Strelnice na trenink IPSC Praha



RedAce
Příspěvky: 49

Příspěvek#16 » pát 18. srp 2023, 13:37

Ten Camp Zero by teoreticky šel, pokud by se dohodla nějaká pevná parta třeba 6-8 lidí na pevné termíny v nějakém "hluchém" čase a tomu odpovídající cena. Standardních 2500 na hodinu pro 6 lidí je už dost na hraně, když si vezmu, kolik by se toho v šesti lidech za hodinu nastřílelo, aby se to stihlo připravit, uklidit a vlastní střelbu mít dobře a hlavně bezpečně zajištěnou.
Ještě jsem narazil na SSK Krhanice, což bych měl docela v dojezdu, ale tam moc nevím, jak vlastně fungují...



Trpaslo
Příspěvky: 71

Příspěvek#17 » pát 18. srp 2023, 14:38

No historicky takto vznikaly kluby.. pár lidí by si řeklo, chybí nám u Prahy venkovní střelnice kde se může střílet tak a tak.. , založili klub, vyběhali povolení, pomocí brigád postavili boudu a prostor atd a pak za členství vymysleli systém atd..
Problém je že i kdyby se ty lidi dali do hromady a měli ten úmysl, tak sehnat u Prahy venkovní pozemek kde teoreticky půjde střelnice zřídit bude super obtížné a když už, tak to bude stát víc než kolik nakonec reálně prostřílíš v tom Camp Zero... a to nepočítám hromadu administrace/práce.
Reálně je tu podle mě docela dost lidí kteří by byli ochotní na takové střelnici platit relativně nemalé poplatky za "permanentku", ale nabídka není..



Béďa
Příspěvky: 822

Příspěvek#18 » stř 23. srp 2023, 11:59

Jen 9mm se dá v Poděbradech dokonce z plochy, ale počítám až po několikáté návštěvě. Cena asi 200 za hodinu. Dá se dostat i do klubu, ale pocitej že až po nějaké zkušební době a je tady zápisné.
Problém je dost vytíženost, mají svůj web. Kdyžtak SZ.



VláďaA
Příspěvky: 59

Příspěvek#19 » čtv 12. říj 2023, 20:39

Antares Defense na Camp Zero pořádá Losíky, v plánu jsou i nějaké drily...tedy pokud by byl zájem.
Termíny v ,,losím" kalendáři, případně mě kontaktujte buď SZ tady na fóru, nebo mailem appl@antaresdefense.cz

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti