"Prislusny utvar policie" pro zadost o zbrojni prukaz



setapouch
Příspěvky: 16

Příspěvek#46 » stř 13. srp 2014, 17:29

Tam, kde neni moc drzitelu, neni problem delat to na pockani. Ale co je lepsi - cekat tyden? Nebo prijit a doufat, ze se dnes na mne dostane a nebudu muset prijit podruhe, potreti...?

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#47 » stř 13. srp 2014, 18:39

Ahoj Pupaku, nikomu nekřivdím, jen se optám proboha na co povolení na opakovací brokovnici, dyk ta snad podléhá jen ohlášení, pokud teda máš ZP C, aspoň v to doufám, protože ji také chci, ale musím našetřit.
Dneska jsem si odsřílel 100 výstřelů bez zádržky jen sem koukal do hlavně, asi se budu muset vrhnout na čištění, probůh já naposled čistil SA58V na základní vojenské službě a to už je bože skoro 20 let, není tu někde téma o správném čištění GrandPoweru .... ? haló moderátore pomoz.



Pupak
Příspěvky: 318

Příspěvek#48 » stř 13. srp 2014, 19:03

Seton: Odpověď samozřejmě najdeš v zákoně o zbraních, s kategorií zbrojáku to nemá co dělat, brokovnice můžeš sbírat, střílet s nima sportovně nebo lovit, i chránit životy.

f) dlouhé opakovací zbraně, jejichž délka hlavně je menší nebo je rovná 600 mm, a dlouhé samonabíjecí zbraně s hladkým vývrtem hlavně, jejichž délka hlavně je menší nebo je rovná 600 mm

Pumpy o kterých uvažuju maj lauf dlouhej okolo 50 cm, takže zbraň kategorie B.

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#49 » stř 13. srp 2014, 20:02

Tak to jo, já se koukal po několika hlavně na střelbu asfaltovejch holubů, tam jasně vede kozlice 12, ale na lov kachen bych si nějakou pumpičku vzal a na ochranu chalupy.
Nějak mi ty menší a upilovaný hlavně přijdou jen jak otvíráky na dveře.

Jo ptal jsem se tu o čištění, tak už mám vyčištěno, netřeba reagovat.



status quo
Příspěvky: 1

Příspěvek#50 » pon 18. dub 2016, 13:54

Je nutné s přihláškou zajít na příslušný útvar Policie ČR v místě trvalého bydliště? Nebo je to jedno?
Převážně jsem totiž v Praze a bydliště mám ca 400km daleko...

Díky za rady...

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4577

Příspěvek#51 » pon 18. dub 2016, 14:03

Musíš minimálně v rámci příslušného kraje. Tzn. pokud máš trvalé bydliště 400 km od Prahy, budeš muset tam. Dá se ovšem řešit posláním poštou nebo jak tu někdo doporučuje třeba i datovkou. Pokud bys chtěl dělat zkoušku v Praze, musíš o to u vás doma na PČR požádat a je jen na nich, jestli ti to umožní. Toto sis ovšem mohl dohledat, je to tu již uvedeno několikrát.

Uživatelský avatar
Hans Gruber
Příspěvky: 94

Příspěvek#52 » pon 18. dub 2016, 14:19

Budeš tam muset zajet, i kvůli nákupku, jakékoliv změně atd..

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: fifal a 62 hostů