Zbrojní průkaz, které skupiny si vybrat



Enerccio
Příspěvky: 623

Příspěvek#151 » ned 24. dub 2016, 13:48

"a v nejhorším si to prostě dodlám, "

takze asi takovej clovek nemel moc dobrou tu uvahu. Podle me je lepsi udelat vsechno a pak se o to nestarat. Vzdyt to nestoji nic jine nez par korun a mozna navic vystrel z brokovnice... A to ze musit jit za doktorem 1x za 2.5 roku, no to je fakt mega problem ...

Uživatelský avatar
Rex
Příspěvky: 108

Příspěvek#152 » ned 24. dub 2016, 13:56

Jen "v nejhorším", Enerccio...., "v nejhorším"....
A na nejhorší většinou nedojde..... takže dobrá úvaha :-)
Mám jen Ečko a jsem spokojenej jak želva.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#153 » ned 24. dub 2016, 14:00

Enerccio: že je něco lepší podle tebe, neznamená, že je to lepší pro každého ... mě E prostě stačí. a vsadím se, že valná většina lidí co si dělá víc skupin nikdy nic kromě E nevyužila.



Enerccio
Příspěvky: 623

Příspěvek#154 » ned 24. dub 2016, 14:04

Ja mam jen ABE, takze taky nemam vsechno, ale vim ze stejnak ten zbytek dodelam, protoze sem kompletista. Ja jen chci apelovat na lidi ktere by si dali E jenom aby usetrili par stovek, za to to fakt nestoji.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#155 » ned 24. dub 2016, 14:06

Znám spoustu lidí. kteří si skupiny ZP dodělávali včetně mě. Ono zvážit všechny situace dopředu člověk bez jasnovideckých schopností asi nezvládne. Pak je to jen otázka priorit jestli nutně potřebuji rozšířit nebo nevyužiji toho, co by mi to přineslo.



tazi
Příspěvky: 142

Příspěvek#156 » ned 24. dub 2016, 14:06

No ty jsi teda Enerccio taky neměl tak moc dobrou úvahu jak píšeš. ZP máš týden a už lituješ, že ti chybí 2 skupiny.
Vůbec bych se nenavážel do lidí, kterým stačí E. Prostě pokud někdo chce zbraň na ochranu a neláká ho zkoušet jiné ráže a pod., tak mu E stačí. Když bude chtít přebíjet, tak na E dnes může a pokud bude chtít zkusit dynamický závod ,tak n LOS taky stačí E.
Sám mám B,E a nějak mi další nechybí.



Enerccio
Příspěvky: 623

Příspěvek#157 » ned 24. dub 2016, 14:23

do jakych lidi se navazuji? Zatim se lidi navazuji spis do me, coz je divne, protoze kdyby byly spokojeni jen s Eckem tak nevim proc se tady rozciluji? Ja souhlasim s marinakusem. Jinak teda C sem si nedal, protoze sem si v te dobe kdyz sem to podaval myslel, ze je k tomu nutny lovecky listek.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2967

Příspěvek#158 » ned 24. dub 2016, 14:36

Nechal jsem se zde přesvědčit udělat si ABCE, oproti pouze E nebo BE a i když nemám ještě ani plán, kdy ostatní skupiny využít a i když +cca 3000 Kč za neprioritni skupiny jsou pro mě nezanedbatelné peníze měsíčně , nelituji. Než se v budoucnu zase srat se zkouškami a tak. Jestli prachy spolurozhoduji, tak si raději na to dopujcit od rodiny nebo známých a udělat si to. Za komerční půjčky to ale zase nestojí.

Uživatelský avatar
MakeaNui
Příspěvky: 127

Příspěvek#159 » ned 24. dub 2016, 15:09

Já mám už dvacet let jenom E (původně to bylo myslím F), tehdy mě ani nenapadlo si dělat ostatní skupiny, nejsem sběratel a závody neřeším, tak si říkám jestli by mi jiná skupina k něčemu vlatně byla ... tak snad, že bych si alespoň znovu prošel otázky :)



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#160 » ned 24. dub 2016, 16:46

Kdyz by si normalni smrtelnik delal i D, jak se resi doktor? Podle zakona by to mel byt lékař poskytovatele poskytujícího zaměstnavateli pracovnělékařské služby. No ale kdyz zadatel nema zamestnavatele nebo dela ve firme co nema nic spolecneho se zbranemi...???
Jen me to napada jako problem, kolega si totiz zaskrtal vsechny skupiny.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#161 » ned 24. dub 2016, 16:49

Neni problém, prostě ti to potvrdí obvoďák.



tazi
Příspěvky: 142

Příspěvek#162 » ned 24. dub 2016, 17:20

Enerccio někde jsi tu psal, že dělat jenom E je pitomost. Neber si to navážení osobně ;)

Je to prostě otázka priorit. Někomu prostě to E stačí. Ano, pokud člověk dělá E, tak přísnější testy už mít nemůže a je to víceméně jen o penězích. Ale skoro 3 litry není pro každého zanedbatelná částka.

Uživatelský avatar
wigum
Příspěvky: 921

Příspěvek#163 » pon 25. dub 2016, 18:56

Enerccio píše:nekdo si chce jen tak zabouchat na strelnici, da si E a pak se mu to zalibi a rekne si, kurna, chtel bych jit na hon ...

A je mu to prd platný, protože to ýe máš C neznamená, že můžeš lovit. Na to potřebuješ takovou věcičku a té se říká lovecký lístek ;)

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#164 » pon 25. dub 2016, 20:16

wigum: a nedělají se na to pak ještě nějaké zkoušky z myslivosti nebo tak něco? :-)

Uživatelský avatar
Hans Gruber
Příspěvky: 94

Příspěvek#165 » pon 25. dub 2016, 20:27

Potřebuješ C+lovecký lístek, bez toho si pytlák. Já mám B+E, nepotřebuju nic sbírat, dědit historické zbraně nebudu, Céčko nevyužiju, D snad taky ne - zbraň mám ve službě..
Ale ptal jsem se myslivců, jestli by to šlo, že bych si trefil do živého - na ten hromadný lov nikdy, ale když se prej domluvíš s myslivcem a trefíš divočáka z posedu místo něho, je to o domluvě :D

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů