Novela evropske smernice o zbranich

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#1516 » pát 27. led 2017, 19:52

Dle mého názoru skvělá reportáž na nově v televizních novinách :thumbup: hlavně na "naší" straně

Uživatelský avatar
Farock
Příspěvky: 189

Příspěvek#1517 » pát 27. led 2017, 19:57

Ty jsou normálně praštěný,oni si snad vážně myslí že si terorista půjde koupit zbran legálně :-D.No jenže mi s tím neuděláme nic,leda zcechexit.Klidně bych z EU vystoupil.



rcc
Příspěvky: 205

Příspěvek#1518 » pát 27. led 2017, 20:03

"Slavná EU" už toho schválila, ochrana vnějších hranic, přerozdělování uprchlíků..., a jak to reálu funguje vidíme všichni. Tak ať si směrnic vydávají kolik chtějí. :-) Otázkou je, zda je někdo bude respektovat. Jsou prostě určité hranice, za které rozumný člověk odmítá jít. A Eurohujerům dávám rok, maximálně dva. :-)

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#1519 » pát 27. led 2017, 20:14

RCC: o něčem se jen kecá a ho... skutek utek. Na tuhle směrnici budou eurohujeři dohlížet, tomu věřím. Nadruhou stranu, zakopávání zbraní a střeliva znám jen z povídání, nečekal jsem, že to vyzkouším :D



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#1520 » pát 27. led 2017, 20:45

Ja doufam, ze to na nove prehnali, ale asi dobre, aspon to vydesi klidne majitele zbrani co si mysli, ze se to tyka jen zlych vojenskych zbrani...



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#1521 » pát 27. led 2017, 22:21

no zrovna před chvílí mi u nás v putyce říkal Ukrajinec, že není vůbec žádnej problém sehnat Kalašnikov.
Otázka zní, jestli jsou soudruzi z EU totální dementi, nebo totální dementi.
Správná odpověď je za 3 bludišťáky.



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#1522 » pát 27. led 2017, 22:35

Ježiš jasně, že to neni problém...se zeptejte kohokoliv ze Slovenska, co všechno můžete kousek za čárou koupit za pár kartáčů Marlborek...
A jak už bylo řečeno mnohokrát - soudruhům v EU nejde o nějaké nelegální zbraně, či obranu před terorismem (z kšeftů se zbraněma mají vejvar i oni a teroristy financujou z našich peněz), ale o naprosté odzbrojení původních obyvatel Evropy za účelem našeho totálního ovládnutí...dějiny se zkrátka opakují a kdo to nevidí, není mu pomoci



TomSh
Příspěvky: 40

Příspěvek#1523 » pát 27. led 2017, 22:58

kurvajz píše: ale o naprosté odzbrojení původních obyvatel Evropy za účelem našeho totálního ovládnutí...dějiny se zkrátka opakují a kdo to nevidí, není mu pomoci


To by musel být člověk totálně slepý a navíc blbý aby tohle neviděl.Opakují ,opakují. Ale téměř nikdo se neobtěžuje se z historie poučit



TomSh
Příspěvky: 40

Příspěvek#1524 » pát 27. led 2017, 23:05

paza píše:Teď na Nově informovali o tom, že Výbor pro ochranu EÚ schválil zákaz zásobníků na více než 10 nábojů, týkalo by se to všeho (nebo jen dlouhých zbraní, nevím) a to i vzduchovek, ty by navíc byly zařazeny na zbraně na zbrojní průkaz!


To jako opravdu? Tak že by pouhá registrace nově prodaných nestačila?



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#1525 » pát 27. led 2017, 23:21

TV Znova jsem neviděl, již dávno jsem jí vymazal z předvolby mé TV !!!
Doporučuji všem, kdo chce být alespoň trochu normální.
Pouze můj názor, ale už jsem opět OT !

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#1526 » pát 27. led 2017, 23:28

Když jsi neviděl, tak nesuď... zrovna dneska jsem málem tleskal. Sice vzduchovky budou buhví jak, dobrý. Ale ty komentáře typu: eu se asi bojí, že si teroristé pořídí vzduchovky" a nebo "eu si myslí, že teroristé neumí přebíjet a půjdou si zásobníky nakoupit legálně" byly dost dobrý! Oproti tomu honu na čarodějnice co probíhá jinde :!:



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#1527 » pát 27. led 2017, 23:32

Omlouvám se, ale na tuhle žumpu se dívat fakt nebudu !!!



TomSh
Příspěvky: 40

Příspěvek#1528 » sob 28. led 2017, 02:25

http://euractiv.cz/clanky/cr-v-evropske ... -uz-drive/
http://euractiv.cz/clanky/cr-v-evropske ... -zbranich/

Takže i Paintball a Airsoft? Hmm. Proto že to vypadá jako automatické zbraně? Hmm.A dát to do C ? Tak to aby to dle našeho zákona rovnou dali do B. Samonabíjecí sice nejsou ale vzhled samočinných mají :twisted: TAkže Dčko přesuneme do C, C do B, B do A ....no a co tedy bude v D? Asi vše co se někomu bude zdát jako zbraň. Takže všechno :( :( :(

Uživatelský avatar
Miata
Příspěvky: 201

Příspěvek#1529 » sob 28. led 2017, 06:34

Ano, TV Nova (výjimečně) dobře a na naší straně :twisted:



vlno
Příspěvky: 114

Příspěvek#1530 » sob 28. led 2017, 07:31

Ahoj vsem, omlouvam se, ale mohl by nekdo strucne napsat
prehled tech omezeni co je v te novele? Hlavne u samonabijecich zbrani, D-zbrane me nezajimaji. Diky a sorry, ze jsem linej to hledat :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů