Strelnice na trenink IPSC Praha



davidoff
Příspěvky: 185

Příspěvek#1 » ned 29. kvě 2016, 11:01

Ahoj, zeptam se asi naivne, ale kde v Praze (okoli) najdu strelnici, kde bych mohla trenovat? Nebo existuje nejaky kurz prakticke strelby v Praze?



Aurinko
Příspěvky: 19

Příspěvek#2 » ned 29. kvě 2016, 20:31

Ahoj, řešil jsem to přihlášením na Level I, sice jsem měl hrůzu z diskvalifikace ale přežil jsem to už podruhé (Severočeský pohár - Nečichy, Žalany). Také bych bral v okolí Prahy střelnici na IPSC tréning, a také jsem nikde nic podobného nenašel. Snad jen SCSA Security v Čimicích umožňuje trochu víc volnosti při střelbě, i když je hodně maličká. Zatím to řeším umístěním v závodech na posledních místech a zkouším se u toho necítit trapně:-)



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#3 » ned 29. kvě 2016, 21:06

Jaká je představa? O víkendech nebo přes týden?



davidoff
Příspěvky: 185

Příspěvek#4 » ned 29. kvě 2016, 21:44

No spis o vikendu. Pres tyden je cas spis vecer a to uz moc ne.



redgoblin
Příspěvky: 2

Příspěvek#5 » úte 26. črc 2016, 10:39

Já bych měl taky zájem.

Uživatelský avatar
pedro!
Příspěvky: 330

Příspěvek#6 » úte 26. črc 2016, 11:18

Taky se hlásím, nejsem soutěživý typ, tak mi o závody ani nejde, ale rád bych si zkoušel i něco jiného než střílení do papíru. Jsem taky pro víkendy.
Žádost o vydání ZP jsem podával minulý týden, tak se možná prvních takových setkání nebudu moci ještě zúčastnit.



RIVL
Příspěvky: 86

Příspěvek#7 » úte 26. črc 2016, 11:25

Taky bych se připojil - ne pro soutěž - ale pro trénink dynamické střelby.



pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#8 » úte 26. črc 2016, 11:38

Zkuste se podívat na strelnicelero.cz, je to v Příbrami. Pořádají jak závody ve stylu IPSC, tak i treninky. A individuálně je možné se domluvit dál.



RedAce
Příspěvky: 49

Příspěvek#9 » pát 18. srp 2023, 10:37

Zkusím zrecyklovat toto téma - rád bych našel klub/střelnici, kde by bylo možné kromě statického vyrábění dírek do papíru věnovat čas i dynamické střelbě. Ideálně s možností si vystavět nějaké tréninkové situace a ty si procházet. Je mi celkem jedno, jestli to bude klub nebo nějaké akce s trenérem nebo třeba parta lidí, co si pronajme celé střeliště. Jde mi o Prahu a okolí. Ať hledám jak hledám, nic vhodného jsem nenašel.



JenDAG
Příspěvky: 32

Příspěvek#10 » pát 18. srp 2023, 10:43

Definuj okolí.
Na Olešku by si asi uspěl.



Prcek
Příspěvky: 291

Příspěvek#11 » pát 18. srp 2023, 10:49

Znám jich v okolí Prahy i dál víc, ale řekl bych, že jediná komerční s možností střílet z plochy a za dobrý peníz je Vražkov. Jinak jedině možná klubové, pro členy.



RedAce
Příspěvky: 49

Příspěvek#12 » pát 18. srp 2023, 11:11

Představa je pravidelný trénink, takže okolí co nejbližší. Oleško je už dost daleko a navíc pro mě na uplně špatnou stranu od Prahy - v pohodě na nějaký celodenní zastřílení, ale pravidelně ne-e.
Klubová by byla OK - v žádném klubu nejsem a pokud by nějaký klub s vhodnou střelnicí byl, tak se rád přidám. Zvlášť, pokud to bude klub na IPSC/LOS zaměřený.



ossan81
Příspěvky: 72

Příspěvek#13 » pát 18. srp 2023, 12:09

Jo, takových by nás bylo víc. Klubová střelnice za roční poplatek a možností pravidelného tréninku je sen. V Praze a středočeském kraji ale asi bez šance.



Prcek
Příspěvky: 291

Příspěvek#14 » pát 18. srp 2023, 12:18

LOS i IPSC střílím, ale o žádné v okolí nevím kromě toho Vražkova :-( Oleško taky beru jako z ruky :lol: Daly se Čelákovice, bývaly tam skvělé LOS závody, ale nějak se to tam po... mezi lidmi. Jedině se zeptat přímo u nich, já tam jezdil jen na závody. Veřejná střelnice to ale taky není. Možnost je u Nymburka, Dvory. Za hřbitovem je 50m střelnice, kam se po domluvě se správcem dá zajít v týdnu i během víkendu a budeš tam nejspíš sám. Myslím chtějí 150Kč za člověka a jeden stav mají i na nastřelení 223Rem, ostatní jen Luger a méně a střelba z čáry, z plochy nikoliv.



Jarda.Jezek
Příspěvky: 864

Příspěvek#15 » pát 18. srp 2023, 12:23

Taková představa se mi taky líbí, dá se pronajmout celý střelecký úsek na camp zero, ale když se vezmou časy na stavbu a koordinaci s dalšími lidmi, aby se to nějak nákladově rozprostřelo, bude to asi pěkně drahé i tak.
Sám bych se rád k takové skupině taky přidal a možná i přivedl nějaké další zájemce...

V našem klubu taky pořád mluvíme o takových nápadech, ale realizace pokulhává. Možná by to chtělo nové akční členy...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů