtěl dát do PS pozdrav policejnímu provokatérovi v češtině, ale nakonec jsem si to rozmyslel.
Stejně jako to naoko slíbit a zjistit, kolik by byl ochoten nabídnout, domluvit místo srazu a pak zpovzdálí sledovat, kdo se tam dostaví...ale na takový kraviny nemám čas

Uživatelský avatar
WalrusInAnus
Příspěvky: 278

Příspěvek#19 » úte 14. úno 2017, 17:50

Uh, pokračujem.
I když v tomhle případě se ukázalo, že WTF je na straně policie, a to desetkrát větší.

Untitled.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#20 » úte 14. úno 2017, 18:19

To, že pán neví, že samonabíjecí je vždy na nákupko, je určitě chyba (buď nemá ZP, nebo prostě zapomněl). Ale ohledně druhu zbraně (on blbě píše kategorie) má pravdu - skutečně se u dlouhé samonabíjecí malorážky uvádí "puška samonabíjecí". A rozdělení puška/pistole podle délky taky dává smysl - jak jinak by se samonabíjecí puška od samonabíjecí pistole odlišovala? Třebas Sa vz. 61 se taky uvádí jako "pistole samonabíjecí".



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#21 » úte 14. úno 2017, 18:21

Na žádný policii podle mě nebyl, už podle termínu "malosrajda", notabene "pro syna". Tomu bych snad takovejhle krásnej kousek ani neprodal.

Uživatelský avatar
Style
Příspěvky: 287

Příspěvek#22 » úte 14. úno 2017, 18:22

No ještě víc mě rozsekalo že má zájem o "malosrajdu" ..... tu by mohl i bez povolení :D

Uživatelský avatar
WalrusInAnus
Příspěvky: 278

Příspěvek#23 » úte 14. úno 2017, 18:30

Malosrajdy jsem si nevšimnul :D

Ale protože to vypadá (narozdíl od ostatních "zájemců"), že ZP snad i má (jsem důvěřivej blbec), vyfotil jsem mu PZ, ať si to s policajtama nějak vyřídí. "Malorážka samonabíjecí" samozřejmě existuje.



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#24 » úte 14. úno 2017, 18:38

To já vím, mám ofocený nákupko na malorážku samonabíjecí a PZ na malorážku samonabíjecí. Pán buď kecá, nebo tam maj fakt dobrý OSZBM. Nebo to on nějak zmotal, když do toho motá pistole, což by mě ani nepřekvapilo.

Uživatelský avatar
WalrusInAnus
Příspěvky: 278

Příspěvek#25 » úte 14. úno 2017, 18:54

Možná jsem se s ním fakt neměl bavit. Malorážka taková nebo maková, pokud mám zbroják, obvykle vím dost přesně, na co je nákupko potřeba.

Uživatelský avatar
WalrusInAnus
Příspěvky: 278

Příspěvek#26 » úte 14. úno 2017, 19:27

To že to nějaký policista u vás na služebně napsal na průkaz ještě neznamená že to má oporu v zákoně. Zákon a ČUZZS znají jen tyto druhy:

"dlouha samonabijeci palna zbran"
"dlouha opakovaci palna zbran"
"kratka samonabijeci palna zbran"
"kratka opakovaci palna zbran"

Ja mam nakupko na dlouha samonabijecí palná zbraň a u nás mi nákupko na malorážka samonabíjecí nevydají, neb tvrdí že zákon a ČUZZS takový druh nezná a po přečtení stránek ČUZZS jim musím dát za pravdu. Co je na průkazu mi je jedno, protoze já si na šedivák vypíšu aby to sedělo s nakupkem a zbraní.

Prodáte mi ji na tohle nákupko co mám nebo ne?


Začíná mi lízt na nervy, ale ZP+NP zjevně má.
Mám mu to prodat?



pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#27 » úte 14. úno 2017, 19:29

Na dementní reakce je nejlepší nereagovat:)

Mě onehdy napsal údajný bývalý předseda myslivců z Českého Krumlova, že by koupil mnou nabízené hlavně, ale že nedá moji cenu, že jako předseda ví, že se prodávaly za tisícovku nebo dvě, ale že v té době se pro koupi nerozhodl. Stálo mě to přemáhání, ale neodepsal jsem. Hlavně jsem prodal jinému pánovi, který shodou okolností pocházel také z Českokrumlovska, ale akceptoval moji cenu s drobnou slevou a dopravou na půl cesty, kterou jsem mu rád nabídl, protože jednal slušně. A samotný prodej proběhl k naprosté spokojenosti obou stran.



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#28 » úte 14. úno 2017, 19:40

Debata o ceně - pokud je pro Tebe neakceptovatelná je samozřejmě blbost. Pokud ale kupující cenu akceptuje, papíry má v pořádku a zájem zjevně trvá - proč neprodat??? Jako proto, že jste oba v komunikaci evidentně vykročili špatnou nohou a pochopili jste reakci druhého jako urážlivou/blbou?
Na veškerou komunikaci (byť mi připadá debilní) se v zásadě snažím odpovídat slušně bez náznaků antipatií - člověk předejde nepříjemnému nedorozumění. Ale ignorovat samozřejmě lze taky - jen to může být finančně nevýhodné (pokud se nikdo jiný za ty peníze neozve) a pak Tě pomluví třeba tady viewtopic.php?f=20&t=7631&p=128270&hilit=podvodn%C3%ADk#p128270 :D



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#29 » úte 14. úno 2017, 19:51

Tak pokud pán nekecá, tak to hlavně svědčí o vpravdě neskutečným bordelu ve vydávání NP.
A je mi to divný, páč třeba na "dlouha samonabijeci palna zbran" se dá koupit stejně tak "malosrajda" jako Kalašnikov nebo samonabíjecí brokna.

Uživatelský avatar
WalrusInAnus
Příspěvky: 278

Příspěvek#30 » úte 14. úno 2017, 19:55

No uvidím co mi odpoví. To nákupko si každopádně radši vyfotím.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů