Praktická část zkoušky OZ – co Vás může potkat

Uživatelský avatar
Alf
Příspěvky: 78

Příspěvek#3331 » stř 9. bře 2016, 13:55

Nazdař ogaři :-)
Opravku mám 4.4., a příjde mi to ještě poštou. Tady je zas chytrejch, coby kdyby :-)
Na kameru se to točilo, jeden policista se divil a druhý přitakal komisaři, že ruce mají být natažené, protože je to MÍŘENÁ rána jistoty. Dvakrát předtím jsem to udělal v pohodě a potřetí jsem je měl asi pokrčené aniž bych si to uvědomil.
Tady jde o to, že mě zarazil a div nešílel , že jsem udělal strašnou chybu, ale kde to neřek. Nechal mě v tom vykoupat a byl jsem v loji. Kdyby chtěl, tak takovým způsobem zmasakruje kohokoli z vás pánové, a to podotýkám kohokoli a kdykoli. On po bitvě je každý generálem, neli maršálem :-)
Když si to tak probírám, za normálních okolností na tom nemám co zkazit, nic mě nenapadá, musim jen vše zdokonalit pro extra komisaře jako byl tento a trénovat odolnost ducha proti pokusům o vykolejení, i když to je běh na dlouhou trať. Už se těšim na opravu, mám rád výzvy :-) Čest .

Uživatelský avatar
Alf
Příspěvky: 78

Příspěvek#3332 » stř 9. bře 2016, 14:14

Jo a ještě si vzpomínám , že se mu evidentně nelíbila jedna věc.
Když jsem měl po rozborce na stole rozerbranou zbraň, tak řekl " které jsou hlavní části zbraně ?
Já povídám, hlaveň, závěr a tělo neboli rám s rukojetí. Málem si učůrnul, jak vypísknul, nééé rám nééé, to je tělo !
Prostě pošuk na entou :-)
Kdybych to měl na háku, tak bych mu řekl, no to je teda rozdíl, ty hvězdo :-D



jenda76
Příspěvky: 39

Příspěvek#3333 » stř 9. bře 2016, 14:19

Když on to rozdíl je. Rám má revolver. Pistole má tělo.

Uživatelský avatar
scorpions.cz
Příspěvky: 505

Příspěvek#3334 » stř 9. bře 2016, 14:21

Snad nebudu moc OT
Víš Alfe ono i na foru každej generál. Pokud si myslíš ,že tě komisař vyhodil neoprávněně(a to já posoudit nemohu,páč jsem tam nebyl) tak si na něj stěžuj. Pokud vás bude vícero tak třeba už komisaře dělat nebude. A nebo si to dokáže obhájit.
Jinak policajti jsou u zkoušky přítomni právě jako kontrola komisaře.

Uživatelský avatar
Alf
Příspěvky: 78

Příspěvek#3335 » stř 9. bře 2016, 14:26

A ten rozdíl je kde ? To je furt jen jiné slovíčko pro jednu stejnou věc, prostě slovíčkaření. Zaučující komisař mi říkal že správně je to tělo a revolver má rám, ale někteří komisaři říkají rám i u pistole, i na obrázkách čezety je někde napsán rám, někde tělo. Prostě jsem řekl to neboli to a on se mohl pominout.
Je to slovíčkaření a hlavně krávovina. Copak takováhle věc rozhoduje o tom kdo bude mít zbroják nebo né ?

Uživatelský avatar
Alf
Příspěvky: 78

Příspěvek#3336 » stř 9. bře 2016, 14:27

scorpi, jo, a ty tomu věříš :-) nenech se vysmát. Ty se tak kontrolujou navzájem .

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4573

Příspěvek#3337 » stř 9. bře 2016, 14:28

Pan Kaupe! Měl by si přečíst nejen přílohu zákona o zbraních ale i třeba normy a další věci. Třeba v CRZ nikdo tělo pistole nenajde, je tam prostě uveden rám. Výrobci běžně tuto hlavní část označují jako rám. Slyšel jsem o případu, kdy člověka za odpověď, že hlavní část pistole je rám vyhodil od zkoušky (samozřejmě nevím, jestli je to úplná pravda ale zase vím, kdo mi to povídal a ten člověk si nevymýšlí). Tyto teoretiky, kteří si něco jen jednoúčelně nadřou a nepřipouští jiné varianty než svoje prostě fakt miluju. Pokud je i praktik, jak tady někdo uváděl, nechápu jeho jednání už vůbec. Musí to být asi něco psychického, mít a vychutnávat si tu možnost rozhodnout kdo ano a kdo ne a být v tu chvíli tím bohem. Ta chuť moci a převahy nad jiným člověkem.



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#3338 » stř 9. bře 2016, 14:29

jako s tím tělem / rámem to bych taky blil. V manuálu k CZ, Glocku nebo Waltheru se všude píše "rám". Cizozemsky Frame, Rahmen. Ale asi tomu výrobci zbraní nerozuměj tolik, jako někteří komisaři a někteří místní členové.

Uživatelský avatar
Alf
Příspěvky: 78

Příspěvek#3339 » stř 9. bře 2016, 14:32

a Nebo je to tím, že čeština je tak krásná a rozmanitá, že se nedomluvíme ani mezi zebou :-)

Uživatelský avatar
Alf
Příspěvky: 78

Příspěvek#3340 » stř 9. bře 2016, 14:33

Marinakus, super, aspoň dokazuješ že nekecám. Je to prostě mišuge :-)

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4573

Příspěvek#3341 » stř 9. bře 2016, 14:34

Scorpion má pravdu. Pokud bude stížnost ojedinělá a dohlížející policisté komisaře jednoznačně podpoří, bude to o ničem. Pokud ale bude stížností na konkrétní osobu podstatně více, může to pánovi způsobit značné problémy v jeho dalším působení jako komisaře. A nevěřím, že by se policisté za osobu takového komisaře a jeho výkon jednoznačně postavili.

Uživatelský avatar
Alf
Příspěvky: 78

Příspěvek#3342 » stř 9. bře 2016, 14:40

Z toho Kaupeho šel takový respekt, že se mi skoro zdálo, jako když se ti ti policisti bojí , a to jako fakt.
Jak jsem psal, slyšel jsem od některých opravářů, že už si na něj stěžovali. Já na to kašlu, oni ho semelou boží mlýny :-)

Uživatelský avatar
Alf
Příspěvky: 78

Příspěvek#3343 » stř 9. bře 2016, 14:47

A ještě něco, já se ani slovem nezmínil o tom, že si myslím , že mě vyhodil neoprávněně, on to umí tak chytře vymyslet, že vyhodí oprávněně. Nejdřív rozhodí každého nesmyslnejma blbostma, dá mu falešný pocit viny, jako kdyby někoho zastřelil a pak si to už vychutná a čeká kdy ta chyba příjde. Proto si ani na něj nebudu , stěžovat, za co taky ? Že je záludný ? to je pitomost ... Jen jsem popsal podrobně svou zkušenost pro ostatní co ho chytnou.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2519

Příspěvek#3344 » stř 9. bře 2016, 14:55

Ty vado zase tu konspiracni teorii tolik nešperkuj. Až příště zkoušku uděláš, tak místo psaní románů tady sedni a napiš stížnost, ať se projevíš, jako správnej chlap a dalším třeba pomůžeš tím, že komisař půjde od válu.

Uživatelský avatar
Alf
Příspěvky: 78

Příspěvek#3345 » stř 9. bře 2016, 14:58

Ty srandisto

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: fullmetaljack a 35 hostů