Jakou zbraň pro LOS , ale i pro mířenku?

Moderátor: LOS vedení

Uživatelský avatar
flameus
Příspěvky: 10

Příspěvek#1 » pon 12. lis 2012, 12:16

Zdravím jsem čerství držitel ZP a chtěl bych poradit jakou zbraň na LOS. Neboť bych rád chodil i na mířenou střelbu tak hledám univerzální zbraň která zvládne oboje. Mám v hlavě CZ SP-01 shadow,nebo můžu mít za dobrou cenu Walther PPQ, ale u ty si nejsem jistý že na mířenku je to dobrá volba. Prosím poraďte můžete i jinou zbraň.Děkuji.



speedee82
Příspěvky: 94

Příspěvek#2 » pon 12. lis 2012, 13:46

Shadow je dobrá volba. Na mířenku bych vzal nějoku CZ,která má už omaga spoušť. Chod spouště je sice dost dlouhý,ale příjemně hladký. A jak si prst najde reset,tak se dá pálit i dostatečně rychle.



PaF
Příspěvky: 877

Příspěvek#3 » pon 12. lis 2012, 18:47

Dosti protichudne pozadavky, ale sedak zvladne oboji...



MichalAdam
Příspěvky: 191

Příspěvek#4 » pon 12. lis 2012, 21:56

Shadow je na oboje.Jen na mířenku bych si začernil lihovovou barvou světlovod.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#5 » pon 12. lis 2012, 23:17

S tou Omegou si dovolím nesouhlasit. Klasický mechanizmus (u SHADOW obzvláště) je určitě lepší. Jestli budeš uvažovat o nové zbrani, zkus zvážit ten nový SHADOW 2012. Sice jsem ho v ruce ještě neměl ale co jsem tak zaslechl, zpracování a chod spouště je o poznání lepší. Údajně by měl být od nového roku snad i levnější (24tisíc oproti současným 28mi je slušná sleva)

Uživatelský avatar
flameus
Příspěvky: 10

Příspěvek#6 » úte 13. lis 2012, 09:10

Problém je samozdřejme v penězích nemám na dve zbraně a hledám kompromis, který mě alespoň trochu uspokojí na oboje. Los bude na prvním místě, ale když si budu chtít střelit miřenou tak nebudu muset spekulovat čím.:-) jinak diky za vaše příspěvky.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#7 » úte 13. lis 2012, 09:30

Ono je potřeba specifikovat co myslíš "mířenou" ? Jestli stačí že se vejdeš do černýho (to půjde skoro jakoukoli zbraní) a nebo pomýšlíš na nějakou serioznější soutěž kde Tě osmička v terči odsouvá do druhý půlky výsledkový listiny.....



Alcatraz
Příspěvky: 405

Příspěvek#8 » úte 13. lis 2012, 10:48

za sebe (opět) doporučím, aby sis vyzkoušel GP X-CALIBUR :) ( taky jsem chtěl shadowa (a taky jsem chtěl škodovku) ).



speedee82
Příspěvky: 94

Příspěvek#9 » úte 13. lis 2012, 13:26

Jj,to je dobré doporučení. Za příjatelné peníze,hodně muziky. Poslední dobou slýchám na Grand Power,čím dál víc chvály a taky je už mají na každé druhé střelnici. Já osobně taky uvažuju nad X-Caliburem. Nosím CZ 75 Compact,ale na střelnici to není úplně to pravé ořechové.



jack-3d
Příspěvky: 155

Příspěvek#10 » úte 13. lis 2012, 13:58

GP mám v hledáčku, jen se rozhoduji jestli X-TRIM nebo X-CALIBUR. O víkendu jdu vyzkoušet prvního jmenovaného ;o)



PaF
Příspěvky: 877

Příspěvek#11 » úte 13. lis 2012, 18:40

2flameus

Otazkou je, jestli 24-28k za Shadow je to, co chces ci potrebujes? Za ty penize se klidne daji poridit zbrane 2, zejmena z druhe ruky. Napr. G26, Springfield XD subcompakt, CZ Rami,....atd. do male pistole LOS a na noseni a klasickou starsi CZ 75 v SA upravenou na mirenku. Za 25k to jde poridit oboje a budes vybaven mnohem lepe pro oba zamery... Zejmena nositelnost Shadow je na povazenou.



Huck Finn
Příspěvky: 13

Příspěvek#12 » úte 13. lis 2012, 20:55

Díky absenci blokace úderníku je Shadow odsouzen k nošení bez náboje v komoře, což je na nic. Jestli se nechystáš nikdy nosit, je Shadow snad i dobrá volba. Jinak bych se mu vyhnul.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#13 » úte 13. lis 2012, 21:24

Huck Finn píše:Díky absenci blokace úderníku je Shadow odsouzen k nošení bez náboje v komoře

:roll: a to jako proč?



kuba
Příspěvky: 434

Příspěvek#14 » úte 13. lis 2012, 21:56

od kdy nema shadow v DA blokaci?



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#15 » úte 13. lis 2012, 21:59

http://www.czub.cz/cz/catalog/79-pistol ... HADOW.aspx
V porovnání se standardním modelem CZ 75 SP-01, není CZ 75 SP-01 Shadow vybavena blokací zápalníku, což umožnilo částečné snížení odporu spouště a pomohlo zlepšit průběh jejího chodu.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů