Inspektoráty pro zbraně



memorex01
Příspěvky: 12

Příspěvek#1201 » pon 8. led 2024, 20:01

Praha Sdružení, dnes za 15min venku registrace i s vystavením průkazu. Všichni extrémně milí. Měl jsem ješte kolky ale od února už jen terminálem 8-)

Uživatelský avatar
pityx
Příspěvky: 18

Příspěvek#1202 » stř 10. led 2024, 13:22

Kladno dnes, rergistrace zbraně a vystavení průkazu ani ne 10 minut. Platba kartou možná. Ptali se na způsob úhrady, lze tedy stále i kolkama. Terminál je ale příjemná změna.



valu
Příspěvky: 2

Příspěvek#1203 » pon 29. led 2024, 14:11

Náchod dnes podána žádost o vydání ZP. Informace od slečny "máme na to 30 dnů ale možná to bude dřív někdy to máme i stejný den" na dotaz zda mi někdo dá info že je hotovo jsem dostal radu si zavolat :-)
Tak nevím ale asi mě budou milovat když budu volat každý pracovní den...



JirkaCV
Příspěvky: 1552

Příspěvek#1204 » pon 29. led 2024, 14:39

Mě paní zavolala sama. Ostatně, je to jeden ze dvou úřadů (ještě berňák), který objevil telefon. Překlep v žádosti jsme vyřešili taky jedním telefonátem.



Střelec
Příspěvky: 1673

Příspěvek#1205 » pon 29. led 2024, 19:59

Mě OSZBM telefonuje běžně. Kolegovi pár let zpět končil ZP, nějak na to zapomněl, ale v noci k němu přijelo PČR auto a nechali mu ve schránce upozornění.



Lasard
Příspěvky: 119

Příspěvek#1206 » pon 29. led 2024, 22:14

Dnes Šumperk - registrace a průkaz na počkání, platba přes terminál. Je tedy fakt, že oznamovatel převodu tam byl už dopoledne a předal info, že se tam odpo stavím i já, tak tam na mě už byli připravení. Jinak by to bylo klasicky max do příští středy. Od mé poslední návštěvy se tam vyměnilo obsazení, profesionální jednání jako vždy, jen jsou trochu ostřejší. A taky byl docela nával.

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 807

Příspěvek#1207 » úte 30. led 2024, 06:46

OSZBM Pardubice.... poté co tam přesunuli Chrudim, kde vše bylo ideální a obratem, tak soused čekal na nákupko datovkou 12dní....



exp. Žába
Příspěvky: 4

Příspěvek#1208 » čtv 1. úno 2024, 16:18

Ahoj, nemá někdo zkušenost z letošního roku ze Zbraní v Soukalově ulici v Praze 4 Modřanech? Jak čtu u jiných, třeba platební terminál na karty, vyřízení na počkání apod.? Já tedy z poslední návštěvy a přihlašování " Pavlíčka 22 LR " mám rozporuplné dojmy. Pavlíček má totiž číslo zbraně na pažbičce, protože ty pažbičky nejdou sundat. Musela by se rozebrat celá pistole. Na rámu je to číslo taky ale první dvě čísla překrývá pažbička. Proto je to číslo na pažbičce. Ale to tam nechápali a tu pažbičku jsem musel poničit v místě toho čísla aby bylo vidět. Prostě odstranit kus toho dřeva. Sice to ničemu nevadí ale stejně. Všude jinde to procházelo bez problémů (jsem asi 4 majitel) až v Modřanech ne. :evil:

Uživatelský avatar
Triplehead
Příspěvky: 62

Příspěvek#1209 » čtv 1. úno 2024, 16:22

Kdyby si to někdo chtěl ověřit, tak na OSZBM Brno už se taky platí přes terminál.



JYbour
Příspěvky: 226

Příspěvek#1210 » pát 2. úno 2024, 06:50

Jak přesně ten terminál funguje? Vybereš na displeji co potřebuješ a pak nějaká identifikace uživatele? Nebo to je "prodává" kolky?

Uživatelský avatar
Triplehead
Příspěvky: 62

Příspěvek#1211 » pát 2. úno 2024, 06:54

Fungovalo to jako v obchodě, byl jsem dotázán jak budu hradit registraci zbraně. Řekl jsem, že kartou a přiložil na terminál telefon.



JYbour
Příspěvky: 226

Příspěvek#1212 » pát 2. úno 2024, 08:30

tak to je pohoda, já myslel, že tam bude něco jak výdejní automat :)

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 550
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1213 » pát 2. úno 2024, 15:28

JYbour píše:Jak přesně ten terminál funguje? Vybereš na displeji co potřebuješ a pak nějaká identifikace uživatele? Nebo to je "prodává" kolky?

Ten terminál funguje tak, že policista v počítači nakliká úkon, přes kameru načte QR kod/obdobu, aby se k platbě napárovalo jednoací číslo a ty pak normálně platbu zaplatíš. Nic víc, nic míň.

Akorát nevím jestli už umí spojovat transakce, nebo jestli je ještě poříd potřeba platit každý úkon zvlášť (třeba více průkazů zbraně, fyzicky podaníá nákupka atp...).



k.jarek
Příspěvky: 1

Příspěvek#1214 » úte 6. úno 2024, 11:32

Ahoj, nevíte prosím někdo, jak je to aktuálně s platbou pomocí karty/QR na OSZBM v Chomutově? Případně pak, jak rychle tam zvládají odbavit registraci pistole? Mám to přes celou republiku, tak abych věděl, jak si zařídit volno v hokně.



gunman
Příspěvky: 173

Příspěvek#1215 » úte 6. úno 2024, 12:21

Oddělení služby pro zbraně a bezpečnostní materiál
Riegrova 4510
430 01 Chomutov
v budově Policie ČR Územní odbor Chomutov

tel.:974 433 303
974 433 305

e-mail:krpulk.vs.oszbm.cv@pcr.cz

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti