Můžu vzít kamaráda na střelnici pokud nemám ZP 3 roky?

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#31 » čtv 25. pro 2014, 08:10

Ano, četl jsem obě tvoje otázky. Odpovídal jsem nejdřív na první a potom na druhou.
Graver: Odpovědnost za to že půjčuješ svoji zbraň je samozřejmě na Tobě, ten kdo si ji půjčil je pak odpovědný za průser který s ní případně udělá.
Správce zodpovídá za provoz střelnice ale nemůže stát všem za zadkem po celou dobu.

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#32 » čtv 25. pro 2014, 08:20

Sided: ok, díky, to jsem chtěl vědět. Zažil jsem na střelnici pár mladých troubů, "koučovaných" staršími trouby, byly tam situace jako manipulace se zbraní mimo box za zády střílejících... tak jsem si říkal, kdo za co vlastně odpovídá a jestli to vůbec ví.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#33 » čtv 25. pro 2014, 08:38

Zrovna tohle bude nejspíš porušení provozního řádu střelnice (manipulace se zbraní mimo střeliště) a správce by zasáhnout měl.

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#34 » čtv 25. pro 2014, 08:45

No právě - nemůže stát každému za zadkem a kamera tam tuším nebyla. Pak je to právě na "vyspělosti" toho, kdo nechá druhé střílet. V tomto případě zasáhl jiný střelec - zdvořile jim vysvětlil, jak by to měli dělat a jaké jsou nevýhody doživotního zákazu vstupu na střelnici :)

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#35 » čtv 25. pro 2014, 13:34

nechapu proc porad chcete svoje povinosti hazet na spravce...

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#36 » čtv 25. pro 2014, 15:02

Kde přesně někdo háže odpovědnost na správce? O obdobné upřesnění tvých výroků jsem tě žádal opakovaně nedávno - bez reakce. Odpovíš teď?

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#37 » čtv 25. pro 2014, 17:08

Treba Kurt... mam hledat dal... ano nereaguju protoze to nema cenu... a divny je ze Sided napsal to sami a na nej nereagujes :) oooo nekdo se tu boji

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#38 » čtv 25. pro 2014, 18:07

Přečetl jsem všechny 3 kurtovy komentáře, házení ani v jednom, všechno jen diskuse o tom, jak správce zjistí. Ohnul sis to stejně, jako v sousedním tématu. Nemá cenu to rozebírat i tady, stačí vědět, jak v budoucnu přistupovat k tvým výrokům.
Ať to admin promázne, účel to splnilo.
Edit: sided říká přesný opak, tedy že odpovědnost je úplně na jiné straně. O správci se zmínil v reakci na mou historku o těch trotl... eh, neukázněncích, což je a) jiná story a b) tam je odpovědnost správce jasná. Zbytek toho blábolu o strachu nekomentuju - tuhle ligu nekopu.

Uživatelský avatar
Kurt
Příspěvky: 222

Příspěvek#39 » čtv 25. pro 2014, 23:25

Int1m1thy píše:Treba Kurt...

To je zase plácnutí do vody. Tak cituj.
To, že sis něco domyslel není totéž, jako že já jsem něco napsal. Otázka "Jak správce zjistí" není žádné házení povinností na kohokoliv, jde mi jen o vyřešení té konkrétní situace. Nepřispěl jsi ničím konstruktivním, jen fabuluješ.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 hostů