aktualizace otázek na zbrojní průkaz

Připomínky k hlavní části serveru


Sikula
Příspěvky: 26

Příspěvek#1 » čtv 15. kvě 2014, 22:00

Dobrý den
Připravuji se na zkoušku na zbrojní průkaz. Využívám k tomu Vašich stránek, kde to máte perfektně zpracované, včetně zkušebních testů. Dnes jsem zjistil, že od 1.7.2014 jsou na zkoušku upravené některé otázky a tím samozřejmě odpovědi. Aktuální otázky jsou na stránkách MV. Budete prosím přípravné testy a otázky aktualizovat. Jako novinka tam třeba je odměna zkušebnímu komisaři po novu 600,- Kč místo původních 300,- Kč.
Jestli už je zde někde o této změně napsáno, tak jsem to přehlédl a omlouvám se.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » čtv 15. kvě 2014, 22:02

Pracuje se na tom, bohužel MV značně změnilo formát, který ztěžuje zapracování.



Sikula
Příspěvky: 26

Příspěvek#3 » čtv 15. kvě 2014, 22:05

Díky , super :)



frantisekkozisek
Příspěvky: 320

Příspěvek#4 » pát 16. kvě 2014, 18:27

A nebo by se to dalo ještě do změny stihnout.



Hrůzička
Příspěvky: 11

Příspěvek#5 » sob 17. kvě 2014, 09:53

Ahoj, to teď právě také řeším, jestli se to dá do změny stihnout nebo ne.
Je to opravdu reálné?Děkuji :)



Sikula
Příspěvky: 26

Příspěvek#6 » sob 17. kvě 2014, 10:32

Zatím se to učím z pdf., které jsem si stáhnul na stránkách MV. Chybí mně ale ty tréningové testy :) ty jsou fakt super. Kdyby se to podařilo změnit bylo by to bezva. Zkoušky mám 25.7. :roll:
Možná by bylo dobré k těm otázkám napsat, že budou aktualizovány, aby to někoho nezmátlo a těsně před zkouškou se nedozvěděl, že je to změněné.
Moc díky.



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#7 » stř 21. kvě 2014, 20:24

No tak hlavní problém je předpokládám ten, že do 30.6.2014 platí stále otázky staré a těžko můžou najednou na stránkách běžet obě verze otázek (jak podle starého, tak podle nového zákona) bez značného zásahu do stránek samotných. Já se zatím učím podle starého, neb mám zkoušku napsanou na 26. června.
Každopádně tvůrci webu mnohokrát díky za tento web - hlavně tréning testů projíždím denně několikrát a snad jen díky němu tu zkoušku udělám.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#8 » stř 21. kvě 2014, 21:43

Pracuju na tom, aby to bylo přepínatelné. Aspoň na webu, Android aplikaci nevím, zda zvládnu včas přepínatelnou.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#9 » úte 27. kvě 2014, 12:47

Testové otáky byly doplněny o novou letošní verzi platnou od 1. července 2014. Do té doby zůstane možnost přepínat mezi původní a novou verzí.

Jakékoli problémy, prosím, hlašte! Kdyby se nějaké otázky/odpovědi nezdály, tak řekněte, případně porovnejte s verzí od MV. Všechno jsem celkem detailně kontroloval, ale něco mohlo utéct.

Kdyby se někdo divil, že zmizel jeho průběh tréninku - ano, je to tak. Kvůli tomu, aby mohly existovat záznamy pro různé verze otázek. Snad to nevyvolá přílišné komplikace.

Zákony se ještě budou aktualizovat.



Sikula
Příspěvky: 26

Příspěvek#10 » úte 27. kvě 2014, 15:37

Super , díky moc.



david33
Příspěvky: 179

Příspěvek#11 » úte 27. kvě 2014, 19:48

dobra prace



Gunner
Příspěvky: 4

Příspěvek#12 » úte 27. kvě 2014, 22:48

Čus našel jsem v tvý verzi nových otázek otázku, že se povolení k nošení B zbraně zaznamenává do zbrojáku, někde jsem se, ale dočetl, že po novu se už zaznamenávat nebude. Tak nevim kde je pravda.
:?

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#13 » stř 28. kvě 2014, 07:51

Já jsem to tam tedy nenašel :oops:
Koukáš opravdu do nových otázek, nebo do "starých"? Případně dej číslo otázky, kde vidíš problém.



Gunner
Příspěvky: 4

Příspěvek#14 » stř 28. kvě 2014, 21:03

Ve starých to je č.58 a v nových máš pravdu není, ale já ji měl v tom testu nanečisto ne v seznamu otázek. Jinak by mě zajímalo jestli někdo neví, jestli když si zapíšu zkoušku na Céčko, nemusím projevit nějaký znalosti z myslivosti, když nemusím mít už lovecký lístek? Jinak jsem byl dneska na flojdech a potvrdili mi o čem se tady spekuluje, když máte zkoušku do 30.6. tak za starých podmínek(otázek), ale papíry vám vydají za nových (10 let).

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#15 » čtv 29. kvě 2014, 16:09

A jsi si jistý, že jsi měl v testu nahoře přepnuto na verzi 2014? Já tam totiž "staré" otázky nikdy žádné nedostávám.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů