Zbrojak

Uživatelský avatar
flame
Příspěvky: 194

Příspěvek#46 » čtv 19. zář 2019, 13:19

expres píše:1.) B +E at neresis u nakupu a zvazil bych i A..sam ho nemam a lituji
2.) ciste teoreticky po novele kdyz udelas ted E tak budes mit vse...ale buh vi jak to vse nakonec projde
3.) bez urazky, jestli nemas 700kc na skupinu zvaz i porizeni ZP...to je tak nulova polozka v ramci strelectvi ze dannou castku ani neresim.
Ale chapu, treba student, atd.


@3 Je krajne nevhodne lidem rozmlouvat zp :twisted:



Piggy
Příspěvky: 1878

Příspěvek#47 » čtv 19. zář 2019, 14:58

juraj1 píše:No, je to jako kazdy jiny konicek, pokud te to bavi, budes dotoho cpat prachy. Strelnice, strelivo, zbrane, pouzdra, sumky, opasky, kurzy, sejfy, vsechno mozne. Za 2 roky jsem do toho narval 200 000 a nejsem moc velky fanatik :D
Jj, každému fanatikovi se zdá, že je normální (a jeho známí fanatici jakbysmet) :lol:
Abych nebyl úplně OT: dnešní zbroják ABCDE je srandovní náklad proti řidičáku ABCDE :mrgreen:



stanleyVolf
Příspěvky: 48

Příspěvek#48 » pát 20. zář 2019, 13:18

Já si chci dělat hlavně E na ochranu sebe rodiny....... Uplnej fanatik nejsem ale věřím v sílu zbraně a magoru venku. Člověk nikdy neví co se může stát. B určitě zvazim.treba mě to chytne a udělám si další skupiny.... Nemůžu posoudit, nemám nikoho kdo by mi to ukazal nebo zp mel:-)
Setrim na to nejrychleji jak to jde mám rodinu tak peníze cpu jinam že......
Děkuji za Vaše názory cením si toho



stanleyVolf
Příspěvky: 48

Příspěvek#49 » pát 20. zář 2019, 13:19

Samozřejmě vím že pokud si udělám E musím se učit střílet a zacházet s kverem.....



stanleyVolf
Příspěvky: 48

Příspěvek#50 » pát 20. zář 2019, 13:28

Přihláška se podává dle toho kam spadam což je dle trvalaku nebo přechodného bydliště? Mám totiž trvalak na mestskym úřadě......

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2234

Příspěvek#51 » pát 20. zář 2019, 13:56

A dovolí Ti tam uložit trezor se zbraněmi ??



ondrush
Příspěvky: 291

Příspěvek#52 » pát 20. zář 2019, 14:59

jak trezor coze co?

Prihlaska a veskere vsetko podla trvalaku, tu na strankach dohladas, pod aky prislusny utvar spadas. Niektore nalezitosti idu urcite riesit datovkou, fyzicky ale stale na utvar kvoli niektorym veciam chodit.



stanleyVolf
Příspěvky: 48

Příspěvek#53 » pát 20. zář 2019, 15:01

Takže když mám trvalak na úřadě tak to problém není?



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#54 » pát 20. zář 2019, 19:26

Podle mych informaci uz trvaly pobyt na radnici nejde nebo furt jo? Znamy to resil a narazil (zije dlouho v USA, prodava tady barak a chtěl tu mit nejakou adresu pro korespondenci)...



stanleyVolf
Příspěvky: 48

Příspěvek#55 » stř 23. říj 2019, 18:16

Když budu chtít B a E budu dělat nějaký otázky navíc nebo klasických 30 a mám v tom obě skupiny?diky



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#56 » stř 23. říj 2019, 18:45

Otazky stejny, jiny bodovy limit. Ale fakt by s tim nikdo kdo ma nárok na ZP nemel mit problém...



skagerak
Příspěvky: 1004

Příspěvek#57 » stř 23. říj 2019, 19:52

Jak píše Jarda, a u praktické máš při této kombinaci střelbu s pistole na 10m ( kdyby bylo jen B tak je na komisaři zda pistole na 10 nebo dlouhá kulová na 25) manipulace může být krátká i dlouhé (u E i u B ...)



vvitty
Příspěvky: 226

Příspěvek#58 » čtv 24. říj 2019, 11:57

A+B+E je ideální kombinace, žádná z těch skupin nepřináší navíc nějakou komplikaci proti často požadovanému holému E. Teda kromě 700 za kolek na každé písmenko ...
Řešit 700 rozdíl v částce kterou za ZP zaplatíš (doktor 1000, když bude chtít papír od psychologa jsi v tom hned +2000, odměna komisaři 600, střelnice +/- litr ... :-) a když vezmu že je potřeba chodit střílet pokud to E má mít jiný smysl než dobrý pocit z průkazky ve sbírce tak je 700 nepodstatná částka.



vvitty
Příspěvky: 226

Příspěvek#59 » čtv 24. říj 2019, 13:00

JardaB píše:Podle mych informaci uz trvaly pobyt na radnici nejde nebo furt jo? Znamy to resil a narazil (zije dlouho v USA, prodava tady barak a chtěl tu mit nejakou adresu pro korespondenci)...


Nelze si o něj zažádat.
Pokud si ale např. nájemník nebo předchozí vlastník nepřevede trvalý pobyt jinam, může (nový) majitel nemovitosti požádat o zrušení pobytu dotyčného, á 100,- za kus. Po nabytí právní moci se místem trvalého pobytu stane ohlašovna / úřad a zároveň dotyčnému přestane platit občanka.

Jen nechápu spojitost trvalého bydliště s korespondencí - k čemu je dobré že dopisy skončí v krabici na úřadě?
To se řeší pro úřední korespondenci datovou schránkou přístupnou odkudkoliv, tedy i z USA a pro jiné účely uzavřením smlouvy s někým kdo poskytuje "virtuální sídlo" a za 100,- měsíčně mu i dá vědět že dorazila pošta, případně ji přepošle, otevře a naskenuje ....



stanleyVolf
Příspěvky: 48

Příspěvek#60 » čtv 24. říj 2019, 17:17

Takže jaký je bodový limit na E plus B a je tam 30 otázek nebo víc? Diky

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: fifal, Johan75 a 73 hostů