Nevyzvednutí protokolu při druhém neuspěšném vykonání zk



Kreb
Příspěvky: 9

Příspěvek#1 » úte 16. čer 2015, 20:15

Všechny zdravím,
Tak jsem pohořel na opravce, zhatila to střelba 3x 8-9 a jednou těsně pod 1 a třetí úplně mimo. Ale to je fuk.... Hodně jsem pak spěchal a nečekal jsem na rozdáváni protokolů... Udělal jsem chybu? VIm že při prvním neúspěchu si ho nechávají u sebe, ale u druhého když to mu sím dělat celé znova? Nebudou ho chtít třeba za ty tři měsíce co se budu hlásit znova vidět?

Díky moc za odpověď



Carloss
Příspěvky: 2935

Příspěvek#2 » úte 16. čer 2015, 20:26

Ať počítám jak počítám... 3x8-9 + 1+ pod 1 to jsou 4 v papíru... Mimo je pátá... z toho plyne: Prospěl... Teda pokud jsi to nastřílel v časovym limitu.

opr: Aha... tam je "do kruhů"... Tak to holt smůla...



mihlit
Příspěvky: 424

Příspěvek#3 » úte 16. čer 2015, 20:31

Pro hodnocení to není "v papíru" ale "v kruzích", takže skutečně to nestačí.

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » úte 16. čer 2015, 20:33

Protokol nepotřebuješ. Půjdeš s novou přihláškou z čista.



Kreb
Příspěvky: 9

Příspěvek#5 » úte 16. čer 2015, 21:11

čekal jsem že to prominou :(

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » stř 17. čer 2015, 05:09

Upřímně bych taky čekal, že nad tím dotyčný komisař rukou, na druhou stranu, proč by to dělal, pravidla jsou stanovený jasně.

Já u zkoušek měl týpka, co střílel celý život, nástřel dal do černého všechen a při ostré střelbě taky dvě poslal mimo kruhy. Ten den nás ani moc neprošlo přes manipulaci, tak z toho byl chudák taky hodně smutnej.

Já při střelbě vyfasoval ČZ P-09, ze které jsem při nástřelu jednu minul mimo kruhy, a druhé dvě jsem neviděl (v černé), ale v papíře byla ještě střela mimo kruhy od někoho jiného, takže jsem dost znejistěl a na ostrou střelbu si radši požádal o Shadowa na stanovišti u kolegy (stříleli jsme po dvou) a bylo to v cajku.

Tři měsíce jsou pryč jako voda, hlavu vzhůru ;-). Spíš škoda těch peněz.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4571

Příspěvek#7 » stř 17. čer 2015, 08:10

Kreb : Pravidla jsou stanovená jasně a proč by si komisař přidělával eventuální problémy s dohledem PČR, který je u zkoušek přítomen. Je to podobné jako když na třeba E-čko nedáš dvě otázky ze zákona, je sice vidět, že ses učil ale o bod jsi neprošel. Je jen škoda vyletět na to nejjednodušší, což střelba asi je. Jinak bys měl podepsat seznámení s výsledkem zkoušky ale když to neuděláš v podstatě se nic neděje.

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#8 » stř 17. čer 2015, 08:33

Pokud neudělal už poprvé a podepsal protokol, tak podruhé už nepodepisuješ. Já po úspěšné opravě už taky nepodepisoval.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4571

Příspěvek#9 » stř 17. čer 2015, 08:48

Tak to je opět jiný kraj = jiný mrav. Nebo prostě zapomněli. Na nové přihlášce je to zcela jasně napsané, na staré se to musí dopsat ručně.

Uživatelský avatar
Grasel
Příspěvky: 410

Příspěvek#10 » stř 17. čer 2015, 21:06

Kreb píše:čekal jsem že to prominou :(

Nezlob se na mě, ale přece nečekáš že komisař bude kvůli někomu kdo na deset metrů netrefí terč riskovat průser... :roll: :lol:
Máš tři měsíce čas, tak běž párkrát střílet a dáš to bez problémů. A pamatuj, pomalu je přesně a přesně je rychle :thumbup:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: fifal, JYbour, tata7474 a 32 hostů