Zkušební komisaři - Mělník

Uživatelský avatar
Paper
Příspěvky: 5

Příspěvek#1 » čtv 7. bře 2019, 23:41

Zdravím.
Chystám se na zkoušky. Zajímalo by mě, zda se dá nějak zjistit, i třeba den, dva před zkouškou, který komisař zkoušku povede (zavolat na střelnici, na útvar)? Že by si člověk třeba trochu vygooglil, na co si ten konkrétní komisař potrpí, za co nejvíc vyhazuje... Pro větší klid duše...

Jak to vlastně funguje? Je xx komisařů pro celý středočeský kraj a ti pendlují nebo má např.Mělník svých pár, takže je jen několik málo možností, kdo se tam vyskytne?

Předem děkuju. Začíná se to blížit a nervy pracují. A jak to tu pročítám, neuškodilo by, vědět koho budu mít :D

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1866

Příspěvek#2 » pát 8. bře 2019, 06:47

Paper: Střídají se. Oficiálně bys to asi neměl vědět předem. Pro klid duše si den před zkouškou raději zopakuj to v čem jsi dělal chyby a zopakuj si bezpečnou manipulaci, jak co bys měl udělat. U zkoušky si to klidně v duchu zopakuj než to začneš dělat rukama.

Uživatelský avatar
Paper
Příspěvky: 5

Příspěvek#3 » pát 8. bře 2019, 08:59

Jj, našprtanou teorii mám, nadrilovanou manipulaci, testíky ze zdejší apky sjíždím dokola každou volnou chvilku.... ale to asi většina lidí, co sem píšou, tam šla připravená tak, že doma by udělali na 100%... Ale pak stres, nechali se rozhodit komisařem nebo vystresovat tím, kolik lidí před nima vyhodil... Jen jsem si říkala, že by bylo užitečný vědět, na co si dát pozor u konkrétního komisaře ;)
Takže jsou rotující komisaři v rámci celýho kraje nebo má každý okres svoje?

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1866

Příspěvek#4 » pát 8. bře 2019, 09:08

Paper: na základě tohoto článku: https://zbranekvalitne.cz/clanky/2010/1 ... usobilosti asi v rámci krajů.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2234

Příspěvek#5 » pát 8. bře 2019, 10:06

Možná Ti sem nějaký komisař odpoví, ale podle mne to dopředu zjistit nejde.

Pokud jsi si jistá svojí přípravou, tak se rozhodit nedej. A doporučuji se na střelnici, kde budeš dělat zkoušky, zeptat na průběh a kde se dělá manipulace, kam jsou bezpečné zóny a jak se stojí. A dopředu si to všechno rozmyslet.

Uživatelský avatar
Paper
Příspěvky: 5

Příspěvek#6 » pát 8. bře 2019, 11:56

Děkuju. Říkala jsem si, že za zeptání nic nedám ;)
A nechystá se někdo z žadatelů, co tu brouzdají, 21.3. do Byšic? :D

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2234

Příspěvek#7 » pát 8. bře 2019, 12:41

Web střelnice je tady http://strelnicebysice.cz/, zaškolení tam nabízí, tak toho využij :-)

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4574

Příspěvek#8 » pát 8. bře 2019, 17:20

Paper : Ve Středočeské kraji se střídají všichni komisaři na jednotlivých střelnicích ke zkouškám využívaných. Kdo přijede na konkrétní zkoušky ví pouze policie a určený komisař. I ten se to dovídá v cca podobném předstihu jako přezkušovaní. Přístup ke zkouškám je až na výjimky hodně podobný, takže je celkem jedno, kdo ti přijede. Jinak ti doporučuji přípravu přímo v Býšicích. Paní správcová má svoje lidi připravené velice slušně a slušná je i cena za kurz.

Uživatelský avatar
Misak.kadlec
Příspěvky: 156

Příspěvek#9 » pát 8. bře 2019, 17:31

Určitě si zajeď na kurz, když už víš kde budeš mít zkoušky a je ta možnost. Velice pravděpodobně si vyzkousis přesně ty stejné zbraně se kterými budeš mít zkoušku a dost možná tam budou vědět kdo přijede a i když se jméno nejspíš nedozvíš, budou vědět na co si ten který komisař nejvíce potrpí.

Vlastně jsem si vzpomněl že paní správcovou s dcerou jsem jednou potkal na ozbm Mělník, vykoupily zbytek zbraní od pána co je tam měl uložene z dědictví, já od neho kupoval malorážku.
Obě velice příjemné dámy. Nebál bych se toho.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2234

Příspěvek#10 » sob 9. bře 2019, 06:47

Marinakus nahoře píše, že to ví jen policie a komisař, tomu bych věřil :-)

Nás u zkoušky správce střelnice upozornil, na co se daný komisař soustředí. Ale to už tam komisař byl, takže bylo jasné, kdo to je ...

Rozhodně bych využil zaškolení na střelnici a zběžný popis jak a ve kterých prostorách zkouška probíhá. Dá se tím vyhnout nepříjemným překvapením.

Uživatelský avatar
Paper
Příspěvky: 5

Příspěvek#11 » sob 9. bře 2019, 09:06

Moc všem děkuju. Napíšu pak do vlákna s reálnými zkušenostmi, jak to probíhalo ;)

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 518

Příspěvek#12 » sob 9. bře 2019, 10:46

V Byšicích jsem byl maximálně spokojen a ještě jsem jim tam nechal více peněz než si řekli.
Myslel jsem si jak jsem našprtaný a vím všechno, dozvěděl jsem se ovšem plno nových věcí a důležitých tipů ke zkoušce.
Navíc jsem u samotné zkoušky přesně věděl kde co je a byl mnohem klidnější než kdybych tam byl poprvé.

Uživatelský avatar
Long
Příspěvky: 107

Příspěvek#13 » sob 9. bře 2019, 13:22

A není od věci, když už se tam budeš školit zmínit se, že tam jdeš i na zkoušky :-)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 81 hostů