SAA 1873 Evil Roy

Westernové střílení a vše co k tomu patří


Petr PeS
Příspěvky: 41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » ned 21. čer 2015, 10:52

Zdar,
u nového revolveru SAA 1873 Evil Roy v r.44-40 jsem po prví střelbě zjistil , že pokud na 25m vezmu spodek černého na mezin. pist. terči, tak mám všechno někde na 9-10 hodině bílá 7. Není někdo kdo bu uměl si pohrát s mouchou, nebo tip jak na to? Jasně, že to není terčová zbraň, ale při této odchylce je to znát i na poprech. Díky.



gastly
Příspěvky: 116

Příspěvek#2 » pon 22. čer 2015, 12:32

Znám pár lidí, co zkoušeli přihnout mušku, ale většině se povedlo ji ulomit. Já jsem na ubertim řešil tentýž problém a to prohnutím mušky. To se vezmou tři stovky hřebíky, bez hlaviček. Na pravou stranu mušky (pohled od bubnu)dáš dva (spodní těsně na lauf) z leva dáš jeden výškově mezi ně.Stáhneš tenkým drátem a výsledný polotovar začneš OPATRNĚ dlábit ve svěráku. Min velikost je 100 spíš 120 a litinové. Finta spočívá v tom, že spodní hřebík v pravo podepře pájený spoj mouchy s laufem a ty zbylý dva prohnou mušku bez namáhání spoje. Bacha, revolver přidržovat lehce, ajnšto při průhybu mouchy se sám lehce pootáčí. Pokud mu v tom pootočení zabráníš, ulomíš si mouchu. Na výsledný tvar se nedá dívat a tak doporučím z levé strany doplnit materiál na mouše a opracovat. Já mám napájené cín a začerněno fixem. Jde použít aj tekuté kov. Na benzince za stovku máš materiálu na padesát revolverů. Pepa.



Petr PeS
Příspěvky: 41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » pon 22. čer 2015, 13:26

Díky, zkusím, pokud prdne .... začnu se zabývat "pudovou střelbou od boku" . Návod je dobrý, jednoduché jsem to nečekal, ale co, jednou jsem si koupil fiata , tak s dodělávkou musím počítat.



gastly
Příspěvky: 116

Příspěvek#4 » pon 22. čer 2015, 13:37

Zlomenou mouchu si nepamatuju, vždycky to ulítlo ve "sváru" Netuším jakou používaj technologii.

Uživatelský avatar
sean
Příspěvky: 38

Příspěvek#5 » pon 6. črc 2015, 10:19

Gastly- existují i sofistikovanější metody- např. převaření pomocí laserové svářečky- tak jsem si pěkně nechal posunout celou mušku na pittě mírně doleva. Se divím, že jsi se mořil s hřebíkama, když toho svářeče s laserem taky znáš :-)

Uživatelský avatar
Hungry
Příspěvky: 361
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » pon 6. črc 2015, 10:39

Sean: Obávám se, že když se Gastly mořil s hřebíkama, tak laserový svářeč ještě netušil, že tato technologie existuje... ;)



Petr PeS
Příspěvky: 41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » čtv 9. črc 2015, 21:35

:D Já to radši budu přenášet. Výhodou bude, že když můj gun pobere nějaký gringo, tak mám na útěku šanci.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host