Nové otazky



cipis
Příspěvky: 2076

Příspěvek#76 » sob 16. led 2021, 19:59

Nebo klidně dohled přes kamery ...
Střílení a manipulaci není třeba řešit, to se do těch 6 lidí vleze vždycky.
Jedině ty testy, ale to třeba přes ty kamery anebo 5 plus dozor a zbytek kouká přes kamery.

Jinak ono se to netýká přece jenom zkoušek na ZP, ale i na řidičák či obecně cokoliv.



Hbredy
Příspěvky: 27

Příspěvek#77 » sob 16. led 2021, 20:07

Kdyz je vůle tak je i řešení. Obavam se jen ze ta vůle nebude. Kdyz vidim pristup policajtu na zbranich jaky maji přístup za normálního stavu. Obavam se že ty si to komplikovat nebudou.



Idahou
Příspěvky: 486

Příspěvek#78 » sob 16. led 2021, 20:33

Tak omezení 6 lidí je pro tu samotnou vnitřní střelnici, obecně by mělo (za předpokladu, že ta tabulka není fake) omezení 6 lidí na skupinu tzn. teoretická část může probíhat ve větší místnosti umožňujicí oddělení skupin.

Nicméně je to skutečně o vůli a ta podle mě bude spíš v menších obvodech, což jsme viděli nedávno když spadl PES na trojku

Vláda se tímhle konkrétně skoro určitě nebude zabývat, protože ačkoliv teď na zkoušky čeká už asi víc jak tisíc lidí, pořád je to minoritní věc. MV to zřejmě také nevnímá jako problém - což samozřejmě chápu



Hbredy
Příspěvky: 27

Příspěvek#79 » sob 16. led 2021, 23:18

Trochu se nám to téma zvrhlo ,tak ksem založil nove vlakno : strelci čekatele
Tam by mohly byt postřehy a zkušenosti nás čekatelů. I kdyz to s timto tématem úzce souvisi.



JakubDotPy
Příspěvky: 232

Příspěvek#80 » sob 16. led 2021, 23:31

Tohle je záležitost řízená zákonem. Jak otázky, způsob zkoušky, čas, komisaři, dohled. Nemyslím si, že by byla vůle to nějak ohýbat. To si nikdo nelajzne. Nikomu tu situaci nezávidím, ale vypadá to, že se bude muset počkat.



cipis
Příspěvky: 2076

Příspěvek#81 » sob 16. led 2021, 23:33

Třeba se bude čekat do nekonečna, takže to budou muset změnit. Pokud to nechtějí dělat po třech lidech ... (3 zájemci + komisař + 2pčr).



JakubDotPy
Příspěvky: 232

Příspěvek#82 » sob 16. led 2021, 23:40

Nebudou to muset změnit. Na tohle se holt počká. Já se obávám, že zbrojní průkaz (a s tím spojená zkouška) stejně tak jako např. řidičský průkaz, zkrátka není žádné občanské právo, které by se muselo lidem za každou cenu nějak zajistit.



cipis
Příspěvky: 2076

Příspěvek#83 » sob 16. led 2021, 23:54

Budou to muset změnit. Až jim budou stovky lidí denně psát, zveřejňovat různě v médiích, tak to budou muset změnit. Stejně tak můžeš bombardovat poslance atd. U řidičáků město atd.



skagerak
Příspěvky: 976

Příspěvek#84 » ned 17. led 2021, 00:41

Je,to tu tezce off topic, od otazek k tematu "zbrojak za casu covidu"



Jerry2020
Příspěvky: 11

Příspěvek#85 » pon 18. led 2021, 15:15

Tak už tu máme nové zkušební otázky
https://www.mvcr.cz/soubor/souhrn-testo ... -2021.aspx



Idahou
Příspěvky: 486

Příspěvek#86 » pon 18. led 2021, 16:06

Díky

Proběhnul jsem to a zatím největší zákeřnost je, že znění otázek u kterých se změnila odpověď, zůstalo stejný.
Jednušky, dvojáky, trojáčci a podobný jsou tam stále...
Úplně nové otázky jsou vcelku jasné a z těch co jsem zaregistroval byla vždycky odpověď jednoznačná



bbobb
Příspěvky: 352

Příspěvek#87 » pon 18. led 2021, 16:12

Tak z rychlíku to vypadá dost podobně, kromě pár nových obrázků a samozřejmě změn z novely.

Idahou píše:zatím největší zákeřnost je, že znění otázek u kterých se změnila odpověď, zůstalo stejný.


To mi ani neříkej, u velké části těch otázek ani nebylo potřeba číst otázku jako takovou, odpověď byla unikátní. :D


Jinak doufám, že zdejší tester bude updatovaný (i když MarK tu už chvíli nebyl zdá se). Používal jsem jak zdější android aplikaci, tak web (tam se mí líbí ten formát zaškrtávání ~ tak 30x se mi stalo, že si řeknu odpověď "jasně, kategorie C" a zaškrtnu "C", i když ta a kategorie je jiná odpověď.. :D)

edit: Vlastně obecně, kdyby někdo viděl aplikaci na android/ios s updatovanými otázkami, dejte vědět.. z PDFka se mi to fakt přeučit nechce moc.



aToM
Příspěvky: 498

Příspěvek#88 » pon 18. led 2021, 16:52

!!!Bez záruky a větší kontroly!!!
jsem to pdf vysypal do struktury:
Číslo otázky, zadání, odpověď A, odpověď B, odpověď C, správná odpověď.



aToM
Příspěvky: 498

Příspěvek#89 » pon 18. led 2021, 16:54

A ještě soubor
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Hbredy
Příspěvky: 27

Příspěvek#90 » pon 18. led 2021, 19:51

Dekuji za odkaz na nove otazky. Tesim se az tu budou nove aktualizovane testy a zkouseni testovych otazek. Je to perfektne zpracovane.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů