ZP - Teoretická část



Cedrik
Příspěvky: 2

Příspěvek#1 » čtv 18. říj 2012, 22:03

Zdravim. Chtěl bych si udělat zbroják pro skupinu E. Zajímalo by mě, jak je to s testy, zda se musím učit všech 488 otázek a nebo nějaký nižší počet otázek pouze pro skupinu E.

Někde sem četl, že se musím naučit všechny, ale to si potom rovnou mohu udělat zbroják na víc skupin, když už se to stejně MUSÍM vše naučit, ne? (pouze "lehká" praktická část navíc)

děkuji



Vaki
Příspěvky: 165
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » čtv 18. říj 2012, 22:26

Důležité je znát všechny relativní zákony a předpisy, když je znáš, je jedno kolik otázek z nich někdo vykouzlí.



Alcatraz
Příspěvky: 405

Příspěvek#3 » čtv 18. říj 2012, 22:27

E je nejtezsi, takze kdyz delas E, tak se automaticky dela i AB (jenom E je celkem nesmysl). Prakticka je taky stejna (pokud nepocitas rozebrani malorazky jako neco nezvladnutelnyho, ale zmacknout spoust a vysunout zaver umi kazdej). Otazky se ucis vzdycky stejny a vsechny. Lisi se to jen tim, kolik bodu musis nasbirat. Ale na E je to nejprisnejsi 74/79 (coz je max 1 chyba ze zakona, takze se jich ve skutecnosti musis skutecne naucit jen 487).



tempest
Příspěvky: 167

Příspěvek#4 » pát 19. říj 2012, 05:31

Vaki: Nemyslels "relevantní" a ne "relativní"? :D
Ja jsem vzal v jednu chvili vsechno, co jsem mohl. Pokud netíží prachy....
A naucit se vsechny neni nic tak tezkyho - dost se toho opakuje. To cislo je desivejsi, nez jaky to nakonec je..



matyman2
Příspěvky: 127

Příspěvek#5 » pát 19. říj 2012, 15:37

Osobně bych si taky nedělal jen skupinu E když už jednou ty otázky budeš mít v živé paměti, tak bych si těch skupin udělal více najednou. Za chvíli se ti pak může naskytnout možnost koupit nějakou pěknou zbraň, ale půjde to jen na sběratelské účely a proto skupina A. Nebo tě střelba bude bavit a půjde ti to a budeš chtít na soutěže a na některé zase potřebuješ skupinu B ....



Cedrik
Příspěvky: 2

Příspěvek#6 » pát 19. říj 2012, 21:29

díky všem

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: expres, MojeTikka a 8 hostů