Nákupní povolení



tPaK
Příspěvky: 17

Příspěvek#2806 » stř 17. bře 2021, 11:29

JJ, žádal jsem na sdružení. Timeline:
podáno a dodáno 5.2. odpoledne (podle fikce by to mělo být tímto doručeno)
doručeno 7.2. ráno (někdo se přihlásil do schránky)
12.3. doručena výjimka (sranda je, že v dokumentu je jako podání uvedeno 8.2. a právní moc 9.3., přijde mi, že aby jim vyšla 30denní lhůta, nebo do toho počítají přeposílání mezi odděleními)
edit: žádal jsem o zásobníky



ToF
Příspěvky: 306

Příspěvek#2807 » stř 17. bře 2021, 11:51

OK, díky za info. Nic moc teda ale tak stejně se teď ani nedá na střelnici, tak je to asi jedno...



risa2000
Příspěvky: 845

Příspěvek#2808 » stř 17. bře 2021, 12:30

ToF: Jen pro info, do té žádosti o povolení k B, vypisoval jsi tam něco ohledně zbraně, nebo jsi poslal bianco žádost?



ToF
Příspěvky: 306

Příspěvek#2809 » stř 17. bře 2021, 12:48

No dal jsem tam standardně "pistole samonabíjecí". Vim že už ani to snad neni třeba, ale prostě zvyk.



glock69
Příspěvky: 184

Příspěvek#2810 » stř 17. bře 2021, 15:40

tPaK píše:
podáno a dodáno 5.2. odpoledne (podle fikce by to mělo být tímto doručeno)
doručeno 7.2. ráno (někdo se přihlásil do schránky)

Pokud se nepletu, tak lhůta běží od 5.2 (datum dodání je i datem doručení), stále si myslím, že PČR je orgán státní moci, tudíž se nečeká až se někdo přihlásí...



tPaK
Příspěvky: 17

Příspěvek#2811 » stř 17. bře 2021, 15:52

glock69: Myslím si to samé, ale PČR, alespoň na Sdružení, si z toho evidentně zase tolik nedělá.

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 696

Příspěvek#2812 » stř 17. bře 2021, 15:54

ToF: Patřím na Sdružení, 4.2. jsem žádal jsem zásobníky a střelivo A-I (obojí v jedné DS zprávě). Předevčírem jsem naznal, že to vyhnilo a poslal znovu (tentokrát podle rady odsud s vyplněnou položkou K rukám: Oddělení OSZBM - Praha I a III). Ráno jsem poslal a odpoledne jsem měl výjimku na A-I střelivo. Takže počkám do příštího pondělí, a když zásobníky nepřijdou, pošlu je znova. Snad už naposledy.



cipis
Příspěvky: 2076

Příspěvek#2813 » stř 17. bře 2021, 15:59

Proč znova? Podej stížnost pro nečinnost. Datovkou to máš za 5 minut ...



rarach89
Příspěvky: 87

Příspěvek#2814 » stř 17. bře 2021, 23:17

O Sdružení už jsem tu psal:
- 1.2. Praha Sdružení datovkou zásobníky, střelivo, nákupko B, do datovky info, že u zásobníků se v případě kladného vyřízení vzdávám práva na odvolání (na prvním formuláři nebylo, pak to tam přidali)
- 9.2. mail od PČR s žádostí o prohlášení o vzdání se práva na odvolání u zásobníků. Sice jsem jim to psal do datovky do textu při zasílání žádostí, ale ok. Odepsal jsem na mail asi během 30 minut co mi to přišlo, hned dorazila i odpověď s poděkováním.
- 26.2. stále nic, tak jsem na stejný mail a zároveň na hlavní kontaktní napsal dotaz ohledně termínu vyřízení zaslaných žádostí
- 2.3. dorazilo nákupko B
- 3.3. mi odepsali na mail, že jsou totálně zavaleni žádostma přes datovku a mail, moje žádosti nelze vzhledem k množtví dohledat, ale že se o to kolegyně pokusí a přednostně vyřídí. Ale zaručit to nelze. Takže jedině čekat a čekat.
- 4.3. výjimka zásobníky
- 5.3. výjimka střelivo



tPaK
Příspěvky: 17

Příspěvek#2815 » čtv 18. bře 2021, 14:08

Nedávno jsem tu psal, že z Prahy Sdružení, kam jsem podával nákupko bez druhu zbraně, mi přišlo vyrozumnění, že druh zbraně musím doplnit. V odpovědi jsem jim poslal odkaz na novelizaci, dnes, po 14 dnech, mi přišlo vyjádření, že mám pravdu. Tak snad už to na nikoho zkoušet nebudou (podle všeho to stejně byla výjimka, všichni ostatní, co tu psali, dostali nákupko bez uvedení zbraně bez problémů) :)

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#2816 » čtv 18. bře 2021, 20:26

Východní Čechy - žádosti o A-I (střelivo a zásobníky) 12.2 mailem hned ten den telefonická i mailová reakce, pak po deseti dnech potvrzení správnosti platebních údajů, poslal jsem potvrzení o provedené platbě a zatím nic. Prý slouží jen dva najednou takže toho udělají mnohem méně než jindy... No a kdo ví, jestli teď ještě nevypomáhají hlídat cesty obyvatel mimo okres.



AndreasBaader
Příspěvky: 201

Příspěvek#2817 » pát 19. bře 2021, 07:17

Tak si stezujte, ze to chcete hned. To je ted desne moderni:-D Takova zadost na necinnost je aktualne desne in.

Odesláno z mého SM-M515F pomocí Tapatalk



HeliMan
Příspěvky: 6

Příspěvek#2818 » pát 19. bře 2021, 09:39

Ve středu večer 17.3. zaslané žádosti datovou zprávou na nákupní povolení B, výjimky A-I na zásobníky a střelivo. Dnes (19.3.) jsem obdržel povolení a schválené výjimky. Vyřizoval OSZBM Plzeň.



ReLium
Příspěvky: 12

Příspěvek#2819 » pát 19. bře 2021, 12:22

ReLium píše:
ReLium píše:Poslal jsem emailem žádost o povolení ke zbrani kategorie B. Jsem zvědavý jak to dopadne


Dobry. Dneska ozvali a poslali mi informace k úhradě správních poplatků


Takže jsem to zaplatil v pondělí, odpověděl jsem emailem že správní poplatek byl uhrazen.. a zatím nic. Kolik to může trvat? Dává to smysl tam napsat nebo zavolat a se zeptat v jakem je to stavu? :)

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#2820 » pát 19. bře 2021, 20:42

AndreasBaader píše:Tak si stezujte...

Kdo mluví o stěžování? Psal jsem že prvotní reakce byla promptní / obratem, no a pak se to někde zaseklo. Prostě je po víkendu prozvoním, kde to drhne (klidně to může být i poštou). Ty informace o služebních poměrech mám od insidera, takže vím, že to nemají úplně jednoduché.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 24 hostů