Stary neplatny formular o vydani ZP

Připomínky k hlavní části serveru


Enerccio
Příspěvky: 623

Příspěvek#1 » ned 24. dub 2016, 07:26

http://zbranekvalitne.cz/d/zp/formulare ... ani-zp.pdf

S tymto me poslali na policii spanembohem, protoze je stary a jeste ma podminku o loveckym listku.



Enerccio
Příspěvky: 623

Příspěvek#2 » ned 24. dub 2016, 09:12




Enerccio
Příspěvky: 623

Příspěvek#3 » pát 29. dub 2016, 09:55

vubec nekdo kdo se stara o web tady je? :D

Uživatelský avatar
wigum
Příspěvky: 921

Příspěvek#4 » pát 29. dub 2016, 10:28

Sory Bobe, ale nějak ti nevěřím. Za 1. zbroják už nějakou chvilku máš (nedávno jsi si koupil zbraň) takže žádost jsi podával již před nějakou dobou. Pak nechápu proč bys to psal až teď.
A za 2. i na odděleních pro zbraně mají někde stále tyhle formuláře. Takže je úplně jedno jestli to podáváš na novém nebo starém.



Stewie
Příspěvky: 326

Příspěvek#5 » pát 29. dub 2016, 10:49

Mám dojem, že i v UH je na Zbraních vyvěšeno, že ty staré se nebudou brát od jakéhosi data, takže to možné je.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2221

Příspěvek#6 » pát 29. dub 2016, 10:54

Nám rozdali formuláře už po zkoušce, spolu s potvrzením o odborné způsobilosti a rovnou nás upozornili, že jsou to ty staré a že to není problém. Ale třeba je to jinde jinak :-)
Naposledy upravil(a) kolombo dne pát 29. dub 2016, 11:08, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#7 » pát 29. dub 2016, 11:04

Staré formuláře by neměli brát nikde od 1. 1. 2016. Že to je někde trochu jinak a situace není v celé republice jednotná je otázka jiná. Včera jsem se ptal našich - Příbram. Staré berou jen šediváky, jinak nic.

Uživatelský avatar
wigum
Příspěvky: 921

Příspěvek#8 » pát 29. dub 2016, 11:39

Jsem se zeptal (stejně jsem potřeboval něco vyjasnit) a bylo mi řečeno, že je používají do spotřebování.

Uživatelský avatar
honzek86
Příspěvky: 347

Příspěvek#9 » pát 29. dub 2016, 11:45

Já jsem dostal u zkoušky starý (ještě tam bylo cosi o 2 fotografiích, to bylo ručně škrtnuto a přepsáno na 1 fotografii). Na Policii mi řekli, že je starý. Neposlali mě s panembohem, ale dali mi nový a vyplnili ho se mnou na počkání.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#10 » pát 29. dub 2016, 11:50

No, to oni musí. Pokud podání nemá správné náležitosti, musí správní orgán vyzvat k nápravě. Nemůžou tě poslat do ........... A takto je to nejjednodušší.
Naposledy upravil(a) marinakus dne pát 29. dub 2016, 11:51, celkem upraveno 1 x.



Enerccio
Příspěvky: 623

Příspěvek#11 » pát 29. dub 2016, 11:51

wigum píše:Sory Bobe, ale nějak ti nevěřím. Za 1. zbroják už nějakou chvilku máš (nedávno jsi si koupil zbraň) takže žádost jsi podával již před nějakou dobou. Pak nechápu proč bys to psal až teď.
A za 2. i na odděleních pro zbraně mají někde stále tyhle formuláře. Takže je úplně jedno jestli to podáváš na novém nebo starém.

No oni mi to rekli drive, vzpomel sem si az pak a pak jsem mel banan. Ale ten formular stary je tak ci tak, ne?

A poslani spanembohem bylo mysleno k lavicce a vyplnit novy :P



kavol
Příspěvky: 4

Příspěvek#12 » úte 15. lis 2016, 13:19

zdravíčko, včera jsem narazil na tentýž problém, takže jsem se na policajtech musel pocvičit v psaní a naškrábat své údaje znova do čistého formuláře ... skutečně je nutné řešit, kde co odkdy dokdy berou, namísto plácnout na web tu novou verzi?

- díky za skvělé stránky, ale když se podívám na aktivitu okolo aktualizací testových otázek, tak trošku mě zastaralost formuláře překvapuje ... v tu chvíli mě to nenaštvalo, jsem povoláním tester, takže chápu, že chybička se vloudí a uhlídat všechny změny je nemožné, ale takhle dodatečně jisté rozladění cítím, když jsem to chtěl nahlásit a vidím, že to bylo dávno nahlášeno, a jediné co se s tím děje je rýpání do člověka, který chtěl přispět ke zkvalitnění stránek upozorněním na chybu ...

p.s. taky jsem při tisku zkazil papír kvůli diakritice - jako fajn, že je na stránce to upozornění, akorát jednak by neškodilo, kdyby bylo hned na začátku (doroluju jenom k formuláři, co mě zajímá, a dál nečtu), a jednak není tak úplně správné, co jsem trošku pátral, tak problém není v prohlížeči ale v samotném formátu PDF - že se to někde vytiskne správně je ve skutečnosti porušením specifikace, jak nejlépe uvidíte, když si takový "správný" soubor pošlete na tiskárnu přímo jako pdf (pokud to umí), nikoliv jako bitmapu předžvejkanou Window$ím ovladačem 'softwarové' tiskárny

Uživatelský avatar
j.v.
Příspěvky: 160

Příspěvek#13 » čtv 31. srp 2017, 18:18

Od 1.7.2017 jsou nově aktualizované formuláře ke zbraním, k nalezení je vše zde: http://www.mvcr.cz/clanek/formulare-ke- ... dW09MTA%3d

Update zdejší sekce dokumentů ke stažení by proto asi neškodil...

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#14 » čtv 31. srp 2017, 19:18

j.v. : Formuláře se používají bez problémů i staré a podle mých informací se hned tak používat nepřestanou. Spíš by to chtělo aktualizaci legislativy.

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#15 » čtv 31. srp 2017, 20:58

V Brně na stěnách pořád visí jen ty staré, k vyplnění. Byl jsem včera odhlašovat zbraň s novým + přihlašovat se starým šedivákem od obchodníka a pan policajt za pultíkem bral v pohodě oba dva. Prej dokud budou zásoby natisklých starých :D

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů