Proc byt clenem LEXu?

Uživatelský avatar
jamira
Příspěvky: 301

Příspěvek#91 » pát 17. čer 2016, 17:28

Až od zaplacení Ti začíná běžet členství a i možnost registrace do uzavřeného fóra LEXu. Též výroba průkazu s unikátním členským číslem se od toho odvíjí. Kdybys to udělal těsně před VH, při příchodu tě kontrolní mechanismy odhalí jako nečlena! Takhle by to mohlo praktikovat spousta vyčů..nků - přihlásit se do LEXu a otálet se zaplacením. Nic proti Tobě - jen vysvětluji situaci co a jak.



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#92 » pát 17. čer 2016, 17:31

Tak to chapu a precetl jsem si to, jen jsem pri soucasnem vyvoji zacal pochybovat, jestli to ma smysl... Jen se ptam, jestli takhle opozdena platba nezpusobi nejake problemy.
Naposledy upravil(a) JardaB dne pát 17. čer 2016, 17:32, celkem upraveno 1 x.



Enerccio
Příspěvky: 623

Příspěvek#93 » pát 17. čer 2016, 17:31

myslim ze to neni problem, kazde penize se pocitaj

ono cim vice bude lidi v lexu, tim bude mit vecsi silu



tifik
Příspěvky: 301

Příspěvek#94 » pát 17. čer 2016, 17:42

Můj bože. Ze mí přátelé nestrelci třeba nechtějí podepsat petici apod chápu. Ale že strelci ( nebo spíš majitelé zbraní ? ) budou pochybovat a váhat před podporou jediné organizace, která se stará o naše práva, to mi hlava nebere.



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#95 » pát 17. čer 2016, 17:45

Petice podepisuju, tady snad je rec o clenstvi.

Uživatelský avatar
Kencui
Příspěvky: 137

Příspěvek#96 » pát 17. čer 2016, 18:52

Jako argument, ze situace je zde dobra tak to neni potreba a s EU se neda bavit, tak to nema smysl je naprosto absurdni. Vy to opravdu nevidite ???



matias
Příspěvky: 259

Příspěvek#97 » pát 17. čer 2016, 19:19

Plně souhlasím. Moje "výhrady" nezněly ANO či NE, ale že se málo prezentují a tím vlastně přenechávají pole našim
protivníkům. Taková právní pomoc, to je bomba, resp. voda na náš mlýn. Jenže dočtou se o tom jen členové LEXu
a registrovaní na stř. forech, kteří o LEXU mají jakési povědomí. Takže SEBEPREZENTACE A OPRÁVNĚNÉ CHLUBE-
NÍ se vlastním peřím pokud možno všude, kde se to dá a do zblbnutí. 15.000 obeznámených příznivců mnohdy zna-
mená daleko více, než 1.000 uvědomělých členů.



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#98 » pát 17. čer 2016, 19:30

Me napr. zarazilo, ze se na strankach LEX jako neregistrovany nedostanu do fora (nebo aspon by stacila nektera takova verejna) a celkove v prezentaci jsou docela mezery. Abych rekl pravdu, registraci jsem vyplnil, abych se dostal do fora a zjistil nejake podrobnosti k aktivitam EU, pak jsem to dohledal jinde a na zaplaceni jsem se vys... kdyz jsem navic zjistil, ze proces registrace trva tydny. Asi to zaplatim, 4 stovky me nejak nevytrhnou ale ze bych z toho mel super pocit, to ne.

Uživatelský avatar
Kencui
Příspěvky: 137

Příspěvek#99 » pát 17. čer 2016, 19:35

Souhlas, delam do marketingu a ty mezery tam vidim. Nechapu proc na kazde strelnici nevisi letak LEXu - myslim, ze pokud by se o to hezky pozadalo, tak to kazdy spravce rad vyvesi a vlastne si muze i sam vytisknout, kdyby prislo na lowcost variantu.

