Ruger SR1911

Minirecenze od střelců z našeho fóra
Uživatelský avatar
johnnyjak
Příspěvky: 580
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#16 » pát 17. kvě 2013, 15:56

Tak po cca 1000 ranách jsem objevil náznak prvního možného problému: při čištění jsem si všiml, že vyhazovač má drobnou vůli vůči rámu. Pokud ho pevně chytnu prsty, tak cítím malý pohyb do stran - okem skoro neviditelný až na to, že se okolo čepů vždycky vytlačí trochu oleje. Tahle součástka by přitom správně měla držet naprosto pevně.
Pistole funguje naprosto normálně takže zatím nebudu nic řešit. Vyhazovač ale budu při každé rozborce pečlivě kontrolovat a hlídat.

Uživatelský avatar
Artifex
Příspěvky: 420

Příspěvek#17 » čtv 23. kvě 2013, 16:46

To vůbec neřeš, u některých pistolí se mi kvedle o milimetr a všechno funguje jak má.

Uživatelský avatar
johnnyjak
Příspěvky: 580
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#18 » pát 24. kvě 2013, 20:57

Ono se to nezdá, ale vytahovač dostává pořádné rány. Nevím jaké ostatní pistole máš na mysli, ale u 1911 drží v rámu víceméně jen na jednom čepu (je tam sice ještě jeden čep, ale ten zajišťuje aby se vyhazovač netočil). A tak mám trochu obavy aby se jeho uložení díky vůlím nevymlátilo.

Uživatelský avatar
johnnyjak
Příspěvky: 580
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#19 » úte 6. srp 2013, 20:01

Nedalo mi to a vyhazovač jsem opravil. Stačilo vytlačit jistící čep, vytáhnout vyhazovač, máznout trochu závitolepu od Loctitu a znovu složit. Po nějakých 400 ranách stále drží jako přibitý a navíc pistole začala vyhazovat všechny nábojnice na jedno místo 8-) .

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů