Návštěvní (děkovací) kniha

Připomínky k hlavní části serveru


jura5
Příspěvky: 1

Příspěvek#331 » pát 9. zář 2016, 07:26

Také se rád připojím k zástupu děkujících. Skvěle připravený materiál ke studiu. Moc děkuji. Rád bych taky přidal jeden námět. Nebylo by možné ukládat statistiku testu nanečisto? Stačilo by datum, čas, skóre a vyhověl pro skupinu. Ještě jednou děkuji.



ppindian
Příspěvky: 276

Příspěvek#332 » pát 9. zář 2016, 13:05

Taky tak. Tyhle stránky jsou skvělé. Našel jsem tu všechno, a pokud jsem něco nenašel tak jsem se k tomu neprokousal :-)
Teorie - přečetl jsem zákony abych měl obecný pojem. Pak jsem tady prošel otázky všechny, po oblastech. Úžasná je aplikace pro Andriod, mohla by stát klidně trojnásobek. Kdykoliv, kdekoliv. Jeden z nejlepších výukových systémů jaké jsem kdy viděl. Teoretická část naprosto bez problémů.
Příspěvek je na cestě :-)
Díky



Bob1795
Příspěvky: 35

Příspěvek#333 » pát 9. zář 2016, 14:14

Díky těmto stránkám jsem se v pohodě a klidu přípravil na ZOZ. Skvělé, přehledné, blbuvzdorné. Děkuji všem, kdo si s přípravou stránek dali práci!

Uživatelský avatar
HV
Příspěvky: 398

Příspěvek#334 » pát 9. zář 2016, 14:19

Já se konečně taky přidám k tomu zástupu děkujících. Učil jsem se ze zdejších materiálů již před 10 lety a letos opět. Bez drilování testů bych to nedal. Čest tvé práci MarKu ;)



daroshcz
Příspěvky: 4

Příspěvek#335 » sob 10. zář 2016, 07:09

Chci poděkovat za aplikaci a webové stránky, které mi pomohli při učení otázek. Díky.

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk



Skippy
Příspěvky: 17

Příspěvek#336 » sob 10. zář 2016, 09:01

Ahoj,
taky se připojím k poděkování. Díky těmto stránkám jsem se připravil perfektně ke zkoušce.
Díky



Medicinbal
Příspěvky: 56

Příspěvek#337 » pon 12. zář 2016, 15:24

Take se pridavam s dekovanim. Stranky, forum a aplikace mi hodne pomohli, ze jsem dnes na prvni pokus udelal zkousky a odpoledne zazadal o ZP na odboru zbrani.



Libor48
Příspěvky: 10

Příspěvek#338 » ned 25. zář 2016, 02:42

Tyto stránky mne naučili teorii tak, abych teoretickou zkoušku zvládl na poprvé. Při praktické zkoušce sem neuspěl a budu opakovat. Bohužel nemám s toho dobrý pocit, ale zato tyto stránky nemohou.
Děkuji všem kdo tyto stránky připravili. Díky



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#339 » pát 25. lis 2016, 14:37

I já se přidávám k davu děkujících, teorii jsem se naučil perfektně z webu a appky, test nebyl problém. A nákresy v sekci nauky o zbraních mě zachránily ve chvíli, kdy jsem měl skládat brokovnici, kterou jsem držel v ruce poprvé.

Takže děkuji a přeju hodně štěstí všem, co se teprve chystají :)



horazl
Příspěvky: 42

Příspěvek#340 » pát 25. lis 2016, 19:30

Take moc dekuji, za studnici informaci, cenne rady k ziskani ZP.

Odesláno z mého PLK-L01 pomocí Tapatalk



Tadarida
Příspěvky: 1

Příspěvek#341 » stř 29. bře 2017, 10:39

Srdečné díky autorům a správcům tohoto webu, díky němuž jsem úspěšně složil zkoušky odborné způsobilosti!



albion66
Příspěvky: 25

Příspěvek#342 » pon 24. črc 2017, 05:31

Připojím se k díkům za práci na těchto stránkách. Navštěvuji je pravidelně každé ráno, kdy testy jsou pro mne jako start do nového dne. Jsem nadšen že už jsou zapracovány i testy platné od 1.8.2017. Zbrojní průkaz již nějakou dobu vlastním a tak si jen procvičuji a opakuji. Nicméně nechápu zaměstnance MV proč do testů na ZP dávají otázky týkající se muničních skladů, ale budíš. Asi potřebují síto.
Správci webu ještě jednou veliké dík za tak kvalitní práci.



Cildar
Příspěvky: 1

Příspěvek#343 » sob 23. pro 2017, 21:28

Srdečné díky za tento web a to jak moderátorům i členům tohoto fóra. Vynikající pro přípravu ZOZ,
dalším informacím v oblasti střelectví. Celé komunitě krásné Vánoční svátky a Nový rok. :)



Pantalaimon
Příspěvky: 3

Příspěvek#344 » čtv 11. led 2018, 20:55

Ahoj!
Chci pochválit tento web. Přehledně strukturovaný, informace jasné a stručné. Popsané od totální nevědomosti až k nákupům na ZP a mnoho dalšího.
Díky těm, kteří si dali tu práci!



WMartin
Příspěvky: 111

Příspěvek#345 » pát 12. led 2018, 11:46

Zdrarec.
Taky poděkuji. Za správné složení zkoušek ne.
Za to děkuji svojí pečlivosti.

Ale díky těmto stránkám mě oslovila žena, která chtěla naučit střílet a manipulovat se zbraní.
Díky tomu jsme zjistili, že jsme skoro bydleli v mládí vedle sebe. Jsme fajn kamarádi doteď a ona úspěšně složila zkoušky.
Dikec.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů