Dotazy v ramci prubehu pripravy na ZP



Urbanewbie
Příspěvky: 12

Příspěvek#16 » sob 31. pro 2022, 12:19

Diky vsem za odpovedi, i kdyz nejak nechapu pristup nekterych z Vas, ktery si neodpusti k odpovedi pridat uplne zbytecnou poznamku, nebo sice odpovi, ale ve stylu, ze jsem nesvepravny:D Beru forum jako misto pro diskusi, dotazy anebo prostor, kde zkusenejsi radi mene zkusenym, nebo lidem, kteri se do tenhle problematiky s nadsenim teprve dostavaji a snazi se sosat info, tak jim/nam to, prosim, nekazte napul arogantnim pristupem. I tak diky za Vase odpovedi, v mnohym mi to zase rozsirilo obzory a ujasnilo nektere veci.



Carloss
Příspěvky: 2996

Příspěvek#17 » sob 31. pro 2022, 12:26

Víš... ono tu všechno, na co ses ptal je napsánu už snad milionkrát. Tak se nediv. Ne nadarmi se říká "mlčeti zlato". Hlavně to chce být vnímavý ke světu kolem sebe. Pak by se ušetřila spooousta času, nervů, zdrojů... ptze tolik věcí je už dávno vyřešeno, púotažmi vyřčeno. Jen to chce kapku samostatného uvažování.

A nemusíš to brát osobně. Ono to platí pro spousty dalších lidí, kteří žijí způsobem "Hele, forum, tak to se musím nutně na něco zeptat... to musím nutně rozvinout nějakou debatu (byť by byla sebehloupější..." A i když informace jsou jen o několik stránek jinde, "co bych je hledal, když se můžu zeptat". "Co bych sám přemýšlel, když mi to můžou ostatní nastrkat pod nos..."



Urbanewbie
Příspěvky: 12

Příspěvek#18 » sob 31. pro 2022, 12:43

Duvod polozeni dotazu byl presne ten, ze uz je to nekde napsano milionkrat a pokazde jinak, tak jsem doufal v nejakou rozvinutejsi odpoved, ktera by to treba upresnila i s nejakym dodatecnym vysvetlenim, proc to tak je (samozrejme jsem si delal svuj research).. a taky samozrejme chapu, ze pro Vas jsou ty dotazy trivialni, v tomhle ohledu prosim o pochopeni s clovekem, ktery se do toho teprve dostava..

Jinak bych to dal nerozvijel, odpovedi jsem dostal a netreba dale pokracovat v diskusi, tak jeste jednou diky! :)



skagerak
Příspěvky: 1021

Příspěvek#19 » sob 31. pro 2022, 13:17

Tak jo tady mas vysvetleni k rane jistoty pri kontrole/vybiti zbrane u zavady slaba rana:

DRIVE: byla situac nejasna, proto, ze nekteri komisari meli za to ze rana jistoty znamena teoreticky vystrel do ucpane hlavně. (Vystrel do ucpane hlavne neni ok to asi vime).

Takze byla situace, ze uchazec byl vyhozen za provedeni rany jistoty. (Nekde zase vyhozen za jeji neprovedeni).

Tuhle nevyhovujici situaci MV ve sve nesmirne moudrosti vyřešilo zmenou predpisu, kde je nyni vyslovne uvedeno, ze provedeni r.j. neni chybou.
(Jak jsem psal z duvodu minulych zmatku nevyhazuji ani za neprovedeni v teto situaci, ale to pisu jen sam za sebe)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů