Zkouška odborné způsobilosti



mcdeamon
Příspěvky: 15

Příspěvek#1 » stř 1. úno 2012, 15:49

Zdravím,
Chtel sem se zeptat, jak je to s teoretickou částí zkoušky. To se píše na papíře nebo někde na počítači? Nevíte náhodou jestli se mění pořadí písmenek v odpovědích? Nebo to zůstává pořád na pevno A,B,C?Jde mi o to že se učím otázky a zjistil sem že pak už si rovnou pamatuju písmenko pod kterým je odpověd tak abych pak nebyl nemile překvapenej. Díkec

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » stř 1. úno 2012, 16:42

Papír, předpřipravená zadání testů, tudíž písmenka zůstávají stejná (alespoň pokud je mi známo, zákon toto pochopitelně neupravuje).



jack-3d
Příspěvky: 155

Příspěvek#3 » pát 3. úno 2012, 13:16

Dělal jsem to nedávno a znění a posloupnost odpovědí je stejná jako tady na webu. Čekal jsem odpovědi pomíchané, ale nebyly.



keram
Příspěvky: 45

Příspěvek#4 » pát 3. úno 2012, 23:53

takovej blbej dotaz, je možné, že se redukuje počet otázek podle skupiny kterou děláte? Jeden známej dělal zkoušku a prý měl test sestavenej jenom z 130 otázek cca.



E-Ryc
Příspěvky: 516

Příspěvek#5 » sob 4. úno 2012, 07:45

Ano, maji ruzne sady podle skupin, ale nikdo nerekne, co je v ktere, takze se stejne musis naucit vsechno ;) (no mozna se da bez C preskocit myslivecke nazvoslovi, ale ja bych to nedelal, tech otazek neni tolik ani komplet).



brezvi
Příspěvky: 17

Příspěvek#6 » sob 4. úno 2012, 09:57

Dělal jsem skupiny B,E a test mi dali pro A,B,E...a přišlo mi to strašně lehký...tak nevim, záleží na každym jak se to naučí žj. Good luck.



fastek
Příspěvky: 5

Příspěvek#7 » sob 4. úno 2012, 12:14

Taktéž jsem dělal B,E a měl jsem test A,B,E. U zkoušky říkali, ze dle nařízení musí dát nejbližší možnou kombinaci zvolenejm skupinám. Taktéž mě to přišlo jednoduché (na zkoušku jsem se připravoval dva víkendy před termínem). Předpokládám, že kdo dělá C a D skupiny, tak by měl test obtížnější (ale to je můj dohad).

Uživatelský avatar
lester555
Příspěvky: 71

Příspěvek#8 » sob 4. úno 2012, 12:29

já dělal B,D,E a měl jsem tam víc těch blbých otázek - ty termíny... do kolika dnů musí vyvýzt, oznámit atd., prostě to co souvisí s výkonem povolání...



keram
Příspěvky: 45

Příspěvek#9 » sob 4. úno 2012, 21:08

Tož díky, to je co zrovna tak nějak většinou umím (ty právní věci ohledně termínů - vývozů), pořád tápu při jakém trestném činu - po kolika letech můžeš zažádat znovu a v tom rozdělení zbraní - co je trojáček apd. :D
Jinak už to jde, většinou co si tu zkouším, tak už to v poslední době dávám na prospěl. Větší vítr mám z praktické :))



fastek
Příspěvky: 5

Příspěvek#10 » sob 4. úno 2012, 21:27

Prave otazku na rozdeleni zbrani asi budes mit urcite :) Jinak dulezita je hlavne teoreticka, tu muzes opakovat az za tri mesice a za plnou palbu kacek. Prakticka se da zopakovat hned za mnohem mene...



kasrman
Příspěvky: 188

Příspěvek#11 » ned 5. úno 2012, 20:13

ahoj,dělal tady někdo zp v jihlavě a na sřelnici v třešti.dík

Uživatelský avatar
lester555
Příspěvky: 71

Příspěvek#12 » ned 5. úno 2012, 21:18

já, před 2 týdny...


viewtopic.php?f=57&t=586&start=120
hned první příspěvek



tredecim
Příspěvky: 6

Příspěvek#13 » úte 7. úno 2012, 12:27

Když tak pročítám zákon,jaké vlastně typy zbraně dostane člověk u zkoušky, když si dělá skupiny A, B, C, E? V zákoně se píše, praktická zkouška ze zbraní odpovidající požadované skupině. Takže budu pravděpodobně dělat rozborku a střelbu z jedné kratké a jedné dlouhé zbraně, kde kulovnice je nahražena malorážkou.Dělá se rozborka vždy, nebo závidí na komisaři jesi ji nařídí? Které přesně typy zbraní jste měli u zkoušky?Budu dělat zkoušku v Brně na střelnici Magnum. Díky za vaše zkušennosti.



E-Ryc
Příspěvky: 516

Příspěvek#14 » úte 7. úno 2012, 12:35

Budes delat manipulaci i strelbu ze vseho (pistole, malorazka, brokovnice) - pistole kvuli E, obe dlouhe kvuli C. Co presne bude komisar chtit je na nem, ale urcite bude chtit neco rozebrat (a temer urcite v tom bude skolni naboj), u nas mel i zvidave otazky (nastesti ne na me), jak se pozna, ze ktere hlavne brokovnice se smi strilet jednotna strela, kde je na hlavnovem svazku raze a podobne.



kasrman
Příspěvky: 188

Příspěvek#15 » úte 7. úno 2012, 19:05

ahoj,díky za odpověd.dělám zp 7.3. v jihlavě

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů