Prodlužování žádosti o ZP



Kreb
Příspěvky: 9

Příspěvek#1 » pon 11. kvě 2015, 16:30

Dobrý den,
Mám otázkou dnes jsen neuspěl u zkoušky, testy mám hotové. Bylo mi řečeno že se mohu přihlásit po 15 dnech, na utvaru mi dali termín až v druhé pulce června a v červenci termíny nejsou. Dvou měsíční lhůta se počítá od prvního pokusu do které mám stihnout udělat zkoušku nebo se to tím prodlužuje - každým opakování zase na 2 měsíce?
Další věc, muže mne komisař vyhodit se slovy manipulaci se zbraní děláte křečovitě a zbytečně dlouho běž te si to natrénovat jinam? Tak mě dneska vyrazil.....



Carloss
Příspěvky: 2935

Příspěvek#2 » pon 11. kvě 2015, 16:38

Divný... To není nic proti ničemu. Měl Ti říct, co konkrétně jsi udělal špatně...



Kreb
Příspěvky: 9

Příspěvek#3 » pon 11. kvě 2015, 16:49

Nic jiného nevedl, měl sice nějáké poznámky, ale nic zvláštního, uvedl vlastně jen tohle. Zbraň byla strašně mastná a mě se ještě potili ruce tak to dost klouzalo. Navíc při rozborce se muselo, neustále mířit do bezpečného prostoru, ale na školení nam bylo řečeno , že pokud zbraň překontrolujeme tak si to můžeme rozebirat jak jsme zvyklí, ale nakonec to bylo jak říkám jinak. DOst mě to mrzí, pač jako kdybych udělal nějákou hovadinu jako se otočil se zbraní nebo něco tak řeknu okej, ale tahle blbě přijít o 1600kč



Kreb
Příspěvky: 9

Příspěvek#4 » pon 11. kvě 2015, 16:54

Ještě by mě zajimalo jak je to z prodlužováním??? a měl pořád řeči k čemu mi jako bude skupina D proč bych jí měl mít, ale to je holt jinak snad příští komisař bude lepší :) škoda jen že se to neatáčelo :(

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » pon 11. kvě 2015, 17:21

Hele u nás minulý týden na zkouškách taky defakto jednoho kolegu vyhodili za to, že byl nervózní a neměl to prostě v ruce, všechno dělal na pětkrát, netrefil se závěrem do kolejničky závěru a pořádně si to ani neuvědomil atd.

Opakovat můžeš na jednu přihlášku pouze jednou a to pouze pokud tě vyhodí u praktické/manipulace. Podruhé už by jsi si musel dát novou přihlášku a dělat tudíž znovu i testy (snad jsem pochopil dobře dotaz).

Jinak ad rozborka. Dokud neoddělíš závěr od těla/rámu zbraně, považuje se pořád za střelby schopnou a musíš tudíž mířit stále do bezpečného prostoru (tohle bych bral jako pochybení těch, co tě připravovali). U nás vyhazovali i za to, že při sborce, když jsi nasazoval závěr, jsi si dal ruku před hlaveň (komisař na to před zkouškou vysloveně upozornil, že to nechce vidět). Je to podobný jako by tě neměl vyhodit za to, že při kontrole průchodnosti hlavňovýho svazku se zlomenou brokovnicí míříš jinam, než proti bezpečnýmu prostoru (taky to přece nemůže vystřelit, když tam nic neni...)

Uživatelský avatar
jamira
Příspěvky: 301

Příspěvek#6 » pon 11. kvě 2015, 18:11

Jak to tak čtu, tak se ani nedivím, že ho ZK vyhodil! Vždyť je to téměř ta samá situace jako v autoškole - tam to taky musí odsejpat, žádné váhání v provozu při řešení dopravních situací... Nelze váhat, vymlouvat se, že se mi potí ruce na volantu nebo na řadicí páce. Prostě to buď jde (mám to "v ruce") nebo to holt nejde. Málo natrénováno, chlapče. Cos měl za zbraň? 75, 83 nebo 85 ?



Kreb
Příspěvky: 9

Příspěvek#7 » pon 11. kvě 2015, 18:24

Asi málo natrénováno no :D Mám v současné době holé Bčko děláno v 18ti a dělal jsem to s 75 v podstatě stejnou jako mám doma jen na střelnici měli starší model, takže o trénigu to asi nebude, chtěl bych vás vidět jak s tím zapasíte když je to mastný jak prase. Před 7mi lety to byla procházka oproti dnešku......

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#8 » pon 11. kvě 2015, 18:41

Duplikace

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: fifal, Lonestar, pH13, Venon a 52 hostů