Uživatelský avatar
jamira
Příspěvky: 301

Příspěvek#100 » pát 17. čer 2016, 20:35

JardaB: LEX fórum a jeho nepřístupnost nečlenům má mnoho dobrých důvodů. Mimo jiné aby se tam neprezentoval a netrollil svými názory kdejaký trouba jako na jiných střeleckých fórech... 8-) Je to o uvědomělosti členů, taková "vyšší dívčí". Probírají se tam i citlivé věci... Až budeš členem, pochopíš

Uživatelský avatar
Boudy
Příspěvky: 175

Příspěvek#101 » pát 17. čer 2016, 21:03

Super borci, napady mate a za ty penize to urcite pro streleckou komunitu udelate radi ( ve volnem case a zadarmo) ... Nikdo Vam nebude hazet klacky pod nohy... Objet strelnice a veset a veset. Enem ty 4 kilca jsou problem?



Jezevec
Příspěvky: 139

Příspěvek#102 » pát 17. čer 2016, 21:06

Kencui píše:Souhlas, delam do marketingu a ty mezery tam vidim. Nechapu proc na kazde strelnici nevisi letak LEXu - myslim, ze pokud by se o to hezky pozadalo, tak to kazdy spravce rad vyvesi a vlastne si muze i sam vytisknout, kdyby prislo na lowcost variantu.


To samozřejmě správce udělat může (pokud chce), ale to by se k němu musely takové informace dostat. A důvod proč se to k němu taková informace nedostane je poměrně jednoduchý. Nikde není seznam s kontakty na všechny správce všech střelnic. Proto na fóru LEXu byla výzva o šíření materiálů přímo členy. Já jsem na střelnici kam chodím něco donesl. Na vlastní náklady vytištěno a zalaminováno. Spousta lidí to asi nechápe, ale za ty 3 stovky si neplatíte full service. LEX má určitě spoustu mezer v propagaci a nejen v ní, ale každý se může zapojit a něco pro zlepšení udělat.

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 988

Příspěvek#103 » pát 17. čer 2016, 21:11

Boudy píše:Super borci, napady mate a za ty penize to urcite pro streleckou komunitu udelate radi ( ve volnem case a zadarmo) ... Nikdo Vam nebude hazet klacky pod nohy... Objet strelnice a veset a veset. Enem ty 4 kilca jsou problem?


No ono to opravdu, jak to bylo napsáno, není reálné, dokonce by bylo i dnešní době internetu i zbytečné. Kdo chce, tak si potřebné načte ze stránek LEXu, kdo nechce, tak rád přehlédne i obří transparent někde na střelnici. Jde jen o to, zda se chce někdo vézt a být alibista nebo zda si uvědomí momentální situaci a začne alespoň maličko něco pro společnou věc ale hlavně pro sebe něco dělat.

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#104 » sob 18. čer 2016, 05:37

JardaB: když si svůj příspěvek přečteš ještě jednou, možná pochopíš, proč a kvůli komu je členské fórum jen pro členy.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#105 » sob 18. čer 2016, 10:58

S tím nabíráním nových členů je to náročné, ale tak to bohužel s dobrovolnými organizacemi je. Ale o to více ten každý člen, který tomu věnuje myšlenky, čas i peníze, má cenu, i když to číslo na papíře nevypadá tak dechberoucí.

Kdysi někde LEX dělal anketu, odkud se o něm členové dozvěděli a jsem hrdý na to, že mezi elektronickými médii bylo ZbraněKvalitně na špici. Kromě fóra to tu zmiňujeme i ve FAQ a jinde v souvislosti se ZP.
Ale jestli vstoupit či ne, to je nakonec opravdu jen o lidech. Dokud se daří a nikomu žádné omezení nehrozí, tak to lidem bývá jedno, bohužel. Ovšem to, že se jsme na tom v současné době dobře a nemusíme se příliš starat je i jejich zásluhou.
Na rozdíl od mnohých jiných zemí u nás není střelba a držení zbraní nějakou mnohasetletou nepřerušenou tradicí či ústavním právem, ale výsledkem ~25 let práce a pilování paragrafů. Na který jiný český zákon můžeme být celoevropsky či dokonce světově hrdí?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